Главная Новости 29 апреля 2018 г.
English Українською

Как нас найти

29 апреля 2018 г.
Новости - Богослужения
29.04.2018 12:53

Утреннее богослужение

Утреннее богослужение посетили гости из Ивано-Франковска. Присутствовал епископ Юрий Веремий и молодежный хор.

Юрий Веремий

Юрий Веремий Юрий Веремий

Людина є вінець творіння Божого. Повнота нашого життя як християн полягає у тому, що ми знаємо, звідки ми, для чого і де будемо після смерті. В нас є душа, яка створена Богом, і Бога вона чує і хоче бути з Богом.

Богу потрібні люди щирі та вірні. Господь хоче нашої вірності на тому рівні, на якому ми є сьогодні. Вірність – це надійність, істинність, правдивість. Це не лукавство, не хитрість. Народжена з гори людина, яка пережила особисту зустріч з Господом, може бути такою. Вірності ми можемо навчитися у Бога, тому що Бог є вірний.

«Він Скеля, а діло Його досконале, всі бо дороги Його справедливі, Бог вірний, і кривди немає в Ньому, справедливий і праведний Він» (Повторення Закону 32:4)

Оце якість нашого Бога: що обіцяв, те виконує. Величезний відсоток пророцтв в Писанні уже виконався. Хто обирає Божу дорогу, переживає благословення, успіх. Хто обирає іншу дорогу, переживає величезну катастрофу: горе, біль, біду, неприязнь, ворогів. Вірність нашому Богу – це є фундамент, на якому має стояти людина. Вірність є добра риса характеру. Ми хочемо мати справу з вірними людьми, з тими, хто коли пообіцяли, то виконали. Бог є вірний Своїм обітницям. Навіть якщо люди залишаються невірними, Він залишається вірним, бо не може зректися Себе.

«Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. Він ублагання за наші гріхи…» (1 Івана 2:1-2)

Господь Ісус Христос знає, що на нас ідуть потужні атаки від нашої плоті, через обставини, через диявола. Коли віруюча людина не пильнує себе, вона може впасти і згрішити. Тоді людині потрібно звернутися до Бога, Який є вірним. Коли приходимо до Нього і просимо прощення, ми відчуваємо, що приходить прощення від Бога Отця. Це боротьба. Коли Дух Святий докоряє, показує нам, хто ми є, ми повинні вивільняти себе для Господа. Скільки ми будемо на цій землі, нас завжди буде атакувати лукавий через різні шляхи. Він шукає нашу слабинку, де ми даємо йому місце. Коли ми покаялися перед Богом, повірили в божественне прощення, то ми повинні відганяти всякі негідні думки в Ім’я Ісуса Христа. Народжений згори не грішить, бо він береже себе, і лукавий його не торкається. Як добре мати страх Божий і благоговіння перед Богом! Сила Духа Святого не змаліла, і Він дає нам перемогу!

Багато сфер є у нашому житті, де ми маємо проявляти вірність. Важливо бути вірним, коли приходять випробування. Ми не знаємо, звідки вони прийдуть і коли. Коли ми є близько з Господом, ми оберемо Бога, бо Він дасть нам силу це зробити. Як важливо залишитися Богу вірним у маленьких деталях! Якщо ми хочемо проявляти свою вірність, то в першу чергу слід там, де є щось найцінніше. Важливо проявляти вірність у служінні. З простих, маленьких речей складається усе наше життя. Коли ми втрачаємо християнську вірність, це смертельна небезпека для кожної віруючої душі. Господь закликає нас до вірності. Давайте будемо щирі, відверті у стосунках один з одним! Ісус будує Свою Церкву, і сили пекельні не здолають її. Нехай Бог допоможе нам зростати у вірності!

«Сказав же йому його пан: Гаразд, рабе добрий і вірний! Ти в малому був вірний, над великим поставлю тебе, увійди до радощів пана свого!» (Від Матвія 25:21)

 СЛУШАТЬ проповедь Верность – епископ Юрий Веремий

Василий Василий гости из Ивано-Франковска гости из Ивано-Франковска

 СЛУШАТЬ проповедь Благовестие маленькой девочки – Василий из Ивано-Франковска
 СЛУШАТЬ стих В твоїх очах я часто бачу смуток – гости из Ивано-Франковска

гости из Ивано-Франковска гости из Ивано-Франковска

 СЛУШАТЬ песнь Світила в небесах – Молодежный хор из Ивано-Франковска
 СЛУШАТЬ песнь Слава Аліллуя – Молодежный хор из Ивано-Франковска
 СЛУШАТЬ песнь Бо Сина Бог у світ послав – Молодежный хор из Ивано-Франковска
 СЛУШАТЬ песнь Хто моря і гори, землю сотворив – Молодежный хор из Ивано-Франковска
 СЛУШАТЬ песнь Ты Святой Господь – Молодежный хор из Ивано-Франковска
 СЛУШАТЬ песнь Час Господа прославляти – Молодежный хор из Ивано-Франковска

гости из Ивано-Франковска гости из Ивано-Франковска

гости из Ивано-Франковска гости из Ивано-Франковска

 

Вечернее богослужение

Андрей Озеруга Андрей Озеруга Павел Поступайло Павел Поступайло

 СЛУШАТЬ проповедь Общение – Андрей Озеруга
 СЛУШАТЬ проповедь Блаженство – Павел Поступайло

Игорь Стаднык Игорь Стаднык Ростислав Михайлович Билосевич Ростислав Михайлович Билосевич Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Почему христиане благодарные люди – Игорь Стаднык
 СЛУШАТЬ проповедь Не стыдись благовествования Христова – Ростислав Михайлович Билосевич
 СЛУШАТЬ проповедь Ты знаешь Кому служишь – Николай Каленик

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Мой друг когда ты за Христом пошел – Группа

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Вчуй Спасителю – Старший хор
 СЛУШАТЬ песнь Господи Отче небесний – Старший хор

 

Обновлено 15.05.2018 12:20
 

Календарь