Главная Новости 13 мая 2018 г.
English Українською

Как нас найти

13 мая 2018 г.
Новости - Богослужения
13.05.2018 12:53

Утреннее богослужение

Утреннее богослужение посетили представители “Литературно-музыкального объединения церквей”.

Александр Максименко

Александр Максименко Александр Максименко

«Там же була Яковова криниця. І Ісус, дорогою зморений, сів отак край криниці. Було коло години десь шостої. Надходить ось жінка одна з Самарії набрати води. Ісус каже до неї: Дай напитись Мені! Бо учні Його відійшли були в місто, щоб купити поживи. Тоді каже Йому самарянка: Як же Ти, юдеянин бувши, та просиш напитись від мене, самарянки? Бо юдеї не сходяться із самарянами. Ісус відповів і промовив до неї: Коли б знала ти Божий дар, і Хто Той, Хто говорить тобі: Дай напитись Мені, ти б у Нього просила, і Він тобі дав би живої води. Каже жінка до Нього: І черпака в Тебе, Пане, нема, а криниця глибока, звідки ж маєш Ти воду живу? Чи Ти більший за нашого отця Якова, що нам дав цю криницю, і він сам із неї пив, і сини його, і худоба його? Ісус відповів і сказав їй: Кожен, хто воду цю п'є, буде прагнути знову. А хто питиме воду, що Я йому дам, прагнути не буде повік, бо вода, що Я йому дам, стане в нім джерелом тієї води, що тече в життя вічне. Каже жінка до Нього: Дай мені, Пане, цієї води, щоб я пити не хотіла, і сюди не приходила брати. Говорить до неї Ісус: Іди, поклич чоловіка свого та й вертайся сюди. Жінка відповіла та й сказала: Чоловіка не маю… Відказав їй Ісус: Ти добре сказала: Чоловіка не маю. Бо п'ятьох чоловіків ти мала, а той, кого маєш тепер, не муж він тобі. Це ти правду сказала. Каже жінка до Нього: Бачу, Пане, що Пророк Ти. Отці наші вклонялися Богу на цій ось горі, а ви твердите, що в Єрусалимі те місце, де потрібно вклонятись. Ісус промовляє до неї: Повір, жінко, Мені, що надходить година, коли ні на горі цій, ані в Єрусалимі вклонятись Отцеві не будете ви. Ви вклоняєтесь тому, чого ви не знаєте, ми вклоняємось тому, що знаємо, бо спасіння від юдеїв. Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців. Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись. Відказує жінка Йому: Я знаю, що прийде Месія, що зветься Христос, як Він прийде, то все розповість нам. Промовляє до неї Ісус: Це Я, що розмовляю з тобою… І тоді надійшли Його учні, і дивувались, що з жінкою Він розмовляв. Проте жаден із них не спитав: Чого хочеш? або: Про що з нею говориш? Покинула жінка тоді водоноса свого, і побігла до міста, та й людям говорить: Ходіть но, побачте Того Чоловіка, що сказав мені все, що я вчинила. Чи Він не Христос? І вони повиходили з міста, і до Нього прийшли» (Від Івана 4:6-30)

Христос є добрий і ніжний. Він таким був і таким залишається. Порою Він приходить навіть тоді, коли Його не кличуть і не шукають. В Своїй любові Він просто наближається до цієї жінки. Він наближається, щоб допомогти. Він бачить жінку, життя якої побите й покалічене, бачить душу, яка потребує зцілення, в якої багато запитань. Тільки Христос може дати відповідь на ці всі запитання. Він шукає, як до кожного промовити. Він не вривається насильно. Цей діалог показує, як Він в її серце стукає. Так само Бог діє сьогодні в нашому житті. Він ніжно промовляє, стає поряд. Ми можемо зовсім не усвідомлювати, Хто знаходиться поряд. Бажання Його те саме – благословити, змінити життя людини.

Коли Ілля прийшов в Сарепту Сидонську, вдова повірила, – і благословення прийшло в її життя. Хай Бог допоможе нам, коли Він дає поклик в наше серце, відреагувати належним чином, як Він цього чекає від нас.

Бог може з каміння зробити те, що Йому потрібно. Як важливо довірятися Богові! Коли ми в Його руках, Він може використовувати нас для слави Своєї. Це не тому, що ми якісь особливі, а тому, що покорилися Йому. Основну роль тут відіграє Божа благодать. Коли в людини приходить усвідомлення Божої любові, їй хочеться віддати для Христа, бо є усвідомлення, що Він зробив у її житті. Жінка побігла в місто і вказала людям на Христа. Хай Бог допоможе нам пам’ятати ці приклади!

 СЛУШАТЬ проповедь Как Христос приближается к нам – Александр Максименко

Диана Максименко Диана Максименко Анатолий (представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия) Анатолий (представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия) Тамара Листовничая (представитель литературно-музыкального объединения ц.Карьерная, 44) Тамара Листовничая (представитель литературно-музыкального объединения ц.Карьерная, 44)

 СЛУШАТЬ песнь Серця схиляємо до Бога – Диана Максименко
 СЛУШАТЬ Свидетельство и стихи – Анатолий (ц.Филадельфия)
 СЛУШАТЬ Свидетельство и стихи – Тамара Листовничая (ц. Карьерная, 44)

Александр Карпенко (представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия) Александр Карпенко (представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия) Надежда Бойко (представитель литературно-музыкального объединения ц.Карьерная, 44) Надежда Бойко (представитель литературно-музыкального объединения ц.Карьерная, 44) Людмила Куприян (представитель литературно-музыкального объединения ц.Ковчег) Людмила Куприян (представитель литературно-музыкального объединения ц.Ковчег)

 СЛУШАТЬ Свидетельство и стихи – Александр Карпенко(ц.Филадельфия)
 СЛУШАТЬ стих Пізнала я яким буває слово – Надежда Бойко
 СЛУШАТЬ песнь Не спіши говорити ніколи – Надежда Бойко
 СЛУШАТЬ Свидетельство и стихи – Людмила Куприян (ц.Ковчег)

Представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия Представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия Василий Мамчич Василий Мамчич Роман Скаржинец Роман Скаржинец

 СЛУШАТЬ песнь Господь свет мой – гостья из ц.Филадельфия
 СЛУШАТЬ песнь Боже Ты мой Бог – гостья из ц.Филадельфия
 СЛУШАТЬ проповедь Встреча с Господом откроет все грехи – Роман Скаржинец

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь Як лань бажає – Старший хор
 СЛУШАТЬ песнь Боже Великий – Старший хор

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

 СЛУШАТЬ проповедь Свет который вошел в нашу жизнь – Александр Жежеря
 СЛУШАТЬ проповедь Как Бог созидает семью – Юрий Бабич
 СЛУШАТЬ проповедь Собирай сокровища на небесах – Игорь Стаднык
 СЛУШАТЬ свидетельство – Надежда Бойко
 СЛУШАТЬ песнь Дни и ночи напролет – Ольга, песнь
 СЛУШАТЬ песнь Ти непохитна скеля – Группа

 

Вечернее богослужение

Григорий Грицюк Григорий Грицюк Роман Роман

 СЛУШАТЬ проповедь Как Христос приближается к нам – Григорий Грицюк
 СЛУШАТЬ стих Фанатики – Роман

Павел Тоюнда Павел Тоюнда Евгений Владыченко Евгений Владыченко

 СЛУШАТЬ проповедь Готовь грунт своего сердца – Павел Тоюнда
 СЛУШАТЬ проповедь Бог начатое доведет до конца – Евгений Владыченко

Группа Группа

 

Обновлено 22.05.2018 11:16
 

Календарь