СлужінняБлагословіння Миколи Володимировича та Світлани Юріївни Каленик

Ранкове богослужіння


Микола Каленик

Бог знає всі наші думки. Але Він дуже милостивий і довготерпеливий до людей, говорить через проповідників, обставини або інших людей. Є багато речей, на які ми не звертаємо увагу. Бог вчив Йону і помилував його, так як вчить і милує кожного з нас.

«А в тій стороні були́ пастухи, які пильнували на полі, і нічно́ї пори вартували отару свою. Аж ось а́нгол Господній з’явивсь коло них, і слава Господня ося́яла їх. І вони перестра́шились стра́хом великим, Та а́нгол промовив до них: „Не лякайтесь, бо я ось благовіщу́ вам радість велику, що станеться лю́дям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь. А ось вам ознака: Дитину сповиту ви зна́йдете, що в я́слах лежатиме“» (від Луки 2:8-12)

Настала повнота часу, і народився Спаситель. Це була добра звістка для пастухів. Лунає вона і сьогодні. Для всіх людей звучить те, що народився Христос. Нам даний Спаситель.

Зазвичай маленькі дітки народжуються для батьків, які турбуються про них, але Ісус – не просто дитина. Він народився для усіх нас. Ізраїль чекав Визволителя. Він – Помазанець, Месія. Пророки говорили про це.

Ми живемо у час народження Спасителя. Це найважливіша подія на землі. Богу не було соромно, що не вистачило для новонародженого місця в домі. Бо це був Його досконалий план, щоб кожен міг прийти до Нього. Народження Ісуса – подарунок для людства. Так виявилась божественна любов до нас.

«Любов Божа до нас з’явилася тим, що Бог Сина Свого Одноро́дженого послав у світ, щоб ми через Нього жили́» (1 Івана 4:9)

Через Нього ми маємо вічне життя. Він через плоть забрав наші гріхи і прокляття, поніс їх на хрест. Досі Господь проявляє цю любов до кожної людини, любить грішників і бажає спасти. Через церкву ще проголошується спасіння, проголошується добрий час і День народження Ісуса.

СЛУХАТИ проповідь Добра звістка, що народився Спаситель

Ярослав Поступайло
Ярослав Поступайло

СЛУХАТИ проповідь Спасіння і прощення гріхів лише через Ісуса Христа

Ігор Бойко
Ігор Бойко

СЛУХАТИ проповідь Божа милість до нас

Андрій Мартинюк
Андрій Мартинюк
Анна Красенко
Анна Красенко
Надія Федорівна Маношенко
Надія Федорівна Маношенко
Сергій і Світлана з Білої Церкви
Сергій і Світлана з Білої Церкви

СЛУХАТИ пісню Как можно идти во тьме

СЛУХАТИ пісню Иисус, не знал я это Имя

Відео ранкового богослужіння

Вечірнє богослужіння

Тимофій Максименко
Тимофій Максименко

СЛУХАТИ проповідь Цінність

Віталій Світач
Віталій Світач

СЛУХАТИ проповідь Що є основою для нашої віри?

Андрій Озеруга
Андрій Озеруга

СЛУХАТИ проповідь І трапилось тими днями

Віктор Шевчук
Віктор Шевчук

СЛУХАТИ проповідь Суша посеред моря

Олександр Максименко
Олександр Максименко

СЛУХАТИ проповідь Бог створив нас, щоб шукали Його

Відео вечірнього богослужіння