Как нас найти

Май 2018 Печать
Новости - Архив новостей
Автор: Administrator   
01.06.2018 00:00

6 мая 2018 г.

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

«І промовив до них: Це слова, що казав Я до вас, коли був іще з вами: Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане. Тоді розум розкрив їм, щоб вони розуміли Писання. І сказав Він до них: Так написано є, і так потрібно було постраждати Христові, і воскреснути з мертвих дня третього, і щоб у Ймення Його проповідувалось покаяння, і прощення гріхів між народів усіх, від Єрусалиму почавши. А ви свідки того. І ось Я посилаю на вас обітницю Мого Отця; а ви позостаньтеся в місті, аж поки зодягнетесь силою з висоти» (Від Луки 24:44-49)

Це пряма мова Ісуса Христа, Який явився Своїм учням після воскресіння. І це сталося після того, як Він зустрів двох учнів, які ішли в Еммаус. Вони були розбиті, розчаровані тим, що Ісус помер. І ось Він являється їм і починає розмовляти з ними. Вони не впізнали Ісуса Христа, хоча пророки говорили, Мойсей говорив, де Він мав народитися. Чекали Месії – та не впізнали приходу Його. В останні часи люди так само будуть спокушені і будуть жити в такий час, коли Ісус Христос прийде за церквою Своєю, а вони будуть не готові до зустрічі. Свобода — це тимчасове явище на землі, яке змінюється. Ми не знаємо ні дня, ні часу, коли Син Людський прийде, тому завжди маємо бути готові до зустрічі із Господом!

«І сказав Він: Синові Людському треба багато страждати, і Його відцураються старші, і первосвященики, і книжники, і буде Він убитий, але третього дня Він воскресне!» (Від Луки 9:22)

«Вкладіть до вух своїх ці ось слова: Людський Син буде виданий людям до рук…» (Від Луки 9:44)

Апостоли не вірили, що це трапиться. Так потрібно було! Іншого шляху немає для спасіння людини. Ісус Христос мусив померти, але Він воскрес! Він перший воскрес, а потім воскреснуть і Христові. Як важливо так полюбити Христа, щоб чекати кожен день Його приходу. У вічності часу немає. Смерть переможена – вона не має влади над віруючими в Ісуса Христа.

«І сказав Він до них: Так написано є, і так потрібно було постраждати Христові, і воскреснути з мертвих дня третього, і щоб у Ймення Його проповідувалось покаяння, і прощення гріхів між народів усіх, від Єрусалиму почавши» (Від Луки 24:46,47)

Християнин живе вірою у світле майбутнє, переживши народження згори і ставши дитям Божим! Кожна людина, яка навернеться до Господа, може придбати для себе вічне життя!

«А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу, і на Нього Господь поклав гріх усіх нас! Він гноблений був та понижуваний, але уст Своїх не відкривав. Як ягня був проваджений Він на заколення, й як овечка перед стрижіями своїми мовчить, так і Він не відкривав Своїх уст… Від утиску й суду Він забраний був, і хто збагне Його рід? Бо з краю живих Він відірваний був, за провини Мого народу на смерть Його дано… І з злочинцями визначили Йому гроба Його, та Його поховали в багатого, хоч провини Він не учинив, і не було в Його устах омани… Та зволив Господь, щоб побити Його, щоб муки завдано Йому. Якщо ж душу Свою покладе Він як жертву за гріх, то побачить насіння, і житиме довгії дні, і замір Господній рукою Його буде мати поводження!» (Ісая 53:5-10)

Тіло Ісуса Христа було ломиме, і кров Його була пролита за нас.

