СлужінняПричастя

Ранкове богослужіння

Микола Каленик

Ми маємо можливість разом славословити Господа. Тільки через Нього ми маємо спасіння, тільки через Його святу кров ми маємо звільнення, оправдання. Ми хвалимося нашим Господом.

Центральною темою Нового Завіту є кров Ісуса Христа. Багато на землі крові проливалося через різні обставини. Не завжди та кров, яка проливалася, оправдувала себе. Біблія говорить, що Він помер за нас, коли ми були ще грішниками. Він прийшов спасти те, що загинуло. В цьому і полягала божественна любов до всіх людей. Його невинного видали на смерть. Коли ми читаємо про Господа Ісуса Христа, то Він народився від діви Марії. Маючи тіло людини, Він був праведною людиною. Його в багатьох речах звинувачували. Він зціляв людей у суботу. Порушуючи суботу, Він не звершував гріха. Коли потрібно було видати Його на смерть, то знайшли свідків, які свідчили про Нього неправдиво. Юда, який зрадив Господа Ісуса Христа поцілунком, мав заробити на цьому. Так буває в житті людей, коли невеликий гріх може зробити велику шкоду для людини.

«…та й сказав: Я згрішив, невинну кров видавши. Вони ж відказали: А нам що до того? Дивись собі сам…» (від Матвія 27:4)

Юда визнав, що він видав Невинного. В серце Юди прийшло осудження: Він Невинного видав, але це не привело його до покаяння. Кров Ісуса Христа є не тільки невинною: вона має ціну. Як ти сьогодні оцінюєш кров Ісуса Христа? Взагалі, що може порівнятися в цінності з кров’ю Ісуса Христа? Вона зберігається тільки в святому святих.

«І знайте, що не тлінним сріблом або золотом відкуплені ви були від марного вашого життя, що передане вам від батьків, але дорогоцінною кров’ю Христа, як непорочного й чистого Ягняти…» (1 Петра 1:18-19)

Цей Агнець був приготовлений від закладин світу. Його кров була надто цінною. Жертви приносилися. Ці жертви очищали людей від їхніх гріхів. Коли люди робили все це по закону, жертви тварин мали ціну для тих, хто жертвував. Сьогодні багато людей хотіли б відкупитися або придбати для себе спасіння, щось зробити, щоб покрити свою вину. Логічно це нібито правильно. Чи можна заплатити яку ціну за свої гріхи? Індульгенція був один з моментів, коли люди знайшли засіб, щоб заплатити за свій гріх. Але вона не працює. Ми знаємо, що не сріблом і золотом, а дорогоцінною кров’ю Христа ми були відкуплені. Це була необхідність. Без пролиття крові не буває прощення.

«І майже все за Законом кров’ю очищується, а без пролиття крови не має відпущення. Отож, треба було, щоб образи небесного очищалися цими, а небесне саме кращими від оцих жертвами» (до Євреїв 9:22-23)

Коли приносилися жертви, люди приходили для того, щоб отримати свободу, звільнення. Коли декого переслідує той чи інший гріх, коли людині важко, їй обов’язково потрібно сповідуватися, просто комусь сказати. Євреї, у яких був храм, знали, що завжди потрібно було приносити жертви. Було пророцтво, що храм буде зруйнований, що жертви не будуть приноситися. Буде такий час в житті ізраїльського народу. Кров Ісуса Христа більша за кров тварин. Вона не проливається кожного разу, коли ми згрішили. Він приніс досконалу жертву і ввійшов в саме небо.

«Бо Христос увійшов не в рукотворну святиню, що була на взір правдивої, але в саме небо, щоб з’явитись тепер перед Божим лицем за нас, і не тому, щоб часто приносити в жертву Себе, як первосвященик увіходить у святиню кожнорічно із кров’ю чужою…» (до Євреїв 9:24-25)

Яку вагу вона має сьогодні? Це належить для мене. Я можу бути омитий кров’ю Ісуса Христа, можу бути очищений. Якщо твої гріхи будуть надто великі, кров Ісуса Христа сильна. Сьогодні ти можеш довіритися своєму Господу.

Був момент, коли ми покаялися. Нам важливо було прийти на Голгофу. Ми отримали прощення і звільнення. Але в нас є дорога. Ми могли згрішити на наших дорогах.

«Коли ж ходимо в світлі, як Сам Він у світлі, то маємо спільність один із одним, і кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха» (1 Івана 1:7)

Кров Ісуса Христа є очищаючою. Ми завжди потребуємо очищення, освячення, і Він це робить з нами, як наш Первосвященик. Немає такого гріха, якого б вона не могла очистити. Очистити – це повністю робити людину вільною. Це робить кров Ісуса Христа. Вона так очищає совість, що совість не осуджує, що немає вини в людини. Ісус Христос звільняє від осудження, і диявол не має влади над нами. Смерть немає влади над віруючими людьми, тому що вони мають перемогу в крові Ісуса Христа.

«І я почув гучний голос на небі, який говорив: Тепер настало спасіння, і сила, і царство нашого Бога, і влада Христа Його, бо скинений той, хто братів наших скаржив, хто перед нашим Богом оскаржував їх день і ніч! І вони його перемогли кров’ю Агнця та словом свого засвідчення, і не полюбили життя свого навіть до смерти!» (Об’явлення 12:10-11»

Вони перемогли самого диявола. Але перемогли не своєю силою, але кров’ю Агнця. Сьогодні ти можеш бути переможцем, жити переможним життям. У крові Господа Ісуса Христа є новий завіт, вічний завіт. Ми сьогодні в завіті з Ним. Ми занурилися в Його смерть і встали для обновленого життя. Кров Ісуса Христа сильна звільнити грішників. Давайте будемо цінувати кров Ісуса Христа, шанувати, дякувати за пролиту кров Сина Божого! Коли люди грішать, вони попирають кров. Кров Ісуса Христа більша за золото і срібло. Вона є доступна для нас. Вона є очищаючою і дає силу для перемоги!

СЛУХАТИ проповідь Кров Христа

Андрій Мартинюк
Андрій Мартинюк
Віктор Кротов
Віктор Кротов
Причастя
Причастя
Гурт
Гурт

СЛУХАТИ пісню Прийди ти до Христа

СЛУХАТИ пісню Що буде завтра

СЛУХАТИ пісню Слышишь ли ты мой друг

СЛУХАТИ пісню Тихо погас в ночи закат

СЛУХАТИ пісню Голгофа, сквозь слезы смотрю на тебя

СЛУХАТИ пісню О згадай мій друже про Ісуса

Відео ранкового богослужіння

Денне богослужіння

Олександр Боруль
Олександр Боруль
Вірш
Вірш
Вірш
Вірш
Ігор Кулик
Ігор Кулик

СЛУХАТИ проповідь Вирок, що приніс нам життя

Причастя
Причастя
Гурт
Гурт

Відео денного богослужіння

Вечірнє богослужіння

Віталій Світач
Віталій Світач
Микола Каленик
Микола Каленик

СЛУХАТИ проповідь Через кров Христа звершилось…

Олександр Максименко
Олександр Максименко
ПІсня
ПІсня
Причастя
Причастя
Гурт
Гурт

Відео вечірнього богослужіння