Главная Новости 4 марта 2018 г.
English Українською

Как нас найти

4 марта 2018 г.
Новости - Богослужения
04.03.2018 12:53

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Як важливо, щоб те, що Господь дає для нас, могло прославляти Творця. Кожний з нас має свої здібності, і ми маємо їх проявляти. Тій людині, яка знайшла спасіння, краще, ніж тому, хто може придбати весь світ, але душі своїй занапастить. Господь нас спас. А що далі?

Є переможне християнське життя – життя з подостатком, яке обіцяв Сам Господь. Життя з подостатком – це коли ти в Бозі знаходишся. Це єднання з Ним. Це Царство Боже в серці твоєму. Коли людина має праведність, мир і радість в Дусі Святому, то така людина має достаток, за який платили б великі гроші. Це за матеріальні речі не купляється. Для цього потрібно мати ціль, направлення. І це направлення для нас дає Слово Боже.

Що нас об'єднує? Коли Дух Святий працює в церкві, то Він побуджує щось робити або про щось молитися. В організмі є центр управління всім тілом. Приймаючи участь в Хліболомленні, ми їмо один хліб. Для всіх нас дарований Господь як хліб життя. Усі ми можемо бути омиті кров'ю Господа Ісуса Христа від наших гріхів. Немає таких гріхів, яких кров Ісуса Христа не може омити. В цьому ми єдині. Ціль, яку потрібно досягнути, об’єднує людей. Яку ціль у моєму житті я маю? Є та ціль, до якої прагне кожний християнин. Ми переконані: ми спасенні, бо є Спаситель, Який вмер і заплатив за нас ціну. Приймаючи Його вірою, я маю спасіння. Коли люди хочуть досягнути цілі, вони об’єднують свої зусилля, знання. Вони цінують один одним. Є взаємозаміняємість.

Апостол Павло мав ціль у своєму житті – досягнути Христа, як Христос досягнув його. Христос нас досягнув любов’ю. Він залишив небо, прийшов на землю і став людиною. Він, досягаючи нас, забрав наші гріхи, взяв наші немочі, хвороби і поніс на хрест. Павло розумів, що своєю праведністю він ніколи не мав би того, що мав через Ісуса Христа. Як Павло хотів досягнути Христа? «Я досягнув» - це Христос, Який відобразився через моє життя.

«Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви! І кожен змагун від усього стримується; вони ж щоб тлінний прийняти вінок, але ми щоб нетлінний. Тож біжу я не так, немов на непевне, борюся не так, немов би повітря б’ючи. Але вмертвляю й неволю я тіло своє, щоб, звіщаючи іншим, не стати самому негідним» (1 Коринтян 9:24-27)

Павло мав покликання, дари духовні. Він був сміливим чоловіком. Павло також говорив, що він кожного дня умирав для того, щоб мати перемогу, щоб через його неміч була видна слава і велич Господня. Він хвалився немочами, тому що через це прослався сильний Бог. Його особиста ціль була в тому, щоб через нього відобразився Христос. Він завжди шукав волі Божої, хотів догодити Господу. Павло прикладав багато зусиль, поневолював тіло своє, маючи на увазі, що ту плотську людину, яка живе всередині кожного, потрібно завжди стримувати та мати над нею владу. Це праця над своїм характером, над своїми бажаннями.

«Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете» (від Івана 15:4)

Наша ціль в житті – щоб відобразився Христос. Коли так є, то наше життя не може бути безплідним. Ми можемо приносити рясний плід для Господа. Перебуваючи в Ньому, людина досягає цілі. Через Нього ми приносимо плід для Господа. Коли людина спасенна, вона на землі має велику боротьбу, має ціль досягнути неба. Вона має певний час для того, щоб Христос відобразився в її житті, щоб оточуючі люди пізнали Його через нас. Як галузка не може сама приносити плоду, так і без Нього ми не можемо приносити плід святості, праведності, любові. Для цього потрібно поневолювати нашу плоть, щоб бути духовними людьми. В нас є можливість досягнути Господа. Це єднання з Господом та один з одним ми підтверджуємо через ось цю заповідь.

«Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб, подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене! Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене! Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде. Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої! Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є» (1 до Коринтян 11:23-28)

 СЛУШАТЬ проповедь Единство – Николай Каленик

Павел Зинченко Павел Зинченко Сергей Алькин Сергей Алькин Благословение новой семьи – Ярослав и Ирина Благословение новой семьи – Ярослав и Ирина

 СЛУШАТЬ проповедь Через Иисуса вы теперь свои Богу – Павел Зинченко
 СЛУШАТЬ песнь Снова как прежде один – Сергей Алькин

Причастие Причастие

Благословение Даниила и Валентины Рыжук с детьми, которые уезжают в Америку Благословение Даниила и Валентины Рыжук с детьми, которые уезжают в Америку

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь До Тебе Господь я в молитві йду – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Любий Ісусе будь милосердний – Хор

Хор Хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Тимофей Максименко Тимофей Максименко Александр Йовжий Александр Йовжий

 СЛУШАТЬ проповедь Что в твоем сердце – Тимофей Максименко
 СЛУШАТЬ проповедь Единство христиан – Александр Йовжий

Юрий Бабич Юрий Бабич Анатолий Каленик Анатолий Каленик Александр Максименко Александр Максименко

 СЛУШАТЬ проповедь Испытания – Юрий Бабич
 СЛУШАТЬ проповедь Рассказывайте о Христе – Анатолий Каленик
 СЛУШАТЬ проповедь Поступайте согласно Евангелие – Александр Максименко

Группа Группа

 

Вечернее богослужение

Сергей Каленик Сергей Каленик Евгений Цимура Евгений Цимура

 СЛУШАТЬ проповедь Искренняя молитва – Сергей Каленик, проповедь
 СЛУШАТЬ проповедь Характер христианина – Евгений Цимура, проповедь

Роман Дячук Роман Дячук Евгений Владыченко Евгений Владыченко

 СЛУШАТЬ проповедь Дни как звук отшумят – Роман Дячук, песнь
 СЛУШАТЬ проповедь Единство Тела Христа как его можно потерять – Евгений Владыченко

Надежда Колдун Надежда Колдун Андрей Озеруга Андрей Озеруга Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк

 СЛУШАТЬ стих Порой бывает трудно на пути – Надежда Колдун
 СЛУШАТЬ проповедь Кто может быть врагом – Андрей Озеруга

Читать стих Порой бывает трудно на пути – Надежда Колдун

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Бог избрал нас из разных народов – Молодежный хор

Хор Хор

 

Обновлено 13.03.2018 15:13
 

Календарь