 СЛУШАТЬ проповедь Страдание и смерть Христа это исполнение пророчеств – Николай Каленик

Сергей Алькин Сергей Алькин Игорь Кулик Игорь Кулик Ольга Ольга

 СЛУШАТЬ песнь Славим не напрасно – Сергей Алькин
 СЛУШАТЬ проповедь Не разумение креста – Игорь Кулик
 СЛУШАТЬ песнь Утро наступило – Ольга

Обрученная пара Андрей и Елена Обрученная пара Андрей и Елена

Принятие Юрия в члены церкви Принятие Юрия в члены церкви

Причастие Причастие

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь Мой Искупитель – Старший хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Сергей Дружинин Сергей Дружинин Сергей Каленик Сергей Каленик Евгений Цимура Евгений Цимура

 СЛУШАТЬ проповедь Проблемы в жизни христиан – Сергей Дружинин
 СЛУШАТЬ проповедь Благословение – Евгений Цимура

Рустем Рустем Наталия Коба Наталия Коба Сергей Каленик Сергей Каленик

 СЛУШАТЬ стих Иди за Господом – Наталия Коба
 СЛУШАТЬ проповедь Что нравится небесному Отцу – Сергей Каленик

Виталий Виталий Алексей Алексей Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ стих Средь великих имен – Виталий
 СЛУШАТЬ свидетельство – Алексей
 СЛУШАТЬ проповедь Притча о самарянине – Ярослав Посткпайло

 

Вечернее богослужение

Виктор Шевчук Виктор Шевчук Алёна Кузьменко Алёна Кузьменко

 СЛУШАТЬ проповедь Цена ради Христа – Виктор Шевчук
 СЛУШАТЬ стих Господь мой Бой – Алёна Кузьменко

Читать стих Господь мой Бог – Алёна Кузьменко

Андрей Озеруга Андрей Озеруга Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк

 СЛУШАТЬ проповедь Цена – Андрей Озеруга
 СЛУШАТЬ проповедь За нас уже уплачено – Андрей Мартынюк

Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Николай Каленик Николай Каленик Анастасия Анастасия

 СЛУШАТЬ проповедь Служение это эстафета – Андрей Дежнюк
 СЛУШАТЬ Свидетельство миссионера из Индии – Анастасия

Хор Хор

Хор Хор

Хор Хор

 


13 мая 2018 г.

Утреннее богослужение

Утреннее богослужение посетили представители “Литературно-музыкального объединения церквей”.

Александр Максименко

Александр Максименко Александр Максименко

«Там же була Яковова криниця. І Ісус, дорогою зморений, сів отак край криниці. Було коло години десь шостої. Надходить ось жінка одна з Самарії набрати води. Ісус каже до неї: Дай напитись Мені! Бо учні Його відійшли були в місто, щоб купити поживи. Тоді каже Йому самарянка: Як же Ти, юдеянин бувши, та просиш напитись від мене, самарянки? Бо юдеї не сходяться із самарянами. Ісус відповів і промовив до неї: Коли б знала ти Божий дар, і Хто Той, Хто говорить тобі: Дай напитись Мені, ти б у Нього просила, і Він тобі дав би живої води. Каже жінка до Нього: І черпака в Тебе, Пане, нема, а криниця глибока, звідки ж маєш Ти воду живу? Чи Ти більший за нашого отця Якова, що нам дав цю криницю, і він сам із неї пив, і сини його, і худоба його? Ісус відповів і сказав їй: Кожен, хто воду цю п'є, буде прагнути знову. А хто питиме воду, що Я йому дам, прагнути не буде повік, бо вода, що Я йому дам, стане в нім джерелом тієї води, що тече в життя вічне. Каже жінка до Нього: Дай мені, Пане, цієї води, щоб я пити не хотіла, і сюди не приходила брати. Говорить до неї Ісус: Іди, поклич чоловіка свого та й вертайся сюди. Жінка відповіла та й сказала: Чоловіка не маю… Відказав їй Ісус: Ти добре сказала: Чоловіка не маю. Бо п'ятьох чоловіків ти мала, а той, кого маєш тепер, не муж він тобі. Це ти правду сказала. Каже жінка до Нього: Бачу, Пане, що Пророк Ти. Отці наші вклонялися Богу на цій ось горі, а ви твердите, що в Єрусалимі те місце, де потрібно вклонятись. Ісус промовляє до неї: Повір, жінко, Мені, що надходить година, коли ні на горі цій, ані в Єрусалимі вклонятись Отцеві не будете ви. Ви вклоняєтесь тому, чого ви не знаєте, ми вклоняємось тому, що знаємо, бо спасіння від юдеїв. Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців. Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись. Відказує жінка Йому: Я знаю, що прийде Месія, що зветься Христос, як Він прийде, то все розповість нам. Промовляє до неї Ісус: Це Я, що розмовляю з тобою… І тоді надійшли Його учні, і дивувались, що з жінкою Він розмовляв. Проте жаден із них не спитав: Чого хочеш? або: Про що з нею говориш? Покинула жінка тоді водоноса свого, і побігла до міста, та й людям говорить: Ходіть но, побачте Того Чоловіка, що сказав мені все, що я вчинила. Чи Він не Христос? І вони повиходили з міста, і до Нього прийшли» (Від Івана 4:6-30)

