Главная Новости 2 июня 2019 г.
English Українською

Как нас найти

2 июня 2019 г.
Новости - Богослужения
02.06.2019 12:11

Утреннее богослужение

Утреннее богослужение посетила молодежь из Славянской церкви «Троица», которая приехала в Украину на миссию.

Анатолий Бидун

Анатолий Бидун из Славянской церкви Троица Анатолий Бидун из Славянской церкви Троица

Спалилося духало, від огню зникло оливо, надармо старанно розтоплювано, бо злих не відділено… Сріблом відкиненим названо їх, бо Господь їх відкинув» (Єремія 6:29,30)

Було затрачено багато праці, а результату немає. Золото очищують вогнем. Єремія говорить, що спалилось духало та від вогню зникло олово, але праця була надаремна. Злі не відділились. Ми є вибрані Богом і йдемо за Ним, але ми повинні пам’ятати, що мало лише ходити на служіння і славити там Бога. Надзвичайно важливо виконувати Його волю, бути уважним до Його голосу і виконувати Його слова в житті. Бог хоче, щоб ми були слухняними і виконували Його слово.

«У що будете биті ще, коли неслухняними далі ви будете? Хвора ваша вся голова, і все серце боляще… Від підошви ноги й аж до голови нема цілого місця на ньому: рани й ґудзі, та свіжі порази невичавлені, і не позав'язувані, і оливою не порозм'якшувані… Земля ваша спустошена, огнем спалені ваші міста, поле ваше, на ваших очах поїдають чужинці його, з того всього пустиня, немов з руйнування чужинців!… …нащо Мені многота ваших жертов? говорить Господь. Наситився Я цілопаленнями баранів і жиром ситих телят, а крови биків та овець і козлів не жадаю! Як приходите ви, щоб явитися перед обличчям Моїм, хто жадає того з руки вашої, щоб топтали подвір'я Мої? Не приносьте ви більше марнотного дару, ваше кадило огида для Мене воно; новомісяччя та ті суботи і скликання зборів, не можу знести Я марноти цієї!… Новомісяччя ваші й усі ваші свята ненавидить душа Моя їх: вони стали Мені тягарем, Я змучений зносити їх… Коли ж руки свої простягаєте, Я мружу від вас Свої очі! Навіть коли ви молитву примножуєте, Я не слухаю вас, ваші руки наповнені кров'ю… Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе! Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь! Прийдіть, і будемо правуватися, говорить Господь: коли ваші гріхи будуть як кармазин, стануть білі, мов сніг; якщо будуть червоні, немов багряниця, то стануть мов вовна вони!» (Ісая 1:5-7, 11-18)

Був храм, левити і священики, приносились жертви, відбувалось служіння, славилось Господнє ім’я, а Бог був незадоволений. Богу це не подобалось, бо люди, виходячи з храму, робили беззаконня. Як важливо бути виконавцями Слова Божого! Бог любить нас, але хоче, щоб ми слухались Його. Саул не послухав голосу Божого і не знищив усіх тварин. І Бог відкинув Саула.

«І чому ти не послухався Господнього голосу, але кинувся на здобич, і зробив оце зло в Господніх очах? І сказав Саул до Самуїла: Та я послухався Господнього голосу, і пішов дорогою, якою послав був мене Господь, і привів я Аґаґа, царя амаликського, а Амалика зробив закляттям. А народ узяв зо здобичі худобу дрібну та худобу велику, як початок закляття, щоб приносити в жертву Господеві, Богові твоєму, в Ґілґалі. І сказав Самуїл: Чи жадання Господа цілопалень та жертов таке, як послух Господньому голосу? Таж послух ліпший від жертви, покірливість краща від баранячого лою!» (1 Самуїлова 15:19-22)

Послух кращий за жертву. Ми повинні зростати духовно і змінюватись в кращу сторону. Бог прощає гріхи тільки тоді, коли людина кається і змінюється. Головне, щоб ми бачили, що є недобрим. А бачити ми будемо тоді, коли будемо прислухатись до голосу Божого. Хто стомився під тягарем гріха, ви можете прийти до Христа, і Він дасть вам змогу перебороти ваш гріх.

«Коли ж кажемо, що маємо спільність із Ним, а ходимо в темряві, то неправду говоримо й правди не чинимо! Коли ж ходимо в світлі, як Сам Він у світлі, то маємо спільність один із одним, і кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха. Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди! Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої» (1 Івана 1:6-9)

СЛУШАТЬ проповедь Бог хочет от нас послушания – Анатолий Бидун из Славянской церкви Троица

Тамара Листовничая Тамара Листовничая Надежда Бойко Надежда Бойко

СЛУШАТЬ стих На перехресті доріг – Тамара Листовничая
СЛУШАТЬ песнь На світі є дві лиш дороги – Надежда Бойко

Сергей Алькин Сергей Алькин Николай Каленик Николай Каленик

СЛУШАТЬ песнь Чем могу воздать мой Господь – Сергей Алькин
СЛУШАТЬ проповедь Важно исповедовать Иисуса Господом и Богом моим – Николай Каленик

Елена и Анастасия Елена и Анастасия

СЛУШАТЬ песнь От седин веков до наших дней – Елена и Анастасия

Причастие Причастие

Молодежь из Славянской церкви Троица Молодежь из Славянской церкви Троица

СЛУШАТЬ песнь Хай буде ім’я Бога благословенне – Молодежь из Славянской церкви Троица

Старший хор Старший хор

СЛУШАТЬ песнь Иисус вся жизнь моя сокрыта – Старший хор
СЛУШАТЬ песнь На далеком холме старый крест виден мне – Старший хор

Богослужение Богослужение

Вечернее богослужение

Григорий Грицюк Григорий Грицюк Павел Ковальчук Павел Ковальчук Анастасия Анастасия

СЛУШАТЬ проповедь Каждый из нас необходим Господу – Григорий Грицюк
СЛУШАТЬ проповедь Есть ли между мною и Иисусом камень? – Павел Ковальчук
СЛУШАТЬ песнь Я прихожу к ногам Твоим мой Боже – Анастасия

Роман Цыбуля Роман Цыбуля Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Андрей Озеруга Андрей Озеруга

СЛУШАТЬ проповедь Господь присутствует в нашей жизни – Роман Цыбуля
СЛУШАТЬ проповедь Выберите Господа своим приоритетом – Ярослав Поступайло

Молодежный хор Молодежный хор

Молодежный хор Молодежный хор

Молодежный хор Молодежный хор

Обновлено 06.06.2019 16:34
 

Календарь