Главная Новости 25 ноября 2018 г.
English Українською

Как нас найти

25 ноября 2018 г.
Новости - Богослужения
25.11.2018 12:11

Утреннее богослужение

Ярослав Поступайло

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

«Один чоловік був багатий, і зодягався в порфіру й вісон, і щоденно розкішно бенкетував. Був і вбогий один, на ім'я йому Лазар, що лежав у воріт його, струпами вкритий, і бажав годуватися кришками, що зо столу багатого падали; пси ж приходили й рани лизали йому… Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали. І, терплячи муки в аду, звів він очі свої, та й побачив здаля Авраама та Лазаря на лоні його. І він закричав та сказав: Змилуйся, отче Аврааме, надо мною, і пошли мені Лазаря, нехай умочить у воду кінця свого пальця, і мого язика прохолодить, бо я мучуся в полум'ї цім!… Авраам же промовив: Згадай, сину, що ти вже прийняв за життя свого добре своє, а Лазар так само лихе; тепер він тут тішиться, а ти мучишся. А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас. А він відказав: Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого, бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання! Авраам же сказав: Вони мають Мойсея й Пророків, нехай слухають їх! А він відказав: Ні ж бо, отче Аврааме, але коли прийде хто з мертвих до них, то покаються. Йому ж він відказав: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри!» (Від Луки 16:19-31)

Життя багача мало неправильний зміст. Він не помічав Лазаря, а Лазар не відчував від нього милості і уваги. Ця історія показує, наскільки важливо мати чутливість до свого ближнього. Однією із головних заповідей є полюбити ближнього, як самого себе. В чому ж визначається ця чутливість, і звідки вона береться? Вона з’являється тоді, коли в життя приходить Ісус. Він здатен змінити серце людини і дати чутливість до Нього. Тільки через Ісуса Христа ми можемо отримати духовну чутливість до Бога та до свого ближнього. Без цієї чутливості ми не можемо жити та служити, і маємо дбати про неї, щоб не втратити.

«Почуйте, далекі, що Я був зробив, і пізнайте, близькі, Мою силу! Затривожились грішні в Сіоні, і трепет безбожних обняв… Хто з нас мешкатиме при жерущім огні? Хто з нас мешкати буде при вічному огнищу? Хто ходить у правді й говорить правдиве, хто бридиться зиском насилля, хто долоні свої випорожнює, щоб хабара не тримати, хто ухо своє затикає, щоб не чути про кровопролиття, і зажмурює очі свої, щоб не бачити зла…той перебуватиме на високостях, скельні твердині його недоступна оселя, його хліб буде даний йому, вода йому завжди запевнена!» (Ісая 33:13-16)

Ми ніколи не втратимо правильного напрямку, коли будемо слідувати за Божими пріоритетами. Маючи за приклад нашого Ісуса Христа, ми ніколи не втратимо чутливості.

 СЛУШАТЬ проповедь Духовные чувства – Ярослав Поступайло

Роман Цыбуля Роман Цыбуля Павел Зинченко Павел Зинченко

 СЛУШАТЬ проповедь Кто попробовал что-то глубже, тот не захочет поверхностного – Роман Цыбуля
 СЛУШАТЬ проповедь Пожертвуй всем ради Иисуса – Павел Зинченко

Надежда Колдун Надежда Колдун Сергей Каленик Сергей Каленик

 СЛУШАТЬ стих Никто не смеется над Богом в больнице – Надежда Колдун

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь О, любові не збагну – Группа

Молодежный хор Молодежный хор

 СЛУШАТЬ песнь Єдиному Богу слава – Молодежный хор

 

Вечернее богослужение

Павел Ковальчук Павел Ковальчук Ольга Ольга

 СЛУШАТЬ проповедь Кем мы есть в церкви – Павел Ковальчук
 СЛУШАТЬ проповедь Ропот в жизни христианина – Павел Поступайло
 СЛУШАТЬ песнь Как прожить на свете без любви – Ольга

Андрей Озеруга Андрей Озеруга Александр Максименко Александр Максименко

 СЛУШАТЬ проповедь Помни путь, которым вел тебя Господь – Андрей Озеруга
 СЛУШАТЬ проповедь История женщины хананеянки – Александр Максименко

Молодежный хор Молодежный хор

 СЛУШАТЬ песнь Любов Твоя за гори вище – Молодежный хор

 

Обновлено 05.12.2018 11:48
 

Календарь