Христос є добрий і ніжний. Він таким був і таким залишається. Порою Він приходить навіть тоді, коли Його не кличуть і не шукають. В Своїй любові Він просто наближається до цієї жінки. Він наближається, щоб допомогти. Він бачить жінку, життя якої побите й покалічене, бачить душу, яка потребує зцілення, в якої багато запитань. Тільки Христос може дати відповідь на ці всі запитання. Він шукає, як до кожного промовити. Він не вривається насильно. Цей діалог показує, як Він в її серце стукає. Так само Бог діє сьогодні в нашому житті. Він ніжно промовляє, стає поряд. Ми можемо зовсім не усвідомлювати, Хто знаходиться поряд. Бажання Його те саме – благословити, змінити життя людини.

Коли Ілля прийшов в Сарепту Сидонську, вдова повірила, – і благословення прийшло в її життя. Хай Бог допоможе нам, коли Він дає поклик в наше серце, відреагувати належним чином, як Він цього чекає від нас.

Бог може з каміння зробити те, що Йому потрібно. Як важливо довірятися Богові! Коли ми в Його руках, Він може використовувати нас для слави Своєї. Це не тому, що ми якісь особливі, а тому, що покорилися Йому. Основну роль тут відіграє Божа благодать. Коли в людини приходить усвідомлення Божої любові, їй хочеться віддати для Христа, бо є усвідомлення, що Він зробив у її житті. Жінка побігла в місто і вказала людям на Христа. Хай Бог допоможе нам пам’ятати ці приклади!

 СЛУШАТЬ проповедь Как Христос приближается к нам – Александр Максименко

Диана Максименко Диана Максименко Анатолий (представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия) Анатолий (представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия) Тамара Листовничая (представитель литературно-музыкального объединения ц.Карьерная, 44) Тамара Листовничая (представитель литературно-музыкального объединения ц.Карьерная, 44)

 СЛУШАТЬ песнь Серця схиляємо до Бога – Диана Максименко
 СЛУШАТЬ Свидетельство и стихи – Анатолий (ц.Филадельфия)
 СЛУШАТЬ Свидетельство и стихи – Тамара Листовничая (ц. Карьерная, 44)

Александр Карпенко (представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия) Александр Карпенко (представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия) Надежда Бойко (представитель литературно-музыкального объединения ц.Карьерная, 44) Надежда Бойко (представитель литературно-музыкального объединения ц.Карьерная, 44) Людмила Куприян (представитель литературно-музыкального объединения ц.Ковчег) Людмила Куприян (представитель литературно-музыкального объединения ц.Ковчег)

 СЛУШАТЬ Свидетельство и стихи – Александр Карпенко(ц.Филадельфия)
 СЛУШАТЬ стих Пізнала я яким буває слово – Надежда Бойко
 СЛУШАТЬ песнь Не спіши говорити ніколи – Надежда Бойко
 СЛУШАТЬ Свидетельство и стихи – Людмила Куприян (ц.Ковчег)

Представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия Представитель литературно-музыкального объединения ц.Филадельфия Василий Мамчич Василий Мамчич Роман Скаржинец Роман Скаржинец

