СлужінняБогослужіння

Ранкове богослужіння

Андрій Мартинюк

«Наре́шті, мої брати, зміцняйтеся Господом та могу́тністю сили Його! Зодягніться в повну Божу зброю, щоб могли ви стати проти хи́трощів диявольських. Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти вла́ди, проти світоправителів цієї те́мряви, проти піднебесних ду́хів зло́би. Через це візьміть повну Божу збро́ю, щоб могли ви дати о́пір дня злого, і, все виконавши, витримати. Отже, стійте, підперезавши сте́гна свої правдою, і зодягнувшись у броню́ праведности, і взувши ноги в готовість Єва́нгелії миру. А найбільш над усе візьміть щита́ віри, яким зможете погасити всі огне́нні стрі́ли лукавого. Візьміть і шоло́ма спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже» (до Ефесян 6:10-17)

Нелегкий час прийшов у нашому житті, а для когось і дуже неочікуваний. Страх може підступати. Негаразди і зло атакують людей. Сьогодні народ наляканий останніми подіями, але апостол Павло закликає зміцнюватись в Христі. Наша сила в Бозі. Нелегко йти по дорозі життя, і кожен переживав неприємності, коли, здається, що все зруйновано. Апостол Павло закликає зодягнутися у Божу зброю, щоб вистояти. Ні одна людина в цьому світі не зможе дати таку охорону, яку дає Господь. Протистояти в день злий, не падати духом, не перебувати в страху, але перемагати іменем Христа ми можемо. Приходять випробування, але з Божою силою ми їх здолаємо і зможемо дати опір. Всякий час Бог може обернути народу своєму на благо. І хоч диявол намагається всіма силами принести біль, сумнів і розпач в наше життя, ми маємо Більшого – маємо Ісуса Христа.

Хвороби і недуги часто підступають, але найстрашніше зло – те, яке атакує нашу душу. Даниїл був слухняний Господу. Він не боявся ні левів в ямі, ні втратити своє тіло, але боявся, що йому забороняли звертатись до Господа. Три юнаки не злякались вогняної печі, лише боялись втратити присутність Божу. Апостола Павла побивали камінням, але він вставав і йшов далі. На морі в бурі, в темниці Павло бачив руку Божу і знав, що перемога в Господі. Давид не боявся ведмедя і лева, навіть став перед Голіафом, але настав час – і прийшли випробування і в його життя. Ісуса спокушував диявол в пустині, але Христос переміг.

Давайте будемо прагнути мати спілкування з Господом, перебувати в Його Слові і молитві. Давайте візьмемо Божу зброю і будемо перемагати зло Божою силою.  Тоді ніхто і ніщо не матиме доступу до нас. За тебе і мене помер Господь і воскрес, щоб ми мали життя.

СЛУХАТИ проповідь Зодягніться у Божу зброю щоби вистояти

Віктор Кротов
Віктор Кротов

СЛУХАТИ проповідь Важливо бути своїм Богу

Микола Каленик
Микола Каленик

СЛУХАТИ проповідь Важливість явлення Ісуса Христа

Гурт
Гурт

СЛУХАТИ пісню Наші серця кличуть до Тебе

СЛУХАТИ пісню І день за днем

СЛУХАТИ пісню Слышишь ли ты мой друг

СЛУХАТИ пісню Я іду до мети і в дорозі слабію

Відео ранкового богослужіння

Вечірнє богослужіння

Тимофій Поступайло
Тимофій Поступайло

СЛУХАТИ проповідь Повністю покладіть надію на Бога

Ігор Кулик
Ігор Кулик

СЛУХАТИ проповідь Коли зруйновано основи…

Ярослав Поступайло
Ярослав Поступайло

СЛУХАТИ проповідь Віра і раціональне мислення

Гурт
Гурт

СЛУХАТИ пісню Мій Бог великий

СЛУХАТИ пісню Ти мій Господь

СЛУХАТИ пісню Сын мой, как долго я ждал