Служіння

Ранкове богослужіння

Ісус розумів, яку відповідальність мав від Отця, щоб звершити Свою справу на землі. Учні до кінця не розуміли, чому Ісус має померти.

«І сталось, коли закінчив Ісус усі ці слова, Він сказав Своїм учням: Ви знаєте, що через два дні буде Пасха, і Людський Син буде виданий на розп’яття» (від Матвія 26:1-2)

«Тоді первосвященики, і книжники, і старші народу зібралися в домі первосвященика, званого Кайяфою, і радилися, щоб підступом взяти Ісуса й забити. І вони говорили: Та не в свято, щоб бува колотнеча в народі не сталась. Коли ж Ісус був у Віфанії, у домі Симона прокаженого, підійшла одна жінка до Нього, маючи алябастрову пляшечку дорогоцінного мира, і вилила на Його голову, як сидів при столі Він. Як побачили ж учні це, то обурилися та й сказали: Нащо таке марнотратство? Бо дорого можна було б це продати, і віддати убогим. Зрозумівши Ісус, промовив до них: Чого прикрість ви робите жінці? Вона ж добрий учинок зробила Мені. Бо вбогих ви маєте завжди з собою, а Мене не постійно ви маєте. Бо, виливши миро оце на тіло Моє, вона те вчинила на похорон Мій. Поправді кажу вам: де тільки оця Євангелія проповідувана буде в цілому світі, на пам’ятку їй буде сказане й те, що зробила вона! Тоді один із Дванадцятьох, званий Юдою Іскаріотським, подався до первосвящеників, і сказав: Що хочете дати мені, і я вам Його видам? І вони йому виплатили тридцять срібняків. І він відтоді шукав слушного часу, щоб видати Його» (від Матвія 26:3-16)

Жінка жертвувала миром для Христа, а Юда навпаки шукав користь для себе. Юда три роки ходив за Христом, але в його серці були неправильні мотиви. Диявол поклав ці думки в його серце, тому що Юда допускав гріх в своєму житті – крадіжки. Ісус дивиться на мотив та серце людини, коли вона приходить до Нього. Ти можеш таємно або явно зробити щось для Ісуса. Жінка, сама того не розуміючи, підготовила тіло Ісуса до смерті через велике бажання в серці і любов. І хоч учні її зневажили, але це було цінно для Господа.

Є важливі справи в твоєму житті, які ти маєш зробити для Господа. І важливо не пропустити цей момент, почути голос Святого Духа. Приготуй своє серце для моменту, коли Господь захоче тебе використати. Давид до кінця не розумів, що Господь хоче від нього, але Бог його готовив для великої справи. Давид думав, що головна його ціль – це збудувати храм для Господа, але Давид пропустив деякі моменти в своєму житті.

Ми повинні стерегти своє серце від гріха, щоб нам ніщо не зашкодило виконати Божу волю на наше життя. Для цього потрібно перебувати в молитвах. Почуй, що Бог буде говорити до тебе. Молись, щоб зрозуміти, до чого покликав тебе Бог. Віддавай найцінніше для Бога!

Вечірнє богослужіння

Відео вечірнього богослужіння