 СЛУШАТЬ песнь Господь свет мой – гостья из ц.Филадельфия
 СЛУШАТЬ песнь Боже Ты мой Бог – гостья из ц.Филадельфия
 СЛУШАТЬ проповедь Встреча с Господом откроет все грехи – Роман Скаржинец

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь Як лань бажає – Старший хор
 СЛУШАТЬ песнь Боже Великий – Старший хор

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

 СЛУШАТЬ проповедь Свет который вошел в нашу жизнь – Александр Жежеря
 СЛУШАТЬ проповедь Как Бог созидает семью – Юрий Бабич
 СЛУШАТЬ проповедь Собирай сокровища на небесах – Игорь Стаднык
 СЛУШАТЬ свидетельство – Надежда Бойко
 СЛУШАТЬ песнь Дни и ночи напролет – Ольга, песнь
 СЛУШАТЬ песнь Ти непохитна скеля – Группа

 

Вечернее богослужение

Григорий Грицюк Григорий Грицюк Роман Роман

 СЛУШАТЬ проповедь Как Христос приближается к нам – Григорий Грицюк
 СЛУШАТЬ стих Фанатики – Роман

Павел Тоюнда Павел Тоюнда Евгений Владыченко Евгений Владыченко

 СЛУШАТЬ проповедь Готовь грунт своего сердца – Павел Тоюнда
 СЛУШАТЬ проповедь Бог начатое доведет до конца – Евгений Владыченко

Группа Группа

 


20 мая 2018 г.

Утреннее богослужение

Павел Зинченко Павел Зинченко Николай Каленик Николай Каленик

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

Благословение детей Благословение детей

Благословение детей Благословение детей

Старший хор Старший хор

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Александр Максименко Александр Максименко Сергей Каленик Сергей Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Важно искать Иисуса – Александр Максименко
 СЛУШАТЬ проповедь Постоянство и надежность – Сергей Каленик

Надежда Бойко Надежда Бойко Андрей Купчак Андрей Купчак Василий Мамчич Василий Мамчич

 СЛУШАТЬ стих Как же мне быть пред Тобою – Надежда Бойко
 СЛУШАТЬ проповедь Познайте Бога всем сердцем – Андрей Купчак
 СЛУШАТЬ проповедь Познавайте волю Христа – Василий Мамчич

Как же мне быть пред Тобою – Надежда Бойко

Старість заглядає мені в очі – Надежда Бойко

Александр Максименко Александр Максименко Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь В Твоем святом присутствии – Группа
 СЛУШАТЬ песнь Господь Спаситель и мой Бог – Группа

 

Вечернее богослужение

Евгений Цимура Евгений Цимура Анатолий Каленик Анатолий Каленик Инна Инна

 СЛУШАТЬ проповедь Водимые Духом Святым – Евгений Цимура
 СЛУШАТЬ проповедь Достойные войти в Царство Божье – Анатолий Каленик
 СЛУШАТЬ стих Ось і все – Инна

Роман Цыбуля Роман Цыбуля Алина Титаренко Алина Титаренко Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк

 СЛУШАТЬ проповедь Великое приобретение быть довольным и благочестивым – Роман Цыбуля
 СЛУШАТЬ стих Як часто ти безсилий падав на коліна – Алина Титаренко

Як часто ти безсилий падав на коліна – Алина Титаренко

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь За Тобой пойду – Группа

Молодежный хор Молодежный хор

Молодежный хор Молодежный хор

Молодежный хор Молодежный хор

 СЛУШАТЬ песнь Упала слеза – Молодежный хор
 СЛУШАТЬ песнь Он водит меня к водам тихим – Молодежный хор

 


27 мая 2018 г. - Троица

Утреннее богослужение

Рустам Фатуллаев

Рустам Фатуллаев Рустам Фатуллаев

Бог есть добр. Если Он тебя избрал, то будет тобой заниматься, будет заниматься твоей душою. Есть моменты в жизни, когда мы бываем на горе. Но бывает, когда ты не можешь молиться, когда берешь Библию и просто сидишь с ней, потому что не можешь ее прочитать. И в этот момент тебе настолько тяжело, есть давление. Апостол Павел писал: «Мы были отягчены сверх сил…» Это больше, чем ты можешь понести. Так говорил величайший апостол. Если Слово Божье есть в твоем сердце, и ты доверяешь Духу Святому, Он поведет тебя, и ты дойдешь. Ты пойдешь с закрытыми глазами, но Дух Святой будет давать тебе равновесие. Ты снова загоришься. После дождя всегда приходит солнце.

