СлужінняГості із Здолбунова

Ранкове богослужіння

Ранкове богослужіння відвідали гості із міста Здолбунів, Рівненської області.


Анатолій Кибукевич (гість із Здолбунова)

Є фізичний і духовний сон. Про перший потрібно дбати, а другого не допускати. Але часто люди, які знають джерела мудрості, є немудрими і роблять навпаки. І це є проблемою.

«У споко́ї я ляжу, і засну́, бо Ти, Господи, єдиний даєш мені жити безпе́чно!» (Псалом 4:9)

Бог дбає про сон і хоче, щоб і людина дбала про нього. Мудра людина виділяє і планує час для сну. Бог є Богом порядку. Щоб бути продуктивним в служінні і чути те, що говорить Бог, потрібно мати гарну фізичну форму.

«Бо марно́та в числе́нності снів, як і в мно́гості слів, але ти бійся Бога!» (Еклезіяста 5:6)

«Оце Я на тих, що сни неправдиві звіщають, — говорить Господь, — вони розповідають про них та впрова́джують в блуд Мій наро́д своєю неправдою й глу́мом своїм, хоч Я не посилав їх і їм не наказував, і вони помогти́ — не помо́жуть наро́дові цьому́, говорить Господь» (Єремії 23:32)

Бог хоче використовувати наші сни, щоб врозумляти нас. Але часто сни є і від марноти. Джерела сну є різні. Біблія має бути критерієм оцінки нашого сну.

«Улю́блені, — не кожному духові вірте, але випробо́вуйте духів, чи від Бога вони, бо неправдивих пророків багато з’явилося в світ» (1  Івана 4:1)

Якщо приснився сон, який ти не розумієш, помолись і довірся Богу. Якщо не приходить розуміння сну від Бога, перейматись не варто. Є те, що відкрито нам, а є те, що знає лише Бог.

«А коли люди спали, прийшов ворог його, і куколю між пшеницю насіяв, та й пішов» (від Матвія 13:25)

«А коли забари́всь молодий, то всі задрімали й поснули» (від Матвія 25:5)

«Через це то й говорить: „Сплячий, вставай, і воскре́сни із мертвих, — і Христос осві́тлить тебе!“» (до Ефесян 5:14)

Найбільша небезпека нашого життя – коли ми спимо. Духовний сон – це небезпечно. Через духовну дрімоту приходять проблеми в духовне життя, і диявол має доступ. Духовно сплячі люди не підтримують діло Боже, бо в час пильності не пильнували.

Отже, які ж причини впливають на наш духовний сон? По-перше, неприйняття волі Божої. Йона заснув, не виконав Божу волю. Якщо ми не тримаємось Божого Слова, приходить байдужість і небажання служити.

«Кінець же всьому набли́зився. Отже, будьте мудрі й пильнуйте в молитвах!» (1 Петра 4:7)

По-друге, коли йдемо на компроміс з гріхом. Гарним прикладом є історія з Самсоном. Він пішов до Даліли, пішов на компроміс. Він не планував розповідати, звідки має силу, але втратив пильність. І коли він спав, його силу забрали. Духовний сон забирає нашу силу і благодать. Бог не може нас використовувати, коли ми віддаляємось від Нього.

По-третє, пряма атака диявола. Диявол зацікавлений в нашому духовному падінні. Коли Авраам заключав заповіт з Богом, на нього почав находити сон, і різні птахи злітались, щоб забрати жертву. Авраам пильнував і був стійким. І ми повинні бути постійно націлені на Слово Боже.

По-четверте, лінь. Біблія говорить нам, що ми повинні бути працьовиті як в фізичному, так і в духовному житті. З лінню потрібно боротись кожного дня. Кожного дня умертвляти свою плоть, щоб не піддаватись сну і не зрадити Ісуса, щоб поширювати благу вістку.

Отже, дбаючи про фізичний сон і духовну пильність, ми будемо мати благословіння.

СЛУХАТИ проповідь Про який сон ми дбаємо?

Андрій Мартинюк
Андрій Мартинюк

СЛУХАТИ проповідь Наші очі

Гостя із Здолбунова

СЛУХАТИ вірш Твоє ім’я

Гість із Здолбунова

СЛУХАТИ проповідь Пильнуйте над своїми думками

Гостя із Здолбунова

СЛУХАТИ вірш Бог людину створивши дав право на вибір

Микола Каленик
Прийняття Ірини та Аліни в члени церкви
Вікторія і Тетяна

СЛУХАТИ пісня По страницам Библии старой

Старший хор

Відео ранкового богослужіння

Вечірнє богослужіння

Костянтин Селюк

СЛУХАТИ проповідь Дорогоцінність часу

Сергій Каленик

СЛУХАТИ проповідь Виклики в нашому житті

Андрій Дежнюк

СЛУХАТИ проповідь Людина має працювати і творити для Бога

Петро Лафета

СЛУХАТИ проповідь Проповідуйте Христа словом і ділом

Молодіжний хор

Відео вечірнього богослужіння