Главная Новости 24 марта 2019 г.
English Українською

Как нас найти

24 марта 2019 г.
Новости - Богослужения
24.03.2019 12:11

Утреннее богослужение

Александр

Александр из Slavic Gospel Church Александр из Slavic Gospel Church

«Після того юдейське Свято було, і до Єрусалиму Ісус відійшов. А в Єрусалимі, біля брами Овечої, є купальня, Віфесда по-єврейському зветься, що мала п'ять ґанків. У них лежало багато слабих, сліпих, кривих, сухих, що чекали, щоб воду порушено. Бо Ангол Господній часами спускавсь до купальні, і порушував воду, і хто перший улазив, як воду порушено, той здоровим ставав, хоч би яку мав хворобу. А був там один чоловік, що тридцять і вісім років був недужим. Як Ісус його вгледів, що лежить, та, відаючи, що багато він часу слабує, говорить до нього: Хочеш бути здоровим? Відповів Йому хворий: Пане, я не маю людини, щоб вона, як порушено воду, до купальні всадила мене. А коли я приходжу, то передо мною вже інший улазить. Говорить до нього Ісус: Уставай, візьми ложе своє та й ходи! І зараз одужав оцей чоловік, і взяв ложе своє та й ходив. Того ж дня субота була…» (Від Івана 5:1-9)

Віра має велику силу. Якщо хвора людина має віру на одужання, то вона може бути здоровою.

«Коли ж Ісус звідти вертався, ішли за Ним два сліпці, що кричали й казали: Змилуйсь над нами, Сину Давидів! І коли Він додому прийшов, приступили до Нього сліпці. А Ісус до них каже: Чи ж вірите ви, що Я можу вчинити оце? Говорять до Нього вони: Так, Господи. Тоді Він доторкнувся до їхніх очей і сказав: Нехай станеться вам згідно з вашою вірою!» (Від Матвія 9:27-29)

«Чи хворіє хто з вас? Хай покличе пресвітерів Церкви, і над ним хай помоляться, намастивши його оливою в Господнє Ім'я, і молитва віри вздоровить недужого, і Господь його підійме, а коли він гріхи був учинив, то вони йому простяться» (Якова 5:14,15)

Вагоме значення має віра рідних і близьких. Коли у сотника тяжко занедужав раб, той, маючи велику віру, почав благати про оздоровлення слуги, і слуга одужав. Навіть серед Ізраїля не було такої великої віри!

«Коли ж Він по кількох днях прийшов знов до Капернауму, то чутка пішла, що Він удома. І зібралось багато, аж вони не вміщалися навіть при дверях. А Він їм виголошував слово. І прийшли ось до Нього, несучи розслабленого, якого несли четверо. А що через народ до Нього наблизитися не могли, то стелю розкрили, де Він був, і пробравши, звісили ложе, що на ньому лежав розслаблений. А Ісус, віру їхню побачивши, каже розслабленому: Відпускаються, сину, гріхи тобі!» (Від Марка 2:1-5)

Ісус, побачивши віру, оздоровив розслабленого. Це вже є другий етап зцілення. Той, хто з вірою приносить хворого на зцілення, отримає по вірі своїй.

Третім етапом оздоровлення є дар зцілення. Петро не мав ні срібла, ні золота, але мав дар від Бога, в Ім’я Якого чоловік отримав оздоровлення.

«І сказав Він до них того дня, коли вечір настав: Переплиньмо на той бік. І, лишивши народ, узяли із собою Його, як у човні Він був; і інші човни були з Ним. І знялася ось буря велика, а хвилі вливалися в човен, аж човен водою вже був переповнився! А Він спав на кормі на подушці… І вони розбудили Його та й сказали Йому: Учителю, чи Тобі байдуже, що ми гинемо? Тоді Він устав, і вітрові заборонив, і до моря сказав: Мовчи, перестань! І стих вітер, і тиша велика настала… І сказав Він до них: Чого ви такі полохливі? Чому віри не маєте? А вони налякалися страхом великим, і говорили один до одного: Хто ж це такий, що вітер і море слухняні Йому?» (Від Марка 4:35-41)

 СЛУШАТЬ проповедь Три этапа исцеляющей веры – Александр из Slavic Gospel Church

Юрий Бойко Юрий Бойко Юрий из Украинского библейского общества Юрий из Украинского библейского общества

 СЛУШАТЬ проповедь Библия уникальная книга – Юрий из Украинского библейского общества

Игорь Кулик Игорь Кулик Анастасия Анастасия Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Социальное служение – Игорь Кулик
 СЛУШАТЬ стих Біжить сльоза з очей – Анастасия

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Помоги мне в этой жизни – Группа

Молитва за людей задействованных в социальном служении Молитва за людей задействованных в социальном служении

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь Душе моя втішайся у Бозі – Старший хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Вечернее богослужение

Евгений Владыченко Евгений Владыченко Павел Поступайло Павел Поступайло

 СЛУШАТЬ проповедь Почему Елисей шел за Ильей? – Евгений Владыченко
 СЛУШАТЬ проповедь В нашей духовной жизни должны быть изменения постоянно – Павел Поступайло

Надежда Колдун Надежда Колдун Роман Цыбуля Роман Цыбуля Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ стих Мій син Авелю куди ти поспішаєш – Надежда Колдун
 СЛУШАТЬ проповедь Не бейте воздух – Роман Цыбуля
 СЛУШАТЬ проповедь Сохраните христианство – Ярослав Поступайло

Молодежный хор Молодежный хор

Молодежный хор Молодежный хор

 

Обновлено 01.04.2019 17:19
 

Календарь