СлужінняГурт

Ранкове богослужіння

В’ячеслав Захарчук

«А Єрихо́н замкнувся, і був за́мкнений зо страху перед Ізраїлевими синами, — ніхто не вихо́див і не вхо́див. І сказав Господь до Ісуса: „Ось, Я дав у твою ру́ку Єрихо́н та царя його, сильних вояків. І обі́йдете навколо це місто, всі вояки́, — о́бхід навко́ло міста один раз. Так зробиш шість день. А сім священиків будуть нести сім сурем із баранячих ро́гів перед ковчегом. А сьомого дня обі́йдете навколо те місто сім раз, а священики засурмлять у ро́ги. І станеться, коли засурми́ть бара́нячий ріг, коли ви почуєте голос тієї сурми́, а ввесь народ крикне гучни́м криком, то мур цього міста впаде́ на своєму місці, а народ уві́йде кожен перед себе“. І покликав Ісус, син Навинів, священиків, та й сказав до них: „Несіть ковчега заповіту, а сім священиків будуть нести сім су́рем із баранячих ро́гів перед Господнім ковчегом“. А до народу сказав: „Підіть, обійдіть навколо це місто, а озбро́єний пі́де перед Господнім ковчегом“. І сталося, як Ісус сказав це наро́дові, то сім священиків, що не́сли сім су́рем із баранячих рогів, ішли та сурми́ли в ці су́рми, а ковчег Господнього заповіту йшов за ними. А озбро́єні йшли перед священиками, що сурми́ли в роги, а ві́йсько заднє йшло за ковчегом. І все сурми́ли в су́рми. А народові Ісус наказав, говорячи: „Не будете кричати, і не дасте почути вашого голосу, і не вийде слово з ваших уст аж до дня, коли я скажу́ вам: Закричіть! І ви закричите́“. І Господній ковчег пішов навколо міста, — обійшов один раз. І ввійшли до табо́ру, та й ночували в табо́рі. І встав Ісус рано вранці, і поне́сли священики Господнього ковчега. А сім священиків, що не́сли сім су́рем із баранячих рогів перед Господнім ковчегом, ішли та все сурми́ли в сурми, а озбро́єні йшли перед ними, а ві́йсько заднє йшло за Господнім ковчегом. І все сурми́ли в су́рми. І обійшли навколо міста другого дня один раз, та й вернулися до табо́ру. Так зробили шість день. І сталося сьомого дня, і повставали вони рано вранці, як схо́дила ра́ння зоря́, і обійшли навколо міста за тим при́писом сім раз. Тільки того дня обійшли місто навколо сім раз. І сталося, коли сьо́мого ра́зу засурми́ли священики в су́рми, то Ісус сказав до народу: „Закричіть, бо Господь віддав вам це місто!» (Ісуса Навина 6:1-16)

«І закричав народ, і засурми́ли в су́рми. І сталося, як народ почув голос сурми́, і закричав народ гучни́м криком, то впав мур на своє́му місці, а народ увійшов до міста, кожен перед се́бе. І здобули́ вони те місто» (Ісуса Навина 6:20)

Відома для нас історія про здобуття перемоги євреїв над Єрихоном, але досить дивна і неоднозначна. Падіння міста відбулись незвичним способом – від крику людей та звуку труб. Руйнування стін так не відбувається, але була важлива деталь – попереду Ізраїля йшов Господь. І це було сильним провидінням в їхньому житті: річку Йордан перейшли, чудо побачили і вже перед обіцяною землею. Але ще декілька перемог потрібно зробити саме ізраїльтянам. Бог був з ними, але вони повинні були також діяти. Незважаючи на дрібні поразки через їхні гріхи, перемога була за Божим народом.

Єрихон був укріпленим містом. Його жителі боялись євреїв, бо знали, що їх веде Бог. Місто було добре укріплене. Стіни були настільки товсті, що в них жили люди. Підготовка, стратегія, оборона, зачинені ворота, мур – не перешкода для Бога, в Якого був Свій план і обіцянка для Свого народу. Кінцевий результат – обіцяна земля, родюча, прекрасна була для Ізраїля, бо Божі слова були основою і фундаментом для євреїв.

Для Бога немає нічого неможливого. Якщо Бог сказав Слово – Він виповняє. Коли наш розум говорить, що це неможливо, люди не вірять, довірся Богу! Бог з нами так, як і був з євреями, і веде нас в Новий Єрусалим, який пообіцяв нам. Якщо в тебе є духовні мури чи стіни, які перешкоджають руху за Богом, прислухайся до Ісуса.

Щоб завоювати загороджене місто, потрібна була армія, стратегія, техніка, але не для Бога. Йому важливе твоє бажання слідувати за Ним. Через одне Його слово змінюється життя. Бог буде боротись за тебе, буде йти поряд. Перемагай свій Єрихон з Богом! Хай в житті кожного з нас Бог буде Полководцем, і Він проведе нас!

