Главная Новости 5 августа 2018 г.
English Українською

Как нас найти

5 августа 2018 г.
Новости - Богослужения
05.08.2018 12:11

Утреннее богослужение

Игорь Кулик

Игорь Кулик Игорь Кулик

«Але ви приступили до гори Сіонської, і до міста Бога Живого, до Єрусалиму небесного, і до десятків тисяч Анголів, і до Церкви первороджених, на небі написаних, і до Судді всіх до Бога, і до духів удосконалених праведників, і до Посередника Нового Заповіту до Ісуса, і до покроплення крови, що краще промовляє, як Авелева» (До Євреїв 12:22-24)

Кров – це потужний скарб інформації. Про що говорить кров Ісуса? Про що говорить кров Авеля? В чому кров Ісуса промовляє краще, ніж Авелева?

«І говорив Каїн до Авеля, брата свого. І сталось, як були вони в полі, повстав Каїн на Авеля, брата свого, і вбив його. І сказав Господь Каїнові: Де Авель, твій брат? А той відказав: Не знаю. Чи я сторож брата свого? І сказав Господь: Що ти зробив? Голос крови брата твого взиває до Мене з землі. А тепер ти проклятий від землі, що розкрила уста свої, щоб прийняти кров твого брата з твоєї руки. Коли будеш ти порати землю, вона більше не дасть тобі сили своєї. Мандрівником та заволокою будеш ти на землі. І сказав Каїн до Господа: Більший мій гріх, аніж можна знести. Ось Ти виганяєш сьогодні мене з цієї землі, і я буду ховатись від лиця Твого. І я стану мандрівником та заволокою на землі, і буде, кожен, хто стріне мене, той уб'є мене. І промовив до нього Господь: Через те кожен, хто вб'є Каїна, семикратно буде пімщений. містив Господь знака на Каїні, щоб не вбив його кожен, хто стріне його. І вийшов Каїн з-перед лиця Господнього, й осів у країні Нод, на схід від Едену» (Буття 4:8-16)

Вважається, що Авель був першим праведником. Авель був людиною, а Ісус Христос – на сто відсотків людиною і на сто відсотків Богом. Авель не вмирав за власним бажанням. Ісус ішов на Голгофу за власним бажанням, щоб кожного з нас спасти. Кров Авеля приводить до осудження, до помсти, до покарання за гріх. Кров Авеля посадила Каїна на лави підсудних. Бог прекрасно знав, що зробив Каїн, але Бог його запитав: «Що ти зробив?»

«…бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави, але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі, що Його Бог дав у жертву примирення в крові Його через віру, щоб виявити Свою правду через відпущення давніше вчинених гріхів…» (До Римлян 3:23-25)

Якщо людина відкидає кров Ісуса Христа, тоді вона буде сама відповідати. Коли ми приступаємо до крові Ісуса Христа, то відповідальність вже не на нас. Ісус поніс нашу відповідальність за скоєний гріх. Петрові Ісус був сказав: «Я ж молився за тебе, щоб не зменшилась віра твоя; ти ж колись, як навернешся, зміцни браттю свою!» Ісус знав, що станеться з Петром. Навіть якщо це станеться, то віруй в Боже прощення, в силу крові Ісуса Христа. Кров Ісуса веде до прощення, до оправдання.

Кров Авеля викликає гнів Божий, а кров Ісуса Христа спасає від гніву. Гнів Божий – це правильна реакція на скоєний гріх. У Бога є завжди реакція на скоєний гріх, бо Його атрибут – бути справедливим. Гнів Божий на Голгофі упав на Христа.

«І коли ви Отцем звете Того, Хто кожного, не зважаючи на особу, судить за вчинок, то в страху провадьте час вашого тимчасового замешкання. І знайте, що не тлінним сріблом або золотом відкуплені ви були від марного вашого життя, що передане вам від батьків, але дорогоцінною кров'ю Христа, як непорочного й чистого Ягняти…» (1 Петра 1:17-19)

Кров Авеля принесла Каїну суєту в життя. Кров Ісуса звільняє від пустого, суєтного життя і дає життя зі змістом, з подостатком. Суєтне життя – це пустий і безкорисний спосіб життя, який передається кожній людині від батьків. Це постійна погоня за щастям, але це призводить до розчарування.

Кров Авеля дала Каїну страх перед смертю і руйнацію в стосунках з оточуючими. Сьогодні ми можемо із впевненістю проголошувати: «Смерте, де твоє жало? Шеоле, де твоя перемога?» На хресті Ісус поборов гріх. Ми викуплені від життя страху і маємо надію на вічне життя, на майбутнє. Христос вирішує проблему гріха. Коли гріха немає, у смерті немає влади. Кров Авеля змушує Каїна утікати від лиця Божого. Кров Ісуса промовляє краще, тому що ми входимо в святилище, в присутність Божу завдяки Його пролитій крові.

Кров Ісуса звільняє від гніву Божого, від страху перед смертю, від відчуття вини. Головне вірити в силу крові і з благоговінням ставитись до Нього.

 СЛУШАТЬ проповедь Кровь Авеля и кровь Христа – Игорь Кулик

Игорь Бойко Игорь Бойко Тамара Листовничая Тамара Листовничая

 СЛУШАТЬ проповедь У каждого своя дорога – Игорь Бойко
 СЛУШАТЬ стих Идут года, идут тысячелетия – Тамара Листовничая

Читать стих Идут года, идут тысячилетия – Тамара Листовничая

Надежда Бойко Надежда Бойко Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ песнь Я склоняюсь пред Тобой на колени свои – Надежда Бойко

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Руки опущены – Группа

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Він буде вічно любити тебе – Группа

Причастие Причастие

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь О, Агнец, Безгрешный – Старший хор
 СЛУШАТЬ песнь Святий Боже – Старший хор

 

Дневное богослужение

Андрей Озеруга Андрей Озеруга Евгений Владыченко Евгений Владыченко

Павел Коба Павел Коба Надежда Бойко Надежда Бойко

Читать стих Тебе, Господь, я впізнаю у всьому – Павел Коба

Сергей Дружинин Сергей Дружинин Александр Максименко Александр Максименко

Наталия Коба Наталия Коба Николай Каленик Николай Каленик Тимофей Максименко Тимофей Максименко

Группа Группа

 

Вечернее богослужение

Игорь Губеня Игорь Губеня Сергей Алькин Сергей Алькин Павел Тоюнда Павел Тоюнда

 СЛУШАТЬ проповедь Служи даром данным тебе – Игорь Губеня
 СЛУШАТЬ проповедь Выпрошенное благословение или воля Божья – Сергей Алькин
 СЛУШАТЬ стих Эдельвейс – Павел Тоюнда

Читать стих Эдельвейс – Павел Тоюнда

Евгений Цимура Евгений Цимура Ирина Коваль Ирина Коваль Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Что мы кладем в наши сердца – Евгений Цимура
 СЛУШАТЬ проповедь Суета на дворе – Ирина Коваль
 СЛУШАТЬ проповедь Ибо явилась благодать Божия – Николай Каленик

Читать стих Сутеа на дворе – Ирина Коваль

Молодежный хор Молодежный хор

 

Обновлено 20.08.2018 16:11
 

Календарь