Служіння

Ранкове богослужіння

На ранковому і вечірньому богослужіннях проповідники наголошували на важливості подяки для Господа.

Господь завжди поруч з нами і дає можливість звертатися до Нього. І ми маємо можливість дякувати.

«І сталось, коли Він ішов до Єрусалиму, то проходив поміж Самарією та Галілеєю. І, коли входив до одного села, перестріли Його десять мужів, слабих на проказу, що стали здалека. І голос піднесли вони та й казали: Ісусе, Наставнику, змилуйсь над нами! І, побачивши їх, Він промовив до них: Підіть і покажіться священикам! І сталось, коли вони йшли, то очистились… Один же з них, як побачив, що видужав, то вернувся, і почав гучним голосом славити Бога. І припав він обличчям до ніг Його, складаючи дяку Йому. А то самарянин був… Ісус же промовив у відповідь: Чи не десять очистилось, а дев’ять же де? Чому не вернулись вони хвалу Богові віддати, крім цього чужинця? І сказав Він йому: Підведися й іди: твоя віра спасла тебе!» (від Луки 17:11-19)

Ми неодноразово чуємо, що Господь любить, дарує спасіння і чекає твого покаяння. В цій історії люди мали велику проблему – хворобу, яка робила їх вигнанцями. Ісус почув їх прохання. Коли ж прокажені йшли до священика, то очистились. Та лише один повернувся подякувати.

Ми маємо все необхідне для життя: їжу, одяг, можливість відвідувати церкву. Чи достатньо дякуємо ми? Чи цінуємо ми такі банальні речі, як зір, слух, руки та ноги? Чи є бажання славити Бога за те, що Він віддав Своє життя за нас? Чи завжди знаходяться вдячні слова за наші забуті гріхи?

«Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі» (1 до Солунян 5:18)

Дякувати потрібно за всяких обставин. Навіть коли проблеми, ти можеш знайти за що подякувати, особливо за те, що спасенний. Коли ти будеш завжди задоволений і вдячний за все, життя зміниться. Світло вдячності та добро повернеться до тебе.

Віддавайте подяку Богу, не чекаючи нічого взамін. Подяка – наш постійний, благородний, хороший вчитель. Вона стає потребою нашого серця. Це набагато приємніше, ніж бути незадоволеним.

«Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні! І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім’я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві» (до Колоссян 3:16-17)

«У гордощах каже безбожний, що Він не слідкує, бо Бога нема, оце всі його помисли!…» (Псалми 10:4)

Через гордість люди не можуть бути вдячними. Будьмо вдячними за все.

СЛУХАТИ проповідь Що краще бути вдячним чи ні

СЛУХАТИ проповідь Що для нас дійсно важливе?

СЛУХАТИ вірш На кущах зелених біля хати

СЛУХАТИ проповідь Найвідповідальніший період життя

СЛУХАТИ пісню Боже добрий, милосердний

Відео ранкового богослужіння

Вечірнє богослужіння

СЛУХАТИ проповідь Яка у тебе подяка?

СЛУХАТИ проповідь Перемога

СЛУХАТИ вірш Мне не понять усталость эту

СЛУХАТИ проповідь Господь самий вірний

СЛУХАТИ проповідь Коли немає живих відносин з Богом

СЛУХАТИ вірш Ты все как будто делаешь неплохо

СЛУХАТИ проповідь Не забувайте дякувати Богу

СЛУХАТИ пісню Коли страх мене обгорне

Відео вечірнього богослужіння