Главная Новости 3 марта 2019 г.
English Українською

Как нас найти

3 марта 2019 г.
Новости - Богослужения
03.03.2019 12:11

Утреннее богослужение

Александр Гроц

Александр Гроц Александр Гроц

Бог любить нас, як Творець – своє творіння, посилає дощ на праведних і неправедний, бо дбає про весь світ. Він любить нас, як пастир – овець, як цар – своїх підлеглих, як батько – сина, як наречений – наречену.

Кожне хліболамання – це як сходинка вверх чи вниз, цінність чого залежить від стану людини. Той самий хліб, та сама чаша для одних – сходинка вверх, для інших навпаки. Це відбувається, коли людина приймає Причастя, не розсуджуючи над Божим Словом або негідно. Господь завжди оцінює нас, наші пожертвування, поклоніння і хвалу об'єктивно, а також і наші мотиви, тому буде об’єктивно оцінювати нас під час приймання хліболамання. Це буде підбадьоренням для нас, а можливо, навіть зціленням від фізичних хвороб, якщо ми приймаємо підготовлені, з вірою та роздумуючи.

«Пильнуйте не про поживу, що гине, але про поживу, що зостається на вічне життя, яку дасть нам Син Людський, бо відзначив Його Бог Отець» (Івана 6:27)

«Бо тіло Моє то правдиво пожива, Моя ж кров то правдиво пиття» (Івана 6:55)

Багато наших проблем від того, що ми не тим харчуємось. В історії людства було три яскравих моменти, коли за їжу була заплачена висока ціна. Перша історія – Адам, який втратив вічне життя через заборонений плід. До гріхопадіння Адам був безсмертний, нетлінний і негрішний.

«І побачила жінка, що дерево добре на їжу, і принадне для очей, і пожадане дерево, щоб набути знання. І взяла з його плоду, та й з'їла, і разом дала теж чоловікові своєму, і він з'їв» (Буття 3:6)

Адам хотів стати богом. Але щастя в тому, щоб не бути богами, а жити з Богом. Христос сказав, коли ми будемо їсти тіло Його і пити чашу, ми не станемо богами, але будемо жити з Богом. Тому наша ціль – бути з Господом, Який дає нам святу поживу, щоб вічно жити з Ним. На відміну від Нього, ми потребуємо додаткового джерела для існування. Наше покаяння не гарантує нам вічне життя. Ми постійно маємо живитись від Христа, в Якому нам повернена безгрішність, нетлінність, надія на вічне життя та безсмертя.

Другий випадок, коли заплачена висока ціна за їжу, – Ісав, який продав перворідство.

«Щоб не був хто блудник чи безбожник, немов той Ісав, що своє перворідство віддав за поживу сам» (Євреїв 12:16)

Перворідство давало Ісаву статус. Це був голова роду, який мав пошану та певну владу, благополуччя, адже він мав більшу частину спадщини, ніж інші брати і сестри, а також можливість ввійти в родовід Ісуса Христа. Інколи ми буваємо подібними до Ісава і втрачаємо своє перворідство за скороминущі, гріховні речі.

Третій випадок – коринтська церква, яка за їжу втрачала єдність і спільність. В ранній церкві була традиція мати вечерю любові перед Причастям. В коринтській церкві з'явився поділ. Багатші вечеряли з багатшими, бідні – з біднішими. Деякі люди не мали можливості придбати їжу і залишались голодними.

«Бо найперше, я чую, що як сходитесь ви на збори, то між вами бувають поділення, у що почасти я й вірю. Бо мусять між вами й поділи бути, щоб відкрились між вами й досвідчені. А далі, коли ви збираєтесь разом, то не на те, щоб їсти Господню Вечерю. Бо кожен спішить з'їсти власну вечерю, і один голодує, а другий впивається. Хіба ж ви не маєте хат, щоб їсти та пити? Чи ви зневажаєте Божу Церкву, і осоромлюєте немаючих? Що маю сказати вам? Чи за це похвалю вас? Не похвалю!» (1 до Коринтян 11:18-22)

Церква – це спільнота, де немає поділу. Єдність, спілкування, мир в церкві набагато важливіші за амбіції.

 СЛУШАТЬ проповедь Причастие дает нам возможность жить с Богом – Александр Гроц

Николай Каленик Николай Каленик Анна Титарь Анна Титарь

 СЛУШАТЬ проповедь Христос говорил ученикам о своем страдании – Николай Каленик
 СЛУШАТЬ стих Мовчало все – Анна Титарь

Читать стих Мовчало все – Анна Титарь

Принятие в братский совет Александра Йовжия и Игоря Кулика Принятие в братский совет Александра Йовжия и Игоря Кулика Обрученная пара Сергей Каленик и Ирина Костюкова Обрученная пара Сергей Каленик и Ирина Костюкова

Воскресная школа Воскресная школа

 СЛУШАТЬ Стихи детей из воскресной школы – воскресная школа

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Одного тільки дякую замало – Группа

Причастие Причастие

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь На далеком холме старый крест виден мне – Старший хор
 СЛУШАТЬ песнь Джерела вод живих в Тобі, мій Бог – Старший хор

 

Вечернее богослужение

Павел Розумный Павел Розумный Диана Диана Марина Марина

 СЛУШАТЬ проповедь Наши обещания имеют силу – Павел Розумный
 СЛУШАТЬ стих Як часто ти безсилий падав на коліна – Диана
 СЛУШАТЬ песнь Если душа сложила крылья – Марина

Евгений Цимура Евгений Цимура Павел Ковальчук Павел Ковальчук Роман Цыбуля Роман Цыбуля

 СЛУШАТЬ проповедь Бог наш Отец – Евгений Цимура
 СЛУШАТЬ стих Мы о любви не мало слышим – Павел Ковальчук
 СЛУШАТЬ проповедь Бог готовит на служение – Роман Цыбуля

Группа Группа Полина Полина Андрей Озеруга Андрей Озеруга

 СЛУШАТЬ песнь Сотворен человек по подобию Дивного Бога – Группа
 СЛУШАТЬ проповедь Последнее время – Андрей Озеруга

Молодежный хор Молодежный хор

 

Обновлено 12.03.2019 17:47
 

Календарь