Главная Новости 4 февраля 2018 г.
English Українською

Как нас найти

4 февраля 2018 г.
Новости - Богослужения
04.02.2018 12:53

Утреннее богослужение

Ярослав Поступайло

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

Закон бо через Мойсея був даний, а благодать та правда з'явилися через Ісуса Христа. Є Лікар, Який робить найкращі операції на серце. Ісус Христос зробив пересадку серця: забрав серце кам'яне і дав серце плотяне. Багатьом із нас Бог дав нове серце.

Мойсею Бог дав Свій закон на горі Сінай. Він був там 40 днів, не їв хліба і не пив води. Бог Сам зробив камінні скрижалі і на них написав закон. Народ ізраїльський зробив собі золоте теля і поклонялися йому. Мойсей дуже розгнівався на народ, який відступив від Бога, і розбив скрижалі. Народ став каятися, і Бог сказав Мойсею знову піднятися на гору і зробити самому таблиці. Бог написав Свої слова на цих кам'яних таблицях з обох сторін.

«Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один! І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм. І пильно навчиш цього синів своїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і коли ти вставатимеш. І прив'яжеш їх на ознаку на руку свою, і будуть вони пов'язкою між очима твоїми. І напишеш їх на бічних одвірках дому свого та на брамах своїх» (Повторення Закону 6:4-9)

Ці слова мають супроводжувати народ Божий завжди. Ізраїльський народ сорок років ходив пустелею. Серця євреїв ставали твердішими. Вони противилися Богу. Кожен хлопчик чоловічої статі проходив обряд обрізання. Бог хотів обрізати серце людини, щоб воно стало смиренне, і написати на ньому Свій закон.

«Гріх Юдин написаний рильцем залізним, діамантовим вістрям він виритий на таблиці їхнього серця, і на рогах жертовників їхніх. Як про синів своїх, так пам'ятають про жертовники своїх та своїх Ашер при зеленому дереві, на високих підгірках…» (Єремія 17:1,2)

Як можна було стерти цей гріх? Як змінити ситуацію? Бог мав Свій досконалий, найкращий план, що можна зробити з людським серцем.

«Ось дні наступають, говорить Господь, і складу Я із домом Ізраїлевим і з Юдиним домом Новий Заповіт. Не такий заповіт, що його з їхніми батьками Я склав був у той день, коли міцно за руку їх узяв, щоб їх вивести з краю єгипетського. Та вони поламали Мого заповіта, і Я їх відкинув, говорить Господь! Бо це ось отой Заповіт, що його по цих днях складу з домом Ізраїля, каже Господь: Дам Закона Свого в середину їхню, і на їхньому серці його напишу, і Я стану їм Богом, вони ж Мені будуть народом!» (Єремія 31:31-33)

«І покроплю вас чистою водою, і станете чисті; зо всіх ваших нечистот і зо всіх ваших бовванів очищу вас. І дам вам нове серце, і нового духа дам у ваше нутро, і викину камінне серце з вашого тіла, і дам вам серце із плоті» (Єзекіїль 36:25,26)

На новому серці Бог може писати Свої закони. На такому серці з обох сторін написаний закон Божий. Нове серце повністю належить Господеві. Це серце можна шліфувати. Ми є щасливими людьми. Ми повинні берегти це серце. Бог нам дав Свою святість і праведність. Ціною Своєї пролитої Крові Ісус Христос записав ці закони. Він зробив інше серце, з яким ми прийдемо до вічності.

 СЛУШАТЬ проповедь Бог дал нам плотяное сердце – Ярослав Поступайло

Ольга Ольга Песнь неслышащей Песнь неслышащей

 СЛУШАТЬ песнь Как иглы от тернового венца – Ольга

Дети Дети Гостья Гостья Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ стихи детей
 СЛУШАТЬ Всяка неправда є гріх – Стих
 СЛУШАТЬ проповедь Будьте письмом Христовым – Николай Каленик

Причастие Причастие

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Мой Искупитель – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Мой Бог скала – Хор

Хор Хор

 

Вечернее богослужение

Сергей Каленик Сергей Каленик Василий Войтович Василий Войтович

 СЛУШАТЬ проповедь В послушании благословение – Сергей Каленик
 СЛУШАТЬ проповедь Молитва Иависа – Василий Войтович

Павел Тоюнда Павел Тоюнда Виктор Лимоченко Виктор Лимоченко Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ стих Коли серце поламане – Павел Тоюнда
 СЛУШАТЬ проповедь Сила в надежде до конца – Виктор Лимонченко
 СЛУШАТЬ проповедь Покоритесь под крепкую руку Божию – Николай Каленик

Читать стих Коли серце поламане – Павел Тоюнда

Хор Хор

Хор Хор

Хор Хор

 

 

Обновлено 13.02.2018 16:19
 

Календарь