СлужінняГурт

Ранкове богослужіння

Ігор СтадникСьогодні маємо складний час і повинні обдумати все, що відбувається. Ми не можемо зібратись разом в спільності і маємо певні незручності. Але ми повинні об‘єктивно оцінювати цей час. У нас є ряд великих переваг. Більшість із нас має можливість провести більше часу в роздумах про наше сімейне спілкування, поклоніння, наш сімейний жертівник перед Богом. Сьогодні більше часу, щоб свою душу накормити і напоїти благодаттю Духа.

Обставини можуть швидко змінюватись. Цінуйте час, який є сьогодні, і використовуйте його, щоб зростати в благодаті Господа.

“Бажаю ж я, браття, щоб ві́дали ви, що те, що сталось мені, вийшло більше на успіх Єва́нгелії, бо в усій прето́рії та всім іншим стали відо́мі кайда́ни мої за Христа. А багато братів у Господі через кайда́ни мої посміліли та ще більше відва́жилися Слово Боже звіщати безстрашно” (до Филип’ян 1:12-14)

В Филипах апостол Павло заснував церкву. Можливо, у Павла були інші плани, але він визнає, що Божі – кращі. Павло був готовий страждати і йти на смерть за проповідь Євангелії, але навряд він планував це для себе. Та Павло сказав: те, що сталось, вийшло успішніше для євангелізації. Хоч він і був ув’язнений, та Павло мав можливість проповідувати для двохсот семидесяти п’яти людей під час бурі на кораблі. На острові Меліта тубільці, які їх зустріли, бачили ті чуда, які творив Господь в житті Павла. У Римі Павло зустрічався з найзнатнішими юдеями і розповідав їм про Христа. Беручи приклад з цього апостола, його послідувачі мали підбадьорення та натхнення.

Аналізуючи ці місця Писання, які Павло залишив для филип‘ян, ми можемо знаходити підтримку. Обставини можуть змінюватись, і ми не владні над ними. Але ми можемо використати їх з максимальною користю для проповіді Євагелії, зрощування нашого духовного чоловіка та перебуванні в Слові Божому.

СЛУХАТИ проповідь Складні обставини Павла послужили більше для проповіді Євангеліє

Роман Скаржинець
Роман Скаржинець

СЛУХАТИ проповідь Будьте в дусі, коли є пустеля

Микола Каленик
Микола Каленик

СЛУХАТИ проповідь Наповни свою пустоту Божою оливою

Гурт
Гурт

СЛУХАТИ пісню Хай буде Ім’я Бога благословенно

СЛУХАТИ пісню Я за тебе молюсь Україно

СЛУХАТИ пісню В світі багато доріг

СЛУХАТИ пісню Ти поклич Мене в день тісноти

Відео ранкового богослужіння

Вечірнє богослужіння

Костянтин Селюк
Костянтин Селюк

СЛУХАТИ проповідь Хто витримає до кінця спасеться

Павло Тоюнда
Павло Тоюнда

СЛУХАТИ проповідь Прославляймо Бога усім життям

Андрій Озеруга
Андрій Озеруга

СЛУХАТИ проповідь Служімо Богу від усього серця

Андрій Дежнюк
Андрій Дежнюк

СЛУХАТИ проповідь Дбаймо не лише про форму, а й про зміст

Гурт
Гурт

СЛУХАТИ пісню Ось я тут знову Тобі вклонюсь

СЛУХАТИ пісню Открывающий слепым глаза

СЛУХАТИ пісню Чому не все так легко?