СлужінняГурт

Ранкове богослужіння

Ярослав Поступайло

«Промовляй до Аарона та до синів його, говорячи: Так благословляйте Ізраїлевих синів, говорячи їм: Нехай Господь поблагословить тебе, і нехай Він тебе стереже! Нехай Господь засяє на тебе лицем Своїм, і нехай буде милостивий до тебе! Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир! Вони будуть кликати Ймення Моє на Ізраїлевих синів, а Я благословлятиму їх! «(Числа 6:23-27)

Благословіння належить Богу. Він є його автором. І лише гріх може стати перешкодою для отримання благословіння.

«І поблагословив їх Бог, кажучи: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте воду в морях, а птаство нехай розмножується на землі!» (Буття 1:22)

Благословіння має здатність рухатися. Авраам повірив Богу, і це було зараховано йому у праведність. Потім у нього народжується син Ісаак, і благословіння переходить на нього. Від Ісаака воно перейшло до Якова. Через Якова благословіння поширилося на дім Лавана.

«І промовив до нього Лаван: Коли я знайшов милість в очах твоїх, побудь з нами, бо я зрозумів, що поблагословив мене Господь через тебе» (Буття 30:27)

« І був чоловік з Єфремових гір, а ім’я йому Миха. І сказав він до своєї матері: Тисяча й сто шеклів срібла, що в тебе взяті, а ти прокляла за них, і також сказала це, щоб і я чув, ось те срібло зо мною, це я його взяв. І сказала мати його: Благословенний син мій у Господа! І він вернув ту тисячу й сто шеклів срібла своїй матері. І сказала його мати: Я справді посвятила те срібло Господеві з своєї руки за сина свого, щоб зробити боввана різьбленого та боввана литого. А тепер звертаю його тобі. Та він вернув те срібло своїй матері. І взяла його мати дві сотні шеклів срібла та й дала його золотареві, а він зробив із нього боввана різьбленого та боввана литого; і було це в домі Михи» (Суддів 17:1-4)

«А Ябец був поважа́ний більше від своїх братів, і мати його назвала йому́ ім’я́ Ябец, говорячи: Я породила його в болісті. І кликнув Ябец до Бога Ізраїлевого, говорячи: „Коли б Ти, благословляючи, поблагословив мене, і побільши́в границю мою, і рука Твоя була зо мною, і зробив охорону від ли́ха, щоб не засмучувати мене!“ І Бог послав, чого він просив» (1 Хронік 4:9-10)

«Христос відкупив нас від прокляття Закону, ставши прокляттям за нас, бо написано: Проклятий усякий, хто висить на дереві, щоб Авраамове благословення в Ісусі Христі поширилося на поган, щоб обітницю Духа прийняти нам вірою» (до Галатів 3:13-14)

Благословіння, яке було у Авраама, Ісаака, Якова, поширилося і до цього часу. Кожна людина, яка живе на землі, незалежно від статків, нації, може на це розраховувати.

СЛУХАТИ проповідь Рухай благословіння

Роман Цибуля
Роман Цибуля

СЛУХАТИ проповідь Найбільший із пророків

Валерій Бондаренко
Валерій Бондаренко
Гурт
Гурт

Відео ранкового богослужіння

Денне богослужіння

Іван Загребаєв
Іван Загребаєв

СЛУХАТИ проповідь Ожидая Бога

Андрій Кондрат'єв
Андрій Кондрат'єв
Костянтин Селюк
Гурт
Гурт

Відео денного богослужіння

Вечірнє богослужіння

Віктор Кротов
Віктор Кротов
Андрій Дежнюк
Андрій Дежнюк

СЛУХАТИ проповідь Не лише проект

Микола Володимирович Каленик
Микола Володимирович Каленик

СЛУХАТИ проповідь Блаженні покликані

Гурт
Гурт

Відео вечірнього богослужіння