Сонце вже піднялося над горизонтом, подув легкий вітерець, на деревах з‘явилося перше листя, деякі з них вбралися пишним цвітом, а птахи виспівують і видають прекразні звуки. Здавалося б звичайний весняний ранок. Хтось після робочих буднів відпочиває вдома, хтось іде на роботу, ринок, магазин, хтось погостювати, провести зручно для себе час. Кожен зайнятий своїми справами, проте, християни поспішають до церкви. 10:00 на Кар‘єрній 44 вже зібралися для спільного ранкового Богослужіння. Все як зазвичай: ось пастор, проповідники, трохи далі хористи, регент, зал заповнений братами і сестрами. Але хто ці люди, що знаходяться поближче до сцени і кафедри, і чому вони вимахують руками? Так, таке побачиш не в кожній церкві, однак це зовсім не якесь вимахування руками – це жестова мова (жм). Розмовляють  люди, які мають порушення слуху і ті, хто її вивчили, зокрема перекладачі (жм).

В церкві здійснюється переклад Богослужінь для людей, які не чують фізичними вухами. Є перекладачі, які вже пройшли курс вивчення жм, є й ті, які щойно вивчають і для них проводяться окремі заняття. Разом збираються для спілкування, обміну досвідом, підтримки з метою кращого володіння жм, адже розуміють на скільки важливою є передача слова Божого. Однак, тут служать не тільки для не чуючих, а і самі ж не чуючі, які почули сердечними вухами і пізнали Христа як особистого спасителя, служать іншим не чуючим і чуючим. Збираються на спілкування, де читають тексти Святого Письма, розмірковують над ними, проповідують, діляться свідченнями про милості і чудеса Божі, співають пісні та моляться живому Богу!

Служіння не чуючих і перекладачів обмежується не лише стінами церкви, а і в повсякденному житті. Зустрічаються з іншими не чуючими на вулиці, роботі, відвідують в домах і несуть вістку спасіння для тих хто ще не відкрив сердечні вуха. Допомагають тим в кого складні життєві обставини. Служать один одному і словом і ділом. Всі чуючі і не чуючі – члени Церкви – тіла Христового, як один організм прославляють Ісуса Христа і поширюють Царство Боже на землі…

Звичайно, лукавому це не подобається і він різними методами намагається зашкодити дітям Божим. Тому, цей особливий напрямок служіння потребує особливої підтримки, розуміння і молитов. Хай кожного благословить Бог Своїм благословінням.