СлужінняПричастя

Ранкове богослужіння


Андрій Мартинюк

Проживаючи на цій землі, ми йдемо дорогами, які нам зустрічаються. Але як важливо спішити до Господа, щоб поспілкуватись з Батьком! Божа любов здатна змінювати серця. Ісус прийшов на землю, щоб подарувати спасіння, любов і тепло.

«І, сівши до човна, Він переплинув, і до міста Свого прибув. І ото, принесли до Нього розслабленого, що на ложі лежав. І, як побачив Ісус їхню віру, сказав розслабленому: Будь бадьорий, сину! Прощаються тобі гріхи твої! І ось, дехто із книжників стали казати про себе: Він богозневажає. Ісус же думки їхні знав і сказав: Чого думаєте ви лукаве в серцях своїх? Що легше, сказати: Прощаються тобі гріхи, чи сказати: Уставай та й ходи? Але щоб ви знали, що прощати гріхи на землі має владу Син Людський, тож каже Він розслабленому: Уставай, візьми ложе своє, та й іди у свій дім! Той устав і пішов у свій дім. А натовп, побачивши це, налякався, і славив Бога, що людям Він дав таку владу!…» (від Матвія 9:1-8)

Ця історія за життя Ісуса Христа оповідає про великі Божі діла. Капернаум, в який повернувся Ісус, не прийняв Його. Але Він так любив народ, що все одно хотів робити чудеса. Люди були різні: дехто хотів знайти в Ньому недоліки, дехто хотів слухати Господа, але Він завжди приходив з любов’ю. Ціль приходу в Капернаум – розповісти про живого Бога, засвідчити про велику любов. Ісус ніс вістку спасіння. Під час перебування в одному домі Його оточувало багато людей, які слухали Ісуса. Але було ще чотири чоловіки, які мали іншу ціль – допомогти своєму товаришу, який нікому більше не був потрібний. Розуміючи, що їм не досягнути Ісуса через натовп, вони знайшли вихід – розібрати дах. Ціль друзів була досягнена. Розслаблений був принесений до Ісуса. Христос, бачивши їхню віру, простив усі гріхи розслабленому.

«Ти знаєш сидіння моє та вставання моє, думку мою розумієш здалека. Дорогу мою та лежання моє виміряєш, і Ти всі путі мої знаєш, бо ще слова нема на моїм язиці, а вже, Господи, знаєш те все! Оточив Ти мене ззаду й спереду, і руку Свою надо мною поклав» (Псалом 139:2-5)

Ми крокуємо дорогою життя і зустрічаємось з перешкодами, проблемами і, здається, немає виходу. Але Господь не забуває про нас, і ми потрібні Йому. Людина може забути про свої обіцянки, але не Бог. Він вірний Своєму Слову. Щоб не ставалось в нашому житті, пам’ятайте: поруч Господь, Який бачить серце. Він не пройде повз, не залишить вмирати. Бог підійме і дасть відповідь. Відкрий свої проблеми Ісусу сьогодні. Віддай Йому свої хвилювання – і життя твоє зміниться. Навіть якщо інші не розуміють, тебе зрозуміє Господь.

СЛУХАТИ проповідь Спішіть на зустріч Господу

Іван Кудас
Іван Кудас

СЛУХАТИ проповідь Чиніть прості стежки ногам вашим

Микола Каленик
Микола Каленик

СЛУХАТИ проповідь Чи легко прощати?

Старший хор
Старший хор

СЛУХАТИ пісню Один молится Христос

СЛУХАТИ пісню Ласка Господня

Богослужіння
Богослужіння
Богослужіння
Богослужіння
Богослужіння
Богослужіння

Відео ранкового богослужіння

Вечірнє богослужіння

Гість
Гість

СЛУХАТИ проповідь Надійся на Господа кожного часу

Олександр Мініч
Олександр Мініч

СЛУХАТИ проповідь Важливо правильно бачити

Гість
Гість

СЛУХАТИ проповідь Що сьогодні срібло зробило в моєму житті?

Андрій Дежнюк
Андрій Дежнюк

СЛУХАТИ проповідь Коли здається, що нічого не виходить

Відео вечірнього богослужіння