Главная Новости 19 августа 2018 г.
English Українською

Как нас найти

19 августа 2018 г.
Новости - Богослужения
19.08.2018 12:11

Утреннее богослужение

Василий Мамчич

Василий Мамчич Василий Мамчич

Преображення Господнє – це така подія в житті Ісуса Христа, яка відбулася посередині Його служіння на землі. Лице Його засяяло, одяг змінився, і з’явилися два мужі, з якими Він говорив про Свій кінець. Як часто ми думаємо про свій кінець, і чи ми розмовляємо з Богом про наш кінець на цій землі?

«Через дану мені благодать кажу кожному з вас не думати про себе більш, ніж належить думати, але думати скромно, у міру віри, як кожному Бог наділив» (До Римлян 12:3)

«А коли повернулись до учнів, коло них вони вгледіли безліч народу та книжників, що сперечалися з ними. І негайно ввесь натовп, як побачив Його, сполохнувся із дива, і назустріч побіг, і став вітати Його. І запитався Він їх: Про що сперечаєтесь з ними? І Йому відповів один із натовпу: Учителю, привів я до Тебе ось сина свого, що духа німого він має. А як він де схопить його, то об землю кидає ним, і він піну пускає й зубами скрегоче та сохне. Я казав Твоїм учням, щоб прогнали його, та вони не змогли. А Він їм у відповідь каже: О, роде невірний, доки буду Я з вами? Доки вас Я терпітиму? Приведіть до Мене його! І до Нього того привели. І як тільки побачив Його, то дух зараз затряс ним. А той, повалившись на землю, став качатися та заливатися піною… І Він запитав його батька: Як давно йому сталося це? Той сказав: Із дитинства. І почасту кидав він ним і в огонь, і до води, щоб його погубити. Але коли можеш що Ти, то змилуйсь над нами, і нам поможи! Ісус же йому відказав: Щодо того твого коли можеш, то тому, хто вірує, все можливе! Зараз батько хлоп'яти з слізьми закричав і сказав: Вірую, Господи, поможи недовірству моєму! (Від Марка 9:14-24)

Коли учні не змогли зробити того, що просив чоловік той, між ними виникла суперечка. Більшість людей були впевнені, що Ісус може робити ті справи. Ми є християни, і віра для нас є основопокладаючою. Вірою ми спасаємося. Вірити разом є простіше, ніж поодинці. Християни мають вірити по-справжньому. Інколи ми ховаємо своє невірство за словом «вірую». В нас немає бути страху визнання того, що ми в якихось випадках не віримо або недовіряємо нашому Богові. Коли дитина боїться, вона буде говорити своєму батькові: «Тату, я боюся!». Вона не соромиться признати те, що в неї є, особливо на одинці з батьком. Страх перед тим, що хтось взнає, що ви недовіряєте в чомусь, призводить до того, що людина починає самовпевнюватися або самостверджуватися у вірі. Христос відмітив величину віри жінки-хананеянки. Величина визначалася не в тому, що вона знала, що Він міг це зробити, – інші теж це знали, – але в тому, що вона наполегливо дійшла до того, що отримала. Самовпевнені люди – це ті, які показують необґрунтовану, надмірну впевненість. Впевненість – це властивість людини, яка може оцінити, гідно поставити оцінку своїм можливостям. Біблія закликає нас оцінювати своє становище.

«Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є» (1 до Коринтян 11:28)

«Коли бо хто думає, що він щось, бувши ніщо, сам себе той обманює» (До Галатів 6:3)

«Бо ти кажеш: Я багатий, і збагатів,і не потребую нічого. А не знаєш, що ти нужденний, і мізерний, і вбогий, і сліпий, і голий!» (Об'явлення 3:17)

Можна дати неправильну оцінку самому собі. Людина, яка хоче зрозуміти до кінця істинного, діючого Бога в своєму житті, буде задавати запитання до тих пір, поки не отримає відповідь. Якщо ми десь не до кінця довіряємо, то ми знаємо, що віра приходить від слухання. Особисто мати спілкування з Богом, задавати Йому запитання – це є цінно перед Богом. Інколи соромно бути християнином, який не вірить, що Бог може уздоровити від якоїсь хвороби. В першу чергу, Богу важлива щирість наших сердець. Давайте не будемо себе переоцінювати, а будемо дивитися тверезими очима в наше серце. Якщо немає віри, то задавати запитання, що робити в цьому випадку. Блаженніше увірувати не бачивши. Правильна оцінка нашого стану перед Богом задає наступний напрямок: дитина, яка не відкидає того, що не знає чогось, знає, над чим потрібно працювати.

 СЛУШАТЬ проповедь Верить массою легче чем иметь личную веру – Василий Мамчич

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Игорь Кулик Игорь Кулик

 СЛУШАТЬ проповедь Важно иметь преображение в своей жизни – Андрей Мартынюк
 СЛУШАТЬ проповедь Посмотрите на дитя и возьмите с него пример – Игорь Кулик

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь Кто подобен Тебе – Старший хор
 СЛУШАТЬ песнь С тех пор как я Христа познал – Старший хор

 

Вечернее богослужение

Евгений Цимура Евгений Цимура Евгений Владыченко Евгений Владыченко Вера Разумная Вера Разумная

 СЛУШАТЬ проповедь Кому я покоряюсь – Евгений Цимура
 СЛУШАТЬ проповедь Каково место где я стою – Евгений Владыченко
 СЛУШАТЬ стих Віддайте гріх свій Господу – Вера Разумная

Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Светлана Ошурко Светлана Ошурко Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Чего ты хочешь на самом деле – Андрей Дежнюк
 СЛУШАТЬ стих Ми сильні коли з нами Господь – Светлана Ошурко
 СЛУШАТЬ проповедь Как учил Иисус – Николай Каленик

Читать стих Ми сильні коли з нами Господь – Светлана Ошурко

Молодежный хор Молодежный хор

 СЛУШАТЬ песнь Ісуса якого люблю – Молодежный хор
 СЛУШАТЬ песнь Любов Твоя за гори вище – Молодежный хор

 

Обновлено 03.10.2018 11:59
 

Календарь