Служіння

Ранкове богослужіння

На ранковому богослужінні служителя закликали людей до єднання, хвали і подяки Господу за Його спасіння.

«Оце Моя заповідь, — щоб любили один о́дного ви, як Я вас полюбив! Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за дру́зів своїх» (від Івана 15:12-13)

«Бо кожного ра́зу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, — смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде» (1  до Коринтян 11:26)

В центрі храму Зевса можна побачити статую Зевса. В Ефесі в храмі Артеміди Ефеської всередині є її образ. В скинії ж ми не бачимо в центрі образу, якому змогли б поклонятись. Але замість образу там знаходиться подія. В центрі золота плита – трон благодаті – і поверх ковчегу заповіту покроплена кров жертв. Це подія відкуплення.

Ісус сказав, що Його життя віддане за наше життя. А гріх змушує жити зовсім по-іншому. Ми кожного дня повинні звіщати смерть Господню, бо Його смерть відноситься до кожного з нас. І сьогодні ми дякуємо Богу, що завдяки Його смерті ми примирились з Ним.

«Бо коли ми, бувши ворогами, примирилися з Богом через смерть Сина Його, то тим більше, примирившися, спасе́мося життя́м Його» (до Римлян 5:10)

«І вас, що були́ колись відчужені й вороги думкою в злих учинках, тепер же примирив смертю в лю́дськім тілі Його, щоб учинити вас святими, і непорочними, і неповинними перед Собою…» (до Колоссян 1:21-22)

Замість того щоб бути проклятими, відчуженими, ми маємо інший статус, бо Ісус виправдав нас. Ми тепер святі і непорочні. Він віддав Своє життя, щоб звільнити нас від рабства гріха.

«…та від Ісуса Христа, а Він Свідок вірний, Пе́рвенець з мертвих і Влади́ка зе́мних царів“. Йому, що нас полюбив і кров’ю Своєю обмив нас від наших гріхів…» (Об’явлення 1:5)

«Тому то дам у́діл Йому між великими, і з поту́жними буде ділити здобич за те, що на смерть віддав душу Свою, і з злочинцями був порахо́ваний, хоч гріх багатьо́х Сам носи́в і заступа́всь за злочинців!» (Ісая 53:12)

«І Він розповів оцю притчу: Один чоловік у своїм винограднику мав посаджене фіґове дерево. І прийшов він шукати на ньому плоду, але не знайшов. І сказав винареві: Оце третій рік, відколи приходжу шукати плоду на цім фіґовім дереві, але не знаходжу; зрубай його, нащо й землю марнує воно? А той йому в відповідь каже: Позостав його, пане, і на цей рік, аж поки його обкопаю довкола, і обкладу його гноєм,  чи року наступного плоду не вродить воно. Коли ж ні, то зрубаєш його» (від Луки 13:6-9)

Ми живі сьогодні, бо маємо Заступника, Який царює, достойний слави і є Посередником між Богом і людьми.

Фігове дерево мали зрубати, бо воно не зробило того, що мало. Можливо, ти теж не робиш того, чого очікує від тебе Господь. Але є Ісус, Який дає тобі час змінитись.

СЛУХАТИ проповідь Ісус говорить, Моє життя за твоє

СЛУХАТИ проповідь Будьте єдині і однодумні

СЛУХАТИ пісню Упала слеза на горячий песок

СЛУХАТИ проповідь Дякуйте Богу за прощення і спасіння завжди

СЛУХАТИ вірш Невже лише для того я живу

СЛУХАТИ пісню Благословінням Твоїм Господь наповнена уся земля

Відео ранкового богослужіння