СлужінняНедільна школа

Ранкове богослужіння


Микола Каленик

Ми маємо правильне бачення і можемо приймати правильні рішення лише тоді, коли всі ситуації і події оцінюємо через стандарт Божого Слова. Духом Святим Господь направляє людину.
Давид був помазаний на царство, але довгий час не міг царювати, бо жив Саул. Все змінилось після смерті Самуїла. Це була особистість, яка відігравала велику роль в царстві Ізраїльському. Це був Божий помазаник, пророк і суддя. І багато речей залежало від того, що скаже Самуїл. Після його смерті було нерозуміння, як далі жити. Моменти, коли ми не знаємо, як далі рухатись, є небезпечні та відповідальні. Від рішень людини залежить її мабутнє.
Давиду потрібна була їжа, і він послав своїх людей до Навала. Але Навал не вважав за потрібне допомогти Давиду.
   “І відповів Навал Давидовим рабам, і сказав: „Хто такий Давид та хто Єссеїв син? Сьогодні намно́жилося рабів, що вириваються кожен від пана свого! І я візьму́ хліб свій і воду свою та зарізане, що нарізав я для своїх стрижіїв, та й дам лю́дям, яких не знаю, звідки то вони?“ І Давидові хлопці пішли назад на свою дорогу, і вернулися, і прийшли, і розповіли́ йому всі ці слова́. А Давид сказав до людей своїх: „Припережіть кожен меча свого!“ І припереза́ли кожен меча свого, і припереза́в і Давид свого меча. І вийшло за Давидом близько чотирьох сотень чоловіка, а дві сотні остались при реча́х” (1 Самуїлова 25:10-13)
Інколи дитя Боже має бути підперезане мечем і воювати. Не просто служити і смирятись, але прийняти рішення вести війни Божі. Ми повинні мати меч духовний. Наша боротьба не проти тіла і крові. Диявол не спить, і ми маємо завжди бути готові дати йому відсіч, бо не знаємо, звідки прилетить ворожа стріла.
Давид дає команду підперезатись мечами для своїх людей і веде їх на війну проти Навала. В серці Давида будо тверде рішення, і він навіть не запитував у Бога нічого. Людське «Я» спрацювало в Давида, але Богу це було не до вподоби. І Бог знайшов жінку, яка могла б заступитися за Навала. Це була Авіґея.

   “…А жінка та була доброго розуму та вродли́ва, чоловік же той був жорсто́кий та злочинний, із роду Калева” (1 Самуїлова 25:3)

   Краса – це внутрішній стан людини. Коли людина красива зсередини, то красива і зовні. Авіґея буда мудрою. І хоч Давид був рішуче налаштований знищити увесь дім Навала, але ця жінка змогла перемогти Давида своїм заступництвом. Вона сміливо виступила проти нього, використовуючи шанс спасти свій дім. Вона смирялась перед Давидом і показувала йому свою повагу. Авіґея була щира, і всі хороші її якості зупинили його і змінили його погляд на обставини: серце змягшилось. Тоді Давид віддав суд в руки Божі – і Він вступився.
   Коли ти маєш якусь боротьбу, не спіши вирішувати питання сам без Бога. Довір це Йому. Хай Дух Святий тебе направить, хай Божа благодать прийде в твоє життя, а серце хай сповниться любов‘ю! Тоді ти побачиш, як маєш діяти. Добре, коли Господь йде попереду, вступається і не дозволить зробити тобі необачних речей. Дивись на все через призму Божого Слова – і ти не помилишся. Коли ми неправильно бачимо і приймаємо невірні рішення, є Той, Який може нам допомогти і заступитися і направити нас.

СЛУХАТИ проповідь Підпережіться мечем

Андрій Мартинюк
Андрій Мартинюк

СЛУХАТИ проповідь Перемога наша в Господі

Ігор Бойко
Ігор Бойко

СЛУХАТИ проповідь Дивіться на все через Слово Боже

Недільна школа
Недільна школа

СЛУХАТИ Християнські вірші про маму

Гурт
Гурт
Старший хор
Старший хор

СЛУХАТИ пісню Боже добрий, милосердний

СЛУХАТИ пісню Благословінням Твоїм Господь наповнена уся земля

Богослужіння
Богослужіння

Відео ранкового богослужіння

Вечірнє богослужіння

Іван Загребаєв
Іван Загребаєв

СЛУХАТИ проповідь Якщо ми сумуємо?

Павло Розумний
Павло Розумний

СЛУХАТИ проповідь Наше ставлення до служіння

Віра Розумна
Віра Розумна

СЛУХАТИ вірш Чого було Давиду стільки днів терпіти від Саула

Костянтин Селюк
Костянтин Селюк

СЛУХАТИ проповідь Наші думки формують діла

Андрій Озеруга
Андрій Озеруга

СЛУХАТИ проповідь Що заважає нам служити?

Гурт
Гурт

СЛУХАТИ пісню Путь на Голгофу далек

Гурт
Гурт

СЛУХАТИ пісню Плаче небо

Відео вечірнього богослужіння