Служіння

Ранкове богослужіння

На ранковому богослужінні вся церква благословила недільну школу на початок нового навчального року. Також нашу помісну церкву відвідали представники Місіонерської школи з церкви Ковчег (місто Київ).

«Олива й кадило поті́шують серце, і солодкий нам друг за душевну пораду» (Приповісті 27:9)

Всі ми маємо потребу в порадах. І Біблія вихваляє цю добру звичку. Всі ми можемо давати поради. Важливо вміти радитись, не бути самовпевненим та давати поради, бо так ти впливаєш на іншу долю і несеш відповідальність за це. Всі наші поради мають базуватися на фундаменті любові до Бога та людей.

Амнон – один із синів царя Давида – покохав свою сестру Тамару. Але ця любов була неправдива. Йонадав, друг Амнона, дав йому пораду, як

здобути Тамару, і Амнон зґвалтував свою сестру, скоїв гріх, збезчестив Тамару, за що пізніше був вбитий. Якби Йонадав любив Амнона, він би дав йому хорошу пораду, пояснив, що син царя зіпсує життя собі і сестрі своїми вчинками. Йонадав міг допомогти другу, міг прийняти якісь міри, міг піти до царя і розповісти йому. Але любов Йонадава до Амнона була сліпа. Це були лише лестощі. Він посіяв зло і ненависть своєю порадою.

Порада від серця приємна, солодка, дарує майбутнє, а порада на іншій основі може принести смерть.

Давид мав друга Хушая. Серце Хушая було наповнене любов‘ю до Давида. Він хотів допомогти йому, хвилювався за нього. І Хушай пішов на ризик, виконуючи волю Давида. Хушай мав зруйнувати пораду Ахітофела, незважаючи на те, що його поради дуже цінувались в Єрусалимі. Але бажаючи догодити Давиду, Хушай таки виконав своє завдання.

«…устами своїми маску́ється ворог, і ховає оману в своє́му нутрі́: коли він говорить лагі́дно — не вір ти йому, бо в серці його сім оги́д! Як нена́висть прикрита ома́ною, — її зло відкривається в зборі. Хто яму копа́є, той в неї впаде́, а хто ко́тить камі́ння — на нього воно повертається» (Приповісті 26:24-27)

Правдивий друг каже правду, навіть якщо вона дуже гірка та неприємна. Він наодинці висварить свого товариша, вкаже на всі помилки і недоліки, але це буде слугувати йому на збудування.

Ілій дозволив дітям своїм управляти собою, не наказував їх за те, що вони руйнували заповіді, служіння та закон – і всі вони померли. Ілій любив своїх дітей сліпою любов‘ю, бо правдива любов далекоглядна і рішуча.

Перейміться любов‘ю до своїх близьких, щоб надана порада до них була сперта на правдиву любов. Пізніше ми знайдемо тільки повагу і вдячність від цих людей. В нашому серці повинні бути хороші мотиви, і коли серце буде чистим, воно побачить Бога.

Відео ранкового богослужіння

Вечірнє богослужіння

Відео вечірнього богослужіння