Главная Новости 14 января 2018 г.
English Українською

Как нас найти

14 января 2018 г.
Новости - Богослужения
14.01.2018 12:53

Утреннее богослужение

В собрании принял участие Бернард Кокер (Bernard Cocker, президент миссии "International Aid Trust") из Великобритании.

Бернард Кокер

Бернард Кокер Бернард Кокер

«Все, що дихає, хай Господа хвалить!» (Псалми 150:6)

«А все, що давніше написане, написане нам на науку, щоб терпінням і потіхою з Писання ми мали надію» (До Римлян 15:4)

В нас є багато причин дякувати Богу. Перш за все, ми дякуємо, що Бог послав Ісуса Христа. Він послав Його померти на хресті за нас.

«Я, Я є Той, Хто стирає провини твої ради Себе, а гріхів твоїх не пам'ятає!» (Ісая 43:25)

Бог говорить через Ісаю. Адам і Єва перед тим, як згрішили, могли ходити в Едемі з Богом, мали з Ним спілкування. Коли згрішили, то ці взаємини були порушені. Гріх став посеред нами і Богом. Бог хотів відновити ці відносини. Він зробив це ради Себе. Він хоче, щоб ми жили вічно, щоб були прощені наші гріхи, але найважливіше – щоб ми мали стосунки з Ісусом Христом. Одне, що може зупиняти ці стосунки, це невдячність. Біблія говорить, що ми повинні постійно за все дякувати.

«Догодити ж без віри не можна…» (Євреям 11:6)

«Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов!» (1 Івана 4:8)

«Бо думка тілесна то смерть, а думка духовна життя та мир…» (До Римлян 8:6)

«Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас, і завжди в усякій молитві своїй за всіх вас чиню я молитву з радощами, за участь вашу в Євангелії від першого дня аж дотепер. Я певний того, що той, хто в вас розпочав добре діло, виконає його аж до дня Христа Ісуса» (До филип'ян 1:3-6)

«І уважаймо один за одним для заохоти до любови й до добрих учинків» (До Євреїв 10:24)

Павло дякує Богові кожного разу, коли він згадує своїх братів і сестер. Коли ми дякуємо один за одного, ми надихаємо один одного. Християни повинні ходити в вірі і дякувати Богу за все постійно. Павло більше сорока разів в своїх посланнях постійно дякував Богові. Павло мав дух подяки. Коли ми починаємо дякувати Богу наперед, ми проявляємо віру. Багато людей дивляться на обставини навколо них. Вони починають бути незадоволеними. Ми служимо Богові, Який має все. Бог може забезпечити будь-яку потребу. Ми повинні дякувати Богу, що ми можемо мати вічне життя і будемо мати спілкування з Ним. Ті, хто прийняли Христа, будуть жити вічно.

«Благаємо ж, браття, ми вас, шануйте тих, що працюють між вами, і в вас старшинують у Господі, і навчають вас вони, і в великій любові їх майте за їхню працю. Між собою заховуйте мир! Благаємо ж, браття, ми вас: напоумляйте непорядних, потішайте малодушних, підтримуйте слабих, усім довготерпіть! Глядіть, щоб ніхто нікому не віддавав злом за зло, але завжди дбайте про добро один для одного й для всіх! Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі» (1 до Солунян 5:12-18)

Ми повинні пам’ятати: на цій землі ми тимчасово. Ми як пілігрими. Коли Христос починав служіння на землі, Він знав, що Він піде на хрест. Під час останньої вечері Він розламав хліб і пив вино, і вказував учням на хрест. Христос був людиною і був Богом. Коли ми маємо хліболамання, то робимо це на згадку про Нього. Христос нагадував, що Він помре за наш гріх, що на третій день воскресне. Всякий, хто повірить в Нього, не загине, але матиме життя вічне.

