Соціальне служіння

Доля людини в сучасному світі мало кого хвилює. Духовні і соціальні проблеми суспільства ведуть до життєвої трагедії багатьох людей. Кількість проблемних сімей зростає, батьки залишають своїх дітей, люди похилого віку та інваліди виявляються тягарем для близьких… Серця людей, які не знають Бога, повні злоби та ненависті, впадають у відчай, вдаючись до пошуку розради в алкоголі та наркоманії…

Через ці соціальні проблеми служіння Церкви стає особливо необхідним, адже саме Церква покликана продовжити місію Ісуса Христа на землі:
«На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим. Послав Він Мене проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених, щоб проповідувати рік Господнього змилування». (від Луки 4:18-19)

Сьогодні з впевненістю можна сказати : «Без соціального служіння Церква не має майбутнього!» Для К-44 – це євангелізація справами, через які проявляється Бог, бо Він є Любов, Милосердя і Справедливість.

Наші сестри несуть служіння в лікарнях, допомагаючи знедоленим, самотнім хворим людям, підтримуючи не тільки добрим словом, але й продуктами харчування, одягом та ліками.

Брати та сестри нашої Церкви несуть служіння в обласному алко-нарко центрі в м. Глеваха, проповідуючи Добру Новину людям, що потрапили в алкозалежність.

Команда сестер та братів служать дітям в дитячому притулку в с. Стара Басань, в соціальному дитячому центрі с. Піски та притулку в м. Києві.
При помісній церкві знаходиться реабілітаційний центр, а щосуботи члени помісної церкви беруть участь у служінні в центральному військовому шпиталі, служачи пораненим військовим нашої країни.
Сестрами проводиться безперервне листування з жінками, що знаходяться в місцях позбавлення волі.

Соціальне служіння церкви буде актуальним до тих пір, допоки є слабі та немічні люди, які потребують підтримки. І яка радість, що члени нашої церкви готові розрадити, протягнути руку допомоги та бути поруч біля тих, хто цього так потребує…

Соціальне служіння