Главная Новости 30 декабря 2018 г.
English Українською

Как нас найти

30 декабря 2018 г.
Новости - Богослужения
30.12.2018 12:11

Утреннее богослужение

Ярослав Поступайло

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

«Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16)

Господь знає наше життя, наше майбутнє. Нам добре бути в руках Господа. Він обіцяв нас ніколи не залишити, і Він виконає Своє слово.

Наш небесний Батько має особливі цінності. Авраам - людина, яка відгукнулася на Божий поклик, - став особливим в Божих очах. Авраам повірив Богові, і це було праведністю для нього. Бог по-особливому відносився до цієї людини. З Авраама вийшов народ - Ізраїль. Цей народ став дорогий в Божих очах. Ізраїль дуже сильно грішив, відвертався від Бога, - і Бог його карав. Але Божа любов не минула. Бог продовжував любити Ізраїль і до цих пір любить його.

«А тепер отак каже Господь, що створив тебе, Якове, і тебе вформував, о Ізраїлю: Не бійся, бо Я тебе викупив, Я покликав ім'я твоє, Мій ти! Коли переходитимеш через води, Я буду з тобою, а через річки не затоплять тебе, коли будеш огонь переходити, не попечешся, і не буде палити тебе його полум'я. Бо Я Господь, Бог твій, Святий Ізраїлів, твій Спаситель! Дав Я на викуп за тебе Єгипта, Етіопію й Севу замість тебе. Через те, що ти став дорогий в Моїх очах, шанований став, й Я тебе покохав, то людей замість тебе віддам, а народи за душу твою» (Ісая 43:1-4)

Ось так Бог відносився до Ізраїлю. За нас із вами була заплачена величезна ціна. Бог віддав за нас Свого Однородженого Сина, щоб ми мали життя вічне. Син Божий Ісус Христос був готовий виконати волю Божу ще до закладин світу. Навіщо тоді було створювати Адама? Можливо, Бог міг створити іншого, кращого Адама. Але у Бога був Свій план - план перемоги над гріхом, план спасіння людства. Коли прийшов час, Христос народився на цей світ. Ісус народився, щоб померти. Він виконав Своє служіння на землі, взяв на Себе гріхи всього людтва. Ми щасливі, що відгукнулися на Його поклик, і можемо бути впевнені, що наше життя на цій землі буде з Ним. Крім того, нам приготовлені вічні оселі на небесах, де ми будемо завжди з нашим Господом.

«Бо Христос, коли ми були ще недужі, своєї пори помер за нечестивих. Бо навряд чи помре хто за праведника, ще бо за доброго може хто й відважиться вмерти. А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками. Тож тим більше спасемося Ним від гніву тепер, коли кров'ю Його ми виправдані. Бо коли ми, бувши ворогами, примирилися з Богом через смерть Сина Його, то тим більше, примирившися, спасемося життям Його» (До Римлян 5:6-10)

Ми спасемося життям Ісуса Христа. Коли навіть хтось і спіткнувся, ми не тікаємо від Господа. Завжди повертаймося й біжімо за Ним! Господу приємно, коли Його діти завжди йдуть до Нього.

 СЛУШАТЬ проповедь Небесный Отец имеет особенные ценности – Ярослав Поступайло

Роман Скаржинец Роман Скаржинец Тамара и Надежда Тамара и Надежда Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Имеющие вид благочестия силы же его отрекшиеся – Роман Скаржинец
&nbs;СЛУШАТЬ Стихи и песнь для славы Божьей – Тамара и Надежда
 СЛУШАТЬ проповедь Воля Божья – Николай Каленик

Причастие Причастие

Богослужение Богослужение

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь Чоло в вінку терновім – Старший хор
 СЛУШАТЬ песнь Если душа истомится в страданьях – Старший хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Вечернее богослужение

Григорий Грицюк Григорий Грицюк Павел Тоюнда Павел Тоюнда

 СЛУШАТЬ проповедь Единство – Григорий Грицюк
 СЛУШАТЬ проповедь Наша цель это вечность – Павел Тоюнда

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Андрей Озеруга Андрей Озеруга Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Господь открытый для каждого из нас – Андрей Мартынюк
 СЛУШАТЬ проповедь Хорошо быть братьям и сестрам вместе – Андрей Озеруга
 СЛУШАТЬ проповедь Все в нашей жизни имеет цену – Николай Каленик

Молодежный хор Молодежный хор

Молодежный хор Молодежный хор

 СЛУШАТЬ песнь Радій і співай – Молодежный хор

 

Обновлено 04.01.2019 10:05
 

Календарь