«Иоанн же удерживал Его и говорил: мне надобно креститься от Тебя, и Ты ли приходишь ко мне? Иисус сказал ему в ответ: оставь теперь, ибо так надлежит нам исполнить всякую правду. Тогда Иоанн допускает Его» (от Матфея 3:14,15)

Дух Святой – это дух правды. Если ты возлюбишь правду и возненавидишь беззаконие, то, как говорит Библия, помажет тебя Бог твой. Мы все делаем ошибки, бываем слабы. Но правда в том, что ты признаешь это, признаешь, что ты неправильно поступил. Христос сказал, что нам надлежит не просто говорить об этом, но исполнить правду. Исполнить правду нелегко. Тогда нам необходим Дух Святой, благодать. Дух Святой начинает работать с человеком, который жаждет исполнить правду.

«И, крестившись, Иисус тотчас вышел из воды, — и се, отверзлись Ему небеса, и увидел Иоанн Духа Божия, Который сходил, как голубь, и ниспускался на Него. И се, глас с небес глаголющий: Сей есть Сын Мой возлюбленный, в Котором Мое благоволение» (от Матфея 3:16,17)

Дух Святой не просто так приходит. У Него есть цель. Дух Святой приносит слово в нашу жизнь. Он сказал такие слова: «Сей есть Сын Мой возлюбленный, в Котором Мое благоволение».

Когда апостолы были крещены Духом Святым, что сделал Дух Святой? Без Духа Святого мы глина, грязь. Все грехи, которые мы делали, приводят нас в состояние грязи. Бог приходит для того, чтобы из грязи тебя поднять и посадить тебя с князьями народа Своего. Овца от свиньи отличается тем, что овца, попадая в грязь, просит, чтобы ее вытянули. Дух Святой очистил нас и сделал сосуд для Себя, потребный для всякого доброго дела. Это Божья благодать.

С каждым годом нам нужно более и более крепнуть. Нельзя расслабляться. Когда на Саула сошел Дух Святой, он стал иным человеком. Бог поменял его сердце, но у него был выбор. У нас всегда есть выбор: поступать по правде или поддаться искушению. Если тебе трудно, если тебе тяжело, знай, что есть Дух Святой, Который тебя вытянет. Оставайся на дистанции, оставайся в церкви, в служении. Чтобы ты не переживал, проси у Бога милости, благодати, и Он даст. Своими силами это невозможно.

 СЛУШАТЬ проповедь Дух Святой из грязи делает чистый сосуд – Рустам Фатуллаев

Александр Максименко Александр Максименко Игорь Бойко Игорь Бойко Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Нам необходима Живая вода – Александр Максименко
 СЛУШАТЬ проповедь Дух Святой открывает нам истину – Игорь Бойко

Воскресная школа Воскресная школа

 СЛУШАТЬ песнь Як описати щастя дитини – Воскресная школа

Стихи детей Стихи детей

 СЛУШАТЬ Детские стихи на Троицу

Старший хор Старший хор

Старший хор Старший хор

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Скажи мені слово – Группа

Воскресная школа Воскресная школа

Стихи детей Стихи детей

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь Благий Дух Божий в нас – Старший хор
 СЛУШАТЬ песнь Пятидесятый день – Старший хор
 СЛУШАТЬ песнь Дух производящий – Старший хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Вечернее богослужение

Роман Цыбуля Роман Цыбуля Павел Поступайло Павел Поступайло

 СЛУШАТЬ проповедь Покоритесь Духу Святому – Роман Цыбуля
 СЛУШАТЬ проповедь Христос из рабов делает царей – Павел Поступайло

