Главная Новости 28 апреля 2019 г. - ПАСХА
English Українською

Как нас найти

28 апреля 2019 г. - ПАСХА
Новости - Богослужения
28.04.2019 12:11

Утреннее богослужение

СВЕТЛОЕ ХРИСТОВО ВОСКРЕСЕНИЕ

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Старозавітна і новітня Пасха відрізняються. Старозавітна Пасха – це прообраз того, що відбулося в Новому Заповіті. Пасха – це не смачний хліб, крашені яєчка та приємно проведений час. Духовна сутність Пасхи не змінилась. Господь сьогодні, як і раніше, хоче спасати людей.

Відмінність сьогоднішнього святкування Пасхи від старозавітного полягає в тому, що більше не потрібно приносити в жертву ягня і проливати кров, тому що Син Божий постраждав раз і назавжди. Христос воскрес і сидить на престолі праворуч Отця. Для нас це радість і перемога. Коли ми нагадуємо про ці події, то маємо усвідомлювати: якщо воскрес тільки Христос, а ті, які називають себе християнами, лише звершують обряд Пасхи, але не воскресли, то немає ніякої користі. Навпаки, даремна тоді Пасха. Христос не прийшов, щоб просто продемонструвати Свою божественність, але для того щоб померти і воскреснути, щоб ті, які вмерли в Адамі, в Христі ожили. Така була Божа ціль.

Сьогодні багато людей ставлять собі цілі, досягають їх і так рухаються. Але досягаючи їх, найважливіше не втратити головного – досягнути Христа, як Він досягнув нас, помер, воскрес і явив нам Свою любов, яку і сьогодні виливає через Дух Святий.

Якщо людина має Ісуса Христа за міцну основу, вона ніколи не буде розчарована в житті. Апостол Павло, пишучи до церкви, так багато говорив про воскреслого Христа, про силу воскресіння для віруючих людей, щоб вони не втратили значимість і цінність Пасхи.

«Отож, коли ви воскресли з Христом, то шукайте того, що вгорі, де сидить Христос по Божій правиці. Думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі» (Колосян 3:1-2)

Сила воскресіння здатна і сьогодні воскресити будь-яку людину. Коли людина буде роздумувати над тим, що вгорі, Дух Святий буде давати їй бажання і дії. Щоб воскреснути, потрібно померти для гріха, щоб він не мав влади над нами, відкинути свою стару природу і перемінитись.

«Бо ж ви вмерли, а життя ваше сховане в Бозі з Христом. Коли з'явиться Христос, наше життя, тоді з'явитеся з Ним у славі і ви. Отож, умертвіть ваші земні члени: розпусту, нечисть, пристрасть, лиху пожадливість та зажерливість, що вона ідолослуження, бо гнів Божий приходить за них на неслухняних. І ви поміж ними ходили колись, як жили поміж ними. Тепер же відкиньте і ви все оте: гнів, лютість, злобу, богозневагу, безсоромні слова з ваших уст. Не кажіть неправди один на одного, якщо скинули з себе людину стародавню з її вчинками…» (Колосян 3:3-9)

«Отож, зодягніться, як Божі вибранці, святі та улюблені, у щире милосердя, добротливість, покору, лагідність, довготерпіння. Терпіть один одного, і прощайте собі, коли б мав хто на кого оскарження. Як і Христос вам простив, робіть так і ви! А над усім тим зодягніться в любов, що вона союз досконалости! І нехай мир Божий панує у ваших серцях, до якого й були ви покликані в одному тілі. І вдячними будьте!» (Колосян 3:12-15)

Ось ці якості Господь хоче бачити в людях, які святкують Пасху, які вірять, що Христос воскрес із мертвих, і вони разом з Ним. Тільки коли ми маємо таку природу Божу, ми здібні збудовувати один одного, навчати та підтримувати.

«Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні! І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві» (Колосян 3:16-17)

СЛУШАТЬ проповедь Иисус хочет воскреснуть в твоем сердце – Николай Каленик

Игорь Бойко Игорь Бойко Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Александр Максименко Александр Максименко

Вячеслав Захарчук Вячеслав Захарчук Василий Мамчич Василий Мамчич Сергей Каленик Сергей Каленик

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Игорь Кулик Игорь Кулик Кристина Путвинскайте Кристина Путвинскайте

СЛУШАТЬ проповедь Пасха – Игорь Кулик
СЛУШАТЬ стих Що для мене значить воскресіння – Кристина Путвинскайте

Павел Зинченко Павел Зинченко Анастасия Анастасия Обрученная пара Виталий и Дарья Обрученная пара Виталий и Дарья

СЛУШАТЬ проповедь Христос воскрес для оправдания нашего – Павел Зинченко
СЛУШАТЬ стих У цей святковий Божий ранок – Анастасия

Воскресная школа Воскресная школа

СЛУШАТЬ Стихи детей на Пасху – Воскресная школа

Воскресная школа Воскресная школа

Группа Группа

СЛУШАТЬ песнь Я верю мой Христос воскрес – Группа

Старший хор Старший хор

СЛУШАТЬ песнь Радость беспредельна Иисус воскрес – Старший хор
СЛУШАТЬ песнь О, смерть где скажи твое жало – Старший хор

Старший хор Старший хор

Семья Костюкевич Семья Костюкевич

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Вечернее богослужение

Вячеслав Захарчук Вячеслав Захарчук Сергей Каленик Сергей Каленик

СЛУШАТЬ проповедь Открой Христу свое сердце – Вячеслав Захарчук
СЛУШАТЬ проповедь Укрепляйтесь в силе – Сергей Каленик

Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Николай Каленик Николай Каленик Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

СЛУШАТЬ проповедь Служите воскресшему – Андрей Дежнюк
СЛУШАТЬ проповедь Кто видел воскресшего Христа? – Ярослав Поступайло
Обновлено 08.05.2019 17:31
 

Календарь