«І сталося, коли Ісус був при Єрихо́ні, то звів очі свої та й побачив, аж ось стоїть навпроти нього чоловік, а ви́тягнений його меч у руці його. І підійшов Ісус до нього, та й сказав йому́: „Чи Ти наш, чи наших ворогів?“ А Той відказав: „Ні, бо Я Вождь Господнього ві́йська, тепер Я прийшов“. І впав Ісус на обличчя своє до землі, і вклонився, та й сказав Йому: „Що говорить мій Пан своєму рабові?“ І сказав Вождь Господнього війська до Ісуса: „Скинь взуття́ своє з своїх ніг, бо це місце, на якому стоїш ти, святе воно!“ І зробив Ісус так» (Ісуса Навина 5:13-15)

«… Бо дуже могутня ре́вна молитва праведного!”» (Якова 5:16)

СЛУХАТИ проповідь Дорога ізраїльтян через Єрихон

Іван Загребаєв
Іван Загребаєв

СЛУХАТИ проповідь Тверда основа

Микола Каленик
Микола Каленик

СЛУХАТИ проповідь Ми маємо бути весь час християнами

Гурт
Гурт

СЛУХАТИ пісню Наступил этот день воскресенье

СЛУХАТИ пісню Хвалите Господа с небес

СЛУХАТИ пісню Я славити хочу Тебе мій Ісус

СЛУХАТИ пісню Ти мене любиш Боже Єдиний

СЛУХАТИ пісню Далеко там за гранью небес голубых

Відео ранкового богослужіння

Вечірнє богослужіння

Павло Тоюнда
Павло Тоюнда

СЛУХАТИ проповідь Зосередьте свою увагу на Ісусі

Крістіна Путвінскайте
Крістіна Путвінскайте

Читати вірш Как любить – Крістіна Путвінскайте

Все мы люди – чувствуем, страдаем,
Ищем пониманья, теплоты,
И нередко тяжело вздыхаем
Средь сплошной людской недоброты.
Мы хотим, чтоб все нас уважали,
И с почтеньем обращались к нам,
Чтобы строго нас не осуждали,
Если мы виновны в чем-то там.
Мы хотим, чтоб нам всегда прощали,
Если даже где-то неправы,
И большой любовью покрывали
Все ошибки с «почерком кривым».
Мы хотим, чтоб нам не вспоминали
Гордых, колких и обидных слов.
И плохое наше забывали,
Нас не выносили на позор.
Мы хотим, чтоб с добротой и лаской
Нас встречали у своей двери,
И с душой приветливой, без маски,
Вежливо позвали: «Заходи!»
Мы хотим, чтоб искренно любили
Нас такими, каковы мы есть,
И притворно нас бы не манили,
Применяя лицемерье, лесть.
Мы хотим, чтоб нас не обижали,
С нежностью учили, не стыдя.
Чтоб с советом добрым провожали,
Приглашая: «Приходи всегда!»
Неприятен всем нам грубый голос,
Чей-то раздраженный дерзкий тон,
Злобный крик, чужой характер, совесть,
Даже чей-то удрученный стон.
Мы совсем не любим замечаний,
Принимаем неохотно их.
И находим столько оправданий,
Высказав порой за пятерых.
Мы себя жалели б и любили б,
И намного больше, чем других.
Там, где нас вниманьем обделили,
Мы заметим это в тот же миг.
Любим мы, чтоб все нам улыбались,
Люди, птицы, даже дерева,
А, чтоб так и в самом деле сталось,
Примем во внимание слова:
«Как хотите, чтобы с вами люди
Поступали во все ваши дни,
По-другому никогда не будет:
Поступайте с ними так и вы.
В этом весь закон и все пророки».
Доброму — отмерится добром.
Огрубевшим же сердцам, жестоким —
Воздается черствостью и злом.
Осудить разгневанно — не сложно,
Обвинить и высмеять – легко.
Лишь любовью нежной, осторожно
Можно тронуть душу глубоко.
Обращайтесь кроткими словами,
Ближних чтите высшими себя.
И любите делом, не устами,
Ведь любовь на деле лишь видна.
И тогда никто вас не осудит,
Не унизит в злобной клевете,
Научитесь относиться к людям,
Так, как будто это вы к себе.

СЛУХАТИ вірш Как любить

Ярослав Посттупайло
Ярослав Посттупайло

СЛУХАТИ проповідь Рух Божої слави

Андрій Озеруга
Андрій Озеруга

СЛУХАТИ проповідь Не залишайте Бога

Гурт
Гурт
Гурт
Гурт

СЛУХАТИ пісню Голгофський хрест

СЛУХАТИ пісню Слово живе

СЛУХАТИ пісню Опора моя