Ольга Ольга Надежда Надежда

Сергей Каленик Сергей Каленик Ольга Ольга Василий Мамчич Василий Мамчич

 СЛУШАТЬ проповедь Обращаем ли мы внимание на наших окружающих – Сергей Каленик
 СЛУШАТЬ песнь Святой любви небесная обитель – Ольга
 СЛУШАТЬ проповедь Ищите силы Духа Святого – Василий Мамчич

Молодежный хор Молодежный хор

 


28 мая 2018 г. - рукоположение новых диаконов

Сегодня в поместной церкви рукоположили новых диаконов (Павла Зинченко, Василия Мамчича, Андрея Мартынюка, Игоря Стадныка, Романа Скаржинца). Служили пастора из Киева, Дубно и служитель из Санкт-Петербурга.

Василий Скаржинец (пастор из г. Дубно) Василий Скаржинец (пастор из г. Дубно) Сергей Алькин Сергей Алькин

 СЛУШАТЬ проповедь Не попускай сам себе – Василий Скаржинец (пастор из г.Дубно)
 СЛУШАТЬ песнь Не сон то был чудесный – Сергей Алькин

Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург) Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург) Вячеслав Когут (пастор, ответственный за служение тюремных капелланов церковь Скиния, г.Киев) Вячеслав Когут (пастор, ответственный за служение тюремных капелланов церковь Скиния, г.Киев) Владимир Хильковец (пастор церкви Фавор, г.Киев) Владимир Хильковец (пастор церкви Фавор, г.Киев)

 СЛУШАТЬ проповедь Христос наш стержень – Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург)
 СЛУШАТЬ проповедь Иосиф служил царедворцам – Вячеслав Когут (пастор, ответственный за служение тюремных капелланов церковь Скиния, г.Киев)
 СЛУШАТЬ проповедь Иисус вовеки тот же – Владимир Хильковец (пастор церкви Фавор, г.Киев)

Юрий Кулакевич (пастор церкви Божий мир, г.Киев) Юрий Кулакевич (пастор церкви Божий мир, г.Киев) Сергей Озеруга (церковь Соборная, г.Киев) Сергей Озеруга (церковь Соборная, г.Киев) Сергей Вознюк (пастор церкви Силоам, г.Киев) Сергей Вознюк (пастор церкви Силоам, г.Киев)

 СЛУШАТЬ проповедь В усердии не ослабевайте, Духом пламенейте, Господу служите – Юрий Кулакевич (пастор церкви Божий мир, г.Киев)
 СЛУШАТЬ проповедь Диакон это кроткий слуга – Сергей Вознюк (пастор церкви Силоам, г.Киев)

Анатолий Козачок (пастор церкви Филадельфия, г.Киев) Анатолий Козачок (пастор церкви Филадельфия, г.Киев) Павел и Надежда Зинченко Павел и Надежда Зинченко Василий и Валерия Мамчич Василий и Валерия Мамчич

 СЛУШАТЬ Наставление для диаконов – Анатолий Козачок (пастор церкви Филадельфия, г.Киев)

Андрей и Наталья Мартынюк Андрей и Наталья Мартынюк Игорь и Марина Стаднык Игорь и Марина Стаднык Роман и Светлана Скаржинец Роман и Светлана Скаржинец

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь О наш Иисус – Группа
 СЛУШАТЬ песнь Есть много дорог – Группа

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Я жажду близости твоей – Группа

Старший хор Старший хор

 СЛУШАТЬ песнь З неба Дух Святий до нас зійшов – Старший хор
 СЛУШАТЬ песнь Вечный Бог – Старший хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Новые диакона церкви Новые диакона церкви

Поздравление новых диаконов церкви Поздравление новых диаконов церкви

Служителя, гости и старший хор церкви Служителя, гости и старший хор церкви

Угощение гостей и членов церкви Угощение гостей и членов церкви

 

Обновлено 20.08.2018 17:18
 

Календарь