Главная Новости 9 июня 2019 г.
English Українською

Как нас найти

9 июня 2019 г.
Новости - Богослужения
09.06.2019 12:11

Утреннее богослужение

Игорь Кулик

Игорь Кулик Игорь Кулик

«А коли я спізнюся, то щоб знав ти, як треба поводитися в Божому домі, що ним є Церква Бога Живого, стовп і підвалина правди» (1Тимофія 3:15)

Коли Павло писав до ефесян, що Церква Божа – стовп і підвалина правди, для них це було дуже зрозумілим, адже в Ефесі знаходилось одне із семи чудес світу – храм Артеміди в Ефесі. Церква в метафорі Павла – це стовп і основа, які тримають істину. Так само, як основа і колони храму Артеміди були свідоцтвом заблудження фальшивої язичницької релігії, так церква повинна бути свідоцтвом Божої істини.

Церква – це глашатай Божих стандартів. Світ завжди намагається підмінити ці стандарти, щоб опора не стояла рівно. В світі існує своя уява про успіх, який нав’язується нам як певний стандарт, по якому виміряється цінність особистості. Якщо ти в світі маєш щось, що по мірках світу є успішним, ти цінний в очах людей. Світ каже, що якщо ти їздиш громадським транспортом, в магазинах дивишся на цінники, а не на якість, живеш з батьками і твоя зарплатня менше тисячі доларів, тобі має бути соромно, а якщо ж ти це все можеш собі дозволити, то в тебе успішне і вдале життя.

Але чи так про успішне життя говорить Слово Боже? Сьогодні багато людей навіть з церкви намагаються досягнути цього успіху, про який говорить світ, а якщо не досягають, приходить розчарування та невдоволення своїм життям. Якщо подивитись на Ісуса Христа, можна помітити три характеристики, які дають Йому навіть не Його друзі і не люди з Його оточення. Так характеризують Його тоді, коли Він висів на хресті.

«А розп'явши Його, вони поділили одежу Його, кинувши жереба. І, посідавши, стерегли Його там. І напис провини Його помістили над Його головою: Це Ісус, Цар Юдейський. Тоді розп'ято з Ним двох розбійників: одного праворуч, а одного ліворуч. А хто побіч проходив, Його лихословили та головами своїми хитали, і казали: Ти, що храму руйнуєш та за три дні будуєш, спаси Самого Себе! Коли Ти Божий Син, то зійди з хреста! Так само ж і первосвященики з книжниками та старшими, насміхаючись, говорили: Він інших спасав, а Самого Себе не може спасти! Коли Цар Він Ізраїлів, нехай зійде тепер із хреста, і ми повіримо Йому! Покладав Він надію на Бога, нехай Той Його тепер визволить, якщо Він угодний Йому. Бо Він говорив: Я Син Божий...» (від Матвія 27:35-43)

І ось коли Ісус висів на хресті, коли всі священики і книжники глузують з Нього, вони говорять істину: «Інших спасав, спаси Себе Самого». Як же Ісус спасав інших? Він зціляв хворих, оправдав блудницю, воскрешав з мертвих, годував тисячі людей. Він залишив нам приклад допомоги іншим людям. Потрібно віддаватись на служіння для Бога. Соромно, якщо ти безініціативний і байдужий до людей і Бога. Соромно, якщо ти живеш для себе і свого задоволення. В тебе вдале життя, коли ти розумієш, що таке служити іншим людям, і твоя любов буде завжди визначати, куди ти вкладаєш свій час, фінанси і сили.

Друга характеристика, яку вигукує народ: «Він покладав Свою надію на Бога». Ті, хто Його ненавиділи, вимушені визнати, що Ісус не тільки ходив до синагоги, не тільки читав Священне Писання. Можна знати напам’ять Біблію і відвідувати церкву кожного дня, але важливіше – надіятись на Бога. Це один з найкращих критеріїв успішного життя християнина.

«А Ісус знову голосом гучним іскрикнув, і духа віддав... І ось завіса у храмі роздерлась надвоє від верху аж додолу, і земля потряслася, і зачали розпадатися скелі, і повідкривались гроби, і повставало багато тіл спочилих святих, а з гробів повиходивши, по Його воскресенні, до міста святого ввійшли, і багатьом із'явились. А сотник та ті, що Ісуса з ним стерегли, як землетруса побачили, і те, що там сталося, налякалися дуже й казали: Він був справді Син Божий!» (від Матвія 27:50-54)

Останнє, що говорять про Христа: «Він – Син Божий». Ми всі сини Божі через віру в Ісуса Христа. Найвищий ранг в цьому світі – стати дитиною Божою. І важливо пронести це звання з гідністю!

СЛУШАТЬ проповедь Критерии успеха в глазах Божиих – Игорь Кулик

Павел Зинченко Павел Зинченко Валентина Кныш Валентина Кныш

СЛУШАТЬ проповедь Нам необходимы глубокие отношения с Господом – Павел Зинченко
СЛУШАТЬ песнь Эммануил святое имя – Валентина Кныш
СЛУШАТЬ песнь Дух Святой Ты возрождаешь души – Валентина Кныш
СЛУШАТЬ песнь Сяє сонце правди віри та добра – Валентина Кныш

Владимир из Дубно Владимир из Дубно Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

СЛУШАТЬ стих Ми належимо до Церкви Ісуса – Владимир из Дубно
СЛУШАТЬ проповедь Выйди от нее народ мой – Ярослав Поступайло

Старший хор Старший хор

СЛУШАТЬ песнь Спаситель бажає ввійти у твій дім – Старший хор
СЛУШАТЬ песнь Если душа истомилась в страданьях – Старший хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Вечернее богослужение

Виталий Свитач Виталий Свитач Вера Мовчан Вера Мовчан Тимофей Поступайло Тимофей Поступайло

СЛУШАТЬ проповедь Благодарите Бога больше – Виталий Свитач
СЛУШАТЬ стих Коли побачиш в небі журавлиний ключ – Вера Мовчан
СЛУШАТЬ проповедь Неужели Бог может оставить? – Тимофей Поступайло

Яна Харковец Яна Харковец Роман Цыбуля Роман Цыбуля Надежда Колдун Надежда Колдун

СЛУШАТЬ стих В тот день никто еще не ведал – Яна Харковец
СЛУШАТЬ проповедь Нам необходимо жаждать – Роман Цыбуля
СЛУШАТЬ стих Бог любит нас средь суеты – Надежда Колдун

Группа Группа Ярослав из Житомира Ярослав из Житомира Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк

СЛУШАТЬ песнь Я людина слабка і земна – Группа
СЛУШАТЬ Свидетельство и песнь – Ярослав из Житомира
СЛУШАТЬ проповедь Будьте прилежны к добрым делам – Андрей Дежнюк

Группа Группа

Группа Группа

СЛУШАТЬ песнь Иешуа – Группа

Богослужение Богослужение

Обновлено 18.06.2019 18:41
 

Календарь