Главная Новости 20 января 2019 г.
English Українською

Как нас найти

20 января 2019 г.
Новости - Богослужения
20.01.2019 12:11

Утреннее богослужение

Сегодня утреннее богослужение посетил старший епископ церкви христиан веры евангельской Украины Михаил Степанович Паночко

Михаил Степанович Паночко

Михаил Степанович Паночко Михаил Степанович Паночко

Нам необхідний дух премудрості для пізнання Бога. Новий Заповіт нас налаштовує на особливі роздуми.

«Тому й я, прочувши про вашу віру в Господа Ісуса, і про любов до всіх святих, не перестаю за вас дякувати, і в молитвах своїх за вас згадую, щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам Духа премудрости та відкриття для пізнання Його, просвітив очі вашого серця, щоб ви зрозуміли, до якої надії Він вас закликає, і який багатий Його славний спадок у святих, і яка безмірна велич Його сили в нас, що віруємо за виявленням потужної сили Його, яку виявив Він у Христі, воскресивши із мертвих Його, і посадивши на небі праворуч Себе, вище від усякого уряду, і влади, і сили, і панування, і всякого ймення, що назване не тільки в цім віці, але й у майбутньому. І все впокорив Він під ноги Йому, і Його дав найвище за все за Голову Церкви, а вона Його тіло, повня Того, що все всім наповняє!» (Еф.1:15-23)

Щоб ввійти в Царство Боже, потрібно народитися згори. Внутрішній наш чоловік повинен бути налаштований на сприйняття тих речей, які даром нам дані в Христі. Величезне багатство подаровано нам в Христі. Ми вибрані, усиновлені та обдаровані в Христі, маємо відкуплення та прощення гріхів. Ще до появлення нас на світі в Христі для нас було приготовлене благословіння.

Ефесяни не усвідомлювали, який скарб мають. Павло молився, щоб Бог дав їм духа премудрості. На жаль, навіть віруючі люди не завжди усвідомлюють, що вони мають в Христі. Нам належить спадщина та обітниця. Не за заслуги, а по великій благодаті. Потрібно довіряти Богу та Писанню. Бог полюбив нас, а Ісус заплатив за наші гріхи. В нас вкладений образ Божий. Усвідомлюючи, як багато ми маємо, наш характер буде змінюватись. Своїм Словом і Духом Ісус змінює серця.

Пізнавай Бога, Його волю – і твоя віра буде зміцнюватись, від тебе буде йти правда і світло навіть в тяжких обставинах. Бог так хоче, щоб ми Його пізнали! Чим більше ми Його пізнаємо, тим легше любити ближніх. Наша спадщина на небі. Довіряй Богу!

 СЛУШАТЬ проповедь Нам необходим Дух премудрости для познания Бога – Михаил Степанович Паночко

Игорь Бойко Игорь Бойко Ирина Скидан Ирина Скидан Маргарита и Полина Маргарита и Полина

 СЛУШАТЬ проповедь Обещание веры и доброй совести – Игорь Бойко
 СЛУШАТЬ песнь Найважніша новина від Ангелів зійшла – Ирина Скидан
 СЛУШАТЬ песнь В нашей жизни где столько труда и усталости – Маргарита и Полина

Николай Каленик Николай Каленик Вадим и Дарья с детьми переходят в церковь Крюковщины Вадим и Дарья с детьми переходят в церковь Крюковщины Принятие Людмилы в члены церкви Принятие Людмилы в члены церкви

Группа детей Группа детей

 СЛУШАТЬ песнь Святая ночь, сверкают ярко звезды – Группа детей

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь В служенье вечному ученью – Старший хор
 СЛУШАТЬ песнь Я про спокій зітхав – Старший хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Обновлено 25.01.2019 14:37
 

Календарь