Главная Новости 7 апреля 2019 г.
English Українською

Как нас найти

7 апреля 2019 г.
Новости - Богослужения
07.04.2019 12:11

Утреннее богослужение

Василий Мамчич

Василий Мамчич Василий Мамчич

«І промовив Господь: Візьми свого сина, свого одинака, що його полюбив ти, Ісака, та й піди собі до краю Морія, і принеси там його в цілопалення на одній із тих гір, що про неї скажу тобі» (Буття 22:2)

«І встав Авраам рано вранці, і свого осла осідлав; і взяв із собою двох слуг та Ісака, сина свого, і для цілопалення дров нарубав. І встав, і пішов він до місця, що про нього сказав йому Бог. А третього дня Авраам звів очі свої, та й побачив те місце здалека. І сказав Авраам своїм слугам: Сідайте собі тут з ослом, а я й хлопець підем аж туди, і поклонимося, і повернемося до вас. І взяв Авраам дрова для цілопалення, і поклав на Ісака, сина свого, і взяв в свою руку огонь та ножа, і пішли вони разом обоє. І сказав Ісак до Авраама, свого батька, говорячи: Батьку мій! А той відказав: Ось я, сину мій! І промовив Ісак: Ось огонь та дрова, а де ж ягня на цілопалення? І відказав Авраам: Бог нагледить ягня Собі на цілопалення, сину мій! І пішли вони разом обоє. І вони прийшли до місця, що про нього сказав йому Бог. І збудував там Авраам жертівника, і дрова розклав, і зв'язав Ісака, сина свого, і поклав його на жертівника над дровами. І простяг Авраам свою руку, і взяв ножа, щоб зарізати сина свого... Та озвався до нього Ангол Господній із неба й сказав: Аврааме, Аврааме! А той відізвався: Ось я! І Ангол промовив: Не витягай своєї руки до хлопця, і нічого йому не чини, бо тепер Я довідався, що ти богобійний, і не пожалів для Мене сина свого, одинака свого. А Авраам звів очі свої та й побачив, аж ось один баран зав'яз у гущавині своїми рогами. І пішов Авраам, і взяв барана, і приніс його на цілопалення замість сина свого» (Буття 22:3-13)

Сара і Авраам довго чекали цього сина. І ось звістка принести його в цілопалення! Закінчилась ця історія дуже добре. Але які почуття переповнювали серце Авраама, коли він вів свого сина на смерть? Ми можемо тільки уявити. Авраам мав своєю рукою вбити Ісака. В книзі Левит описується, як приносились жертви. У всіх випадках людина мала принести жертву до храму. І ось Ісус Христос був посланий на землю, щоб ми мали в Ньому спасіння.

«Хто нашій спасенній тій звістці повірив, і над ким відкривалось рамено Господнє? Бо Він виріс перед Ним, мов галузка, і мов корінь з сухої землі, не мав Він принади й не мав пишноти; і ми Його бачили, та краси не було, щоб Його пожадати! Він погорджений був, Його люди покинули, страдник, знайомий з хоробами, і від Якого обличчя ховали, погорджений, і ми не цінували Його... Направду ж Він немочі наші узяв і наші болі поніс, а ми уважали Його за пораненого, ніби Бог Його вдарив поразами й мучив... А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено!» (Ісаї 53:1-5)

Коли ізраїльський народ приносив жертви, вони вели тварину. Авраам вів Ісака. В цьому є різниця між нашим Господом. Його ніхто не вів. Він сам захотів віддати Себе в жертву і підняв наші гріхи на хрест. Чи тягнуть нас за руку, чи ми самі йдемо за Христом? Чи ми віддаємо себе в жертву, як закликає Боже Слово? Чи нас потрібно постійно підштовхувати? Ісус мав підтримку від Отця, але рухався Сам. Він знав, що буде принесений в жертву. Для нас ця жертва є прикладом. Завдяки жертві Христа ми маємо спасіння, надію і оздоровлення.

 СЛУШАТЬ проповедь Иисус Христос добровольно шел на жертву – Василий Мамчич

Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Благая весть – Николай Каленик

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Небо голубе як люблю я тебе – Группа

Причастие Причастие

Причастие Причастие

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь О Агнец безгрешный – Старший хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Вечернее богослужение

Иван Загребаев Иван Загребаев Павел Ковальчук Павел Ковальчук Татьяна Татьяна

 СЛУШАТЬ проповедь Направьте свое сердце к Господу – Иван Загребаев
 СЛУШАТЬ проповедь Облекитесь во всеоружие Божие – Павел Ковальчук
 СЛУШАТЬ стих Всього три дні просила в Мардохея – Татьяна

Роман Цыбуля Роман Цыбуля Андрей Озеруга Андрей Озеруга Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Правильные ли у тебя ценности? – Роман Цыбуля
 СЛУШАТЬ проповедь Вес ваших слов – Андрей Озеруга
 СЛУШАТЬ проповедь Слово Господа авторитетно для нас – Николай Каленик

Молодежный хор Молодежный хор

Молодежный хор Молодежный хор

Молодежный хор Молодежный хор

 

Обновлено 17.04.2019 15:14
 

Календарь