Главная Новости 18 февраля 2018 г.
English Українською

Как нас найти

18 февраля 2018 г.
Новости - Богослужения
18.02.2018 12:53

Утреннее богослужение

Игорь Кулик

Игорь Кулик Игорь Кулик

«А другого дня, коли безліч народу, що зібрався на свято, прочула, що до Єрусалиму надходить Ісус, то взяли вони пальмове віття, і вийшли назустріч Йому та й кричали: Осанна! Благословенний, хто йде у Господнє Ім'я! Цар Ізраїлів! Ісус же, знайшовши осля, сів на нього, як написано: Не бійся, дочко Сіонська! Ото Цар твій іде, сидячи на ослі молодому! А учні Його спочатку того не зрозуміли були, але, як прославивсь Ісус, то згадали тоді, що про Нього було так написано, і що цеє вчинили Йому» (Від Івана 12:12-16)

«Була ж третя година, як Його розп'яли. І був написаний напис провини Його: Цар Юдейський» (Від Марка 15:25-26)

Безліч народу зібралося в Єрусалимі. Була Пасха. Люди почули, що в Єрусалим іде Той, Хто воскресив Лазаря. Можливо, було два натовпи. Коли ці два натовпи з'єдналися, то вони почали викрикувати: «Осанна! Цар гряде!» Люди розуміли, що це слова із книги Псалмів, із книги Захарії. Чи було у всіх людей глибинне розуміння того, що Ісус є Цар царів? Можливо, сьогодні для декого це просто гарна фраза.

«Перейшло панування над світом до Господа нашого та до Христа Його, і Він зацарює на вічні віки!» (Об’явлення 11:15)

Христос був, залишається і буде навіки вічні Царем. Риси такого Царя кардинально відрізняються від тієї влади, яка колись була. Цар Ісус привертає Своїх підданих до себе, але не завойовує їх.

«Ніхто бо не може до Мене прийти, як Отець, що послав Мене, не притягне його, і того воскрешу Я останнього дня» (Від Івана 6:44)

«Я ж Єфрема ходити навчав, Я їх брав на рамена Свої, та не знали вони, що Я їх лікував. Я тягнув їх шнурками, що людям лицюють, шнурками любови, і був Я для них немов ті, що здіймають ярмо з-над їхньої шиї, і Я їх годував» (Осія 11:3,4)

В історії можна спостерігати, як царство завойовувало інше царство, коли силою заставляли слухатися царя, виконувати певні його завдання. Чи є хтось, кого Господь заставив служити Йому? Якщо ми подивимося на імператора Нерона, царя Івана Грозного, то інших заставляли їм служити, вклонятися, але чи піддані любили їх? Чи вони робили це під страхом смерті? Імперії, створені грубою силою, зникли, залишивши тільки спогад. Царство Ісуса Христа з кожним роком розширює свій вплив. Його смерть на хресті дозволила Йому проникнути в серця людей. Це Цар, престол Якого затверджений в серцях віруючих у Нього. Христос і сьогодні притягує до Себе не силою, а любов’ю. Він нікого не прожене геть.

«Я Пастир Добрий, і знаю Своїх, і Свої Мене знають» (Від Івана 10:14)

Цар Ісус знає кожного Свого підданого особисто і піклується про них. Христос знає нас поіменно, знає потребу кожного. Він кожному говорить, що іде поряд. Коли ти потребуєш втіхи, Він приходить і втішає.

«Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію» (Єремія 29:11)

Головне – шукати Його всім серцем своїм, і обов’язково знайдете. Ісус – Цар, Який віддав Своє життя за Свій народ, а не навпаки. В історії немає жодного царя, який би віддав життя за своїх підданих. Зазвичай піддані віддавали життя за свою владу. Наш Цар царів стає на коліна і вмиває учням ноги, і потім іде на Голгофський хрест. Він той Цар, Який достойний слави.

«Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали. Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці» (Від Івана 10:10,11)

 СЛУШАТЬ проповедь Царь над царями нет Ему подобных в мире – Игорь Кулик

Андрей Озеруга Андрей Озеруга Яна Харковец Яна Харковец

 СЛУШАТЬ проповедь Будьте едины – Андрей Озеруга
 СЛУШАТЬ стих Все реже вижу четкие границы – Яна Харковец

Читать стих Всё реже вижу чёткие границы – Яна Харковец

Дмиртрий Борисов Дмиртрий Борисов Ольга Паламарчук Ольга Паламарчук

 СЛУШАТЬ проповедь Будь верен когда давит общество – Дмитрий Борисов
 СЛУШАТЬ стих Сел с учениками у костра – Ольга Паламарчук

Читать стих Сел с учениками у костра – Ольга Паламарчук

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Дай мне гореть Тобой – Группа

Александр и Ольга Чайковские переезжают в другой город Александр и Ольга Чайковские переезжают в другой город

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Сонце заходить і небо мовчить – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Господь є життя – Хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Хор Хор

 

Обновлено 23.02.2018 17:44
 

Календарь