Наша церква стала прихистком для багатьох молодих людей зі всієї України, переважна більшість яких приїжджає із Західної України у столицю на навчання. Саме наша церква допомагає їм стати на ноги, не заблукати у світі різноманітних тенденцій, духовно зростати і цим самим стати великим благословінням для церков, у які вони повертаються. З досвідом служіння та силою небоязні вони продовжують звершати великі справи, на які відчули покликання.
Молодь задіяна у всіх видах служіння. Активні, енергійні та повні сил та бажання молоді люди готові служити всім, чим можуть. Молодіжний керівник Каленик Сергій Миколайович залучає молодь у всі можливі служіння церкви.
Нашу молодь часто запрошують відвідати церкви різних міст України та послужити тими талантами, якими наділив їх Бог. Вони із великим бажанням відгукуються на запрошення друзів і, поєднуючи корисне та цікаве, збирають у скарбничку своїх спогадів нові враження, історії та фотографії.
Молодь церкви – це дієвий інструмент, який використовує Господь для звершення Своїх справ. Подяка Богу, що молодь нашої церкви не знуджується, а із великим бажанням виконує своє покликання на цій землі!

Молодіжне служіння

Молодіжне служіння