Как нас найти

Декабрь 2017 Печать
Новости - Архив новостей
Автор: Administrator   
01.01.2018 00:00

3 декабря 2017 г.

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Кров Ісуса Христа сьогодні має силу. Вона очищає від усякого гріха. В ранах Господа нашого наше уздоровлення. Кожен, хто приходить до Господа з вірою, може отримати зцілення.

Час змінюється, але завдання для церкви залишається тим самим: проповідувати Боже Слово до краю землі. Люди приходять до церкви, щоб не бути духовно голодними, щоб духовно зростати, а потім ідуть додому освячені, задовольнивши свої духовні потреби. Інша схема – це коли вся церква є сценою, щоб впливати на цей світ. Коли християни приходять до церкви, вони отримують, щоб віддати. Вони сповняються Духом Святим не просто для того, щоб говорити на інших мовах. Вони сповняються силою Божою для того, щоб бути свідками Ісуса Христа в цьому світі. Є різниця між першим і другим, і є різниця в результаті.

Хто із вас чекає Месію? Він був на землі, але Його місія не закінчилася. В Його місії було два завдання: перший раз прийти на землю і прийти другий раз на землю. Перший раз, щоб спасти, а другий раз, щоб Його Царство утвердилося на вічні віки. Месія – це Христос, Помазанець. Якого чекали Месію? Ми не знаємо ні дня, ні часу, коли прийде Христос. Для нас дані ознаки приходу Господа Ісуса Христа. Як чекали перший раз Месію? Дехто з ізраїльського народу досі чекає Месію. Їхні думки, плани не змінилися: утвердження Царства Божого, народу Божого.

«І ото був в Єрусалимі один чоловік, йому ймення Симеон, людина праведна та благочестива, що потіхи чекав для Ізраїля. І Святий Дух був на ньому» (Луки 2:25)

В серці Симеона було бажання побачити Месію, про прихід Якого було сказано дуже багато пророцтв в Старому Заповіті. Таку подію хотів побачити кожний ізраїльтянин.

«І від Духа Святого йому було звіщено смерти не бачити, перше ніж побачить Христа Господнього» (Луки 2:26)

Всякий, хто вірує в Господа Ісуса Христа, не побачить смерті. Навіть якщо він помре, то оживе. Симеону було сказано від Духа Святого не побачити смерти. Так записано на сторінках Євангелії. Це було правдиве слово. Він очікував. Він міг утратити всяку надію, бо був похилого віку. Можливо, він думав, що це вже не збудеться. Для Бога немає нічого неможливого. Як Він обіцяв, то так буде.

«І Дух у храм припровадив його. І як внесли Дитину Ісуса батьки, щоб за Нього вчинити звичаєм законним, тоді взяв він на руки Його, хвалу Богу віддав та й промовив: Нині відпускаєш раба Свого, Владико, за словом Твоїм із миром, бо побачили очі мої Спасіння Твоє, яке Ти приготував перед всіма народами, Світло на просвіту поганам і на славу народу Твого Ізраїля!» (Луки 2:27-32)

Очі Симеона в цьому Дитяті бачили Світло для просвітлення язичників. Це надто серйозна заява на той час в храмі. Через цього Месію буде зруйнована та перешкода, яка розділяла людей з Богом та між собою. В Ісусі Христі не буде різниці між людьми, бо всі згрішили і позбавлені слави Божої. Статус дитини Божої може набути кожен, хто повірить в Ісуса Христа як свого Господа. Сьогодні приймаючи Месію, людина стає новим творінням в Ісусі Христі і являється дитям Божим.

«А мужі, прийшовши до Нього, сказали: Іван Хреститель послав нас до Тебе, питаючи: Чи Ти Той, Хто має прийти, чи чекати нам Іншого?» (Луки 7:20)

Іоанн Хреститель послав до Ісуса Христа своїх учнів, щоб запитати, чи Він Месія. Він бачив того Агнця та чув слова: «Це Син Мій улюблений, в Якому моє благовоління!» Він був свідком цього всього. Проходить деякий час, вони не мають спільності між собою. Іоанн займається своєю справою, а Ісус – Своєю. Ісус Христос дає повеління:

«Ідіть, і перекажіть Іванові, що ви бачили й чули: Сліпі прозрівають, криві ходять, очищуються слабі на проказу, і чують глухі, воскресають померлі, убогим звіщається Добра Новина»

Чому Він такі слова сказав для Іоанна Хрестителя, щоб Іоанн не сумнівався в тому, що Він є Месія, Спаситель світу? Якими словами можна підбадьорити тебе, коли в твоєму житті проблема, а тобі говорили, що Ісус Христос твої проблеми вирішить, зніме всі тягарі? Можливо, в твоєму житті є те, що ти не запланував для себе і ти починаєш сумніватися в Бозі… Ось це закрадається деколи в людське серце.

«На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав…» (Луки 4:18) Це було смілива заява Ісуса Христа для того релігійного середовища. Він читає ці слова, які збулися. Він підтвердив це Іоанну Хрестителю, так як говорили Пророки, то все мало виконатися в Його житті.

«…щоб Добру Новину звіщати вбогим. Послав Він Мене проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених, щоб проповідувати рік Господнього змилування» «Сьогодні збулося Писання, яке ви почули!» (Луки 4:18,19, 21)

Що говорило Писання про Месію? Месія прийшов на землю. В Нього були певні доручення, високе завдання. Він прийшов явити нам Господа Бога, Його характер, Його волю, бажання, відкрити нам Отця, а також померти, відкупити людей від гріха. Він мав бути нащадком царя Давида, мав народитися в Віфлеємі. Він мав смиренