СлужінняНедільна школа

Ранкове богослужіння


Микола Каленик

Ми прийшли в церкву, щоб поклонитися живому Богу. Нам важливо, щоб в такій спільноті Дух Святий говорив для всієї церкви, бо Він має бачення для всієї церкви, а в церкві – певне бачення для кожного. Бо кожен має свій духовний стан, своє життя і служіння, і Бог буде говорити як персонально до кожного, так і до всіх разом. Може докоряти Духом Святим, бо виконує працю над кожним і змінює серця. З Богом можна багато досягти.

Певні обставини прийшли в життя Авраама: вагітність Агар, яка почала зневажати Сару. Авраам дозволив Сарі приймати рішення самостійно, але вона, маючи владу, принижувала служницю. Бог мав справу і з Авраамом, і з його дружиною. Але і Агар була відома Богу.

«І знайшов її Ангол Господній біля джерела води на пустині, біля джерела на дорозі до Шур, і сказав: Аґаро, Сарина невільнице, звідки ж то прийшла ти, і куди ти йдеш? Та відказала: Я втікаю від обличчя Сари, пані моєї. А Ангол Господній промовив до неї: Вернися до пані своєї, і терпи під руками її!» (Буття 16:7-9)

Ангол сказав повернутися в ті обставини, де складно і тісно. Є певний шлях, який потрібно пройти. Господь по-особливому говорив до Агар, бо вона носила дитя від Авраама, чоловіка Божого.

«І назвала вона Ймення Господа, що мовив до неї: Ти Бог видіння! Бо сказала вона: Чи й тут я дивилась на Того, Хто бачить мене? Тому джерело було назване Джерело Живого, Хто бачить мене, воно поміж Кадешем та поміж Баредом» (Буття 16:13-14)

В кожного з нас було своє джерело. Бог буде говорити до тебе, але будь готовий. Бог бачить скрізь і на всякому місці. Коли ми розуміємо, що є Той, Який бачить і знає нас, таємні думки і бажання серця, важливо пильнувати, щоб зустрічатись з Господом. Агар відчула, що Бог бачить її. І вона зустрілась з Ним. Це дало їй можливість покоритись Богу і виконати Його волю.

«Господи, випробував Ти мене та й пізнав, Ти знаєш сидіння моє та вставання моє, думку мою розумієш здалека. Дорогу мою та лежання моє виміряєш, і Ти всі путі мої знаєш, бо ще слова нема на моїм язиці, а вже, Господи, знаєш те все! Оточив Ти мене ззаду й спереду, і руку Свою надо мною поклав. Дивне знання над моє розуміння, високе воно, я його не подолаю! Куди я від Духа Твого піду, і куди я втечу від Твого лиця? Якщо я на небо зійду, то Ти там, або постелюся в шеолі ось Ти! Понесуся на крилах зірниці, спочину я на кінці моря, то рука Твоя й там попровадить мене, і мене буде тримати правиця Твоя! Коли б я сказав: Тільки темрява вкриє мене, і ніч світло для мене, то мене не закриє від Тебе і темрява, і ніч буде світити, як день, і темнота як світло!» (Псалми 139:1-12)

Хай наше життя і ходження буде перед таким Богом! Ти можеш бути провідником благословіння для людей, які тебе оточують. Благочестива людина не може бути задоволена без дарувань, бо вона хоче послужити цим для інших. І Бог дає таку можливість.

СЛУХАТИ проповідь Господь бачить нас всюди

Ярослав Поступайло
Ярослав Поступайло

СЛУХАТИ проповідь Ми повинні робити правду

Ігор Бойко
Ігор Бойко

СЛУХАТИ проповідь Великий зиск то благочестя із задоволенням

Недільна школа
Недільна школа

СЛУХАТИ Християнські вірші дітей

Старший хор
Старший хор

СЛУХАТИ пісню Ласка чудова Божа

Відео ранкового богослужіння

Вечірнє богослужіння

Павло Ковальчук
Павло Ковальчук

СЛУХАТИ проповідь Господня воля на наше майбутнє життя

Василь Висоцький
Василь Висоцький

СЛУХАТИ проповідь В пошуках себе або у що я вдягнений

Роман Цибуля
Роман Цибуля

СЛУХАТИ проповідь Прийдіть до Христа

Сергій Каленик
Сергій Каленик

СЛУХАТИ проповідь Лови момент

Гурт
Гурт

СЛУХАТИ музику Тихая ніч

Гурт
Гурт

СЛУХАТИ пісню Спасіння більш нема лиш тільки Божий Син

Молодіжний хор
Молодіжний хор
Молодіжний хор
Молодіжний хор

Відео вечірнього богослужіння