«А мідянин Дарій одержав царство в віці шістдесяти й двох років. Сподобалося Дарієві, і він поставив над царством сто й двадцять сатрапів, щоб були над усім царством. А вище від них три найвищі урядники, що одним із них був Даниїл, яким ці сатрапи здавали звіт, а цар щоб не був пошкодований. Тоді цей Даниїл блищав над найвищими урядниками та сатрапами, бо в ньому був високий дух, і цар задумував поставити його над усім царством. Тоді найвищі урядники та сатрапи стали шукати причини оскаржити Даниїла в справі царства, але жодної причини чи вади знайти не могли, бо той був вірний, і жодна помилка чи вада не була знайдена на нього. Тоді ці люди сказали: Ми не знайдемо на цього Даниїла жодної причини, якщо не знайдемо проти нього в законі його Бога. Тоді найвищі урядники та ті сатрапи поспішили до царя, і так йому говорили: Царю Даріє, живи навіки! Нарадилися всі найвищі урядники царства, заступники та сатрапи, радники та підсатрапи встановити царську постанову та видати заборону, щоб аж до тридцяти день кожен, хто буде просити яке прохання від якого будь бога чи людини, крім від тебе, о царю, був укинений до лев'ячої ями. Тепер, царю, затверди цю заборону, і напиши це писання, яке не могло б бути змінене за законом мідян та персів, що не міг би бути відмінений. Тому цар Дарій написав це писання та заборону. А Даниїл, коли довідався, що було написане те писання, пішов до свого дому, а вікна його в його горниці були відчинені навпроти Єрусалиму, і в три усталені порі на день він падав на свої коліна, і молився та славив свого Бога, бо робив так і перед тим» (Даниїл 6:1-11)

Коли Даниїл довівся, що закон був підписаний, він пішов додому і почав молитися і дякувати Богові. Всі могли це бачити, бо євреї голосно моляться. Даниїл дякував Богові відкрито. Він знав, що буде результатом цього. Але тричі на день він молився. Даниїла кинули в ту яму. Наступного ранку цар почав кликати Даниїла, який обізвався йому. Це чудовий приклад подяки Богу перед тим, як щось трапиться. Коли ми довіряємо Богу, коли ми любимо Бога і дякуємо Йому перед тим, як бачимо результати, це показує нашу віру. Навіть якщо ми втратимо життя на землі, ми будемо жити вічно з Богом.

Павло і Сила були вкинені до в’язниці. Їх били, катували. 16-й розділ Дій Апостолів говорить, що посеред ночі вони славили Бога і співали псалми. На них чекала смерть, але Бог втрутився. Все змінилося. В’язничний побачив двері відкритими і подумав, що в’язні втекли. Кайдани спали з Павла ти Сили, і вони могли втекти, але залишилися на місці. Це реакція людей, які знають волю Божу, які довіряють Богу, які вдячні Богу. В’язничний хотів накласти на себе руки. Коли він подивився на Павла та Силу, то упав на коліна й запитав: «Що треба робити мені, щоб спастися?» «А вони відказали: Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім»

Важливо дякувати наперед! Ми віримо в Живого Бога. Ми ходимо вірою. Будьте вдячними Богу! Дякуйте Богу, що Він настільки хоче мати взаємини з нами, що послав Ісуса Христа, щоб ми мали вічне життя, щоб наші гріхи були прощені.

 СЛУШАТЬ проповедь Благодарите Бога до того, как что-то произошло – Бернард Кокер

Павел Зинченко Павел Зинченко Тамара Листовничая Тамара Листовничая Ольга Ольга

 СЛУШАТЬ проповедь Прежде всего славьте Бога – Павел Зинченко
 СЛУШАТЬ стих Земля страдала от земных пороков – Тамара Листовничая
 СЛУШАТЬ песнь Воздам хвалу и славу – Ольга

Читать стих Земля страдала от земных пороков – Тамара Листовничая

Николай Каленик Николай Каленик Татьяна Губеня Татьяна Губеня Юбилей Надежды Федоровны (80 лет) Юбилей Надежды Федоровны (80 лет)

 СЛУШАТЬ стих Появился на свет человек – Татьяна Губеня

Читать стих Появился на свет человек – Татьяна Губеня

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Отче люблю і прославляю Твоє ім’я – Хор
 СЛУШАТЬ песнь На небі зірка ясна засяяла – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Дивная новина – Хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Вечернее богослужение

Евгений Цимура Евгений Цимура Николай Грызовский Николай Грызовский

 СЛУШАТЬ проповедь Что есть истина – Евгений Цимура
 СЛУШАТЬ проповедь Вникай в себя и учение – Николай Грызовский

Кристина Путвинскайте Кристина Путвинскайте Андрей Озеруга Андрей Озеруга

 СЛУШАТЬ стих Как любить – Кристина Путвинскайте
 СЛУШАТЬ проповедь План Божий - спасение – Андрей Озеруга

Читать стих Как любить – Кристина Путвинскайте

Евгений Владыченко Евгений Владыченко Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Александр Максименко Александр Максименко

 СЛУШАТЬ проповедь Зачем исследовать Библию – Евгений Владыченко
 СЛУШАТЬ проповедь Вся Библия полезна – Андрей Дежнюк
 СЛУШАТЬ проповедь Моменты переживаний – Александр Максименко

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь На Тебя надежда моя – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Не умру я, но буду – Хор

 

Обновлено 13.02.2018 16:15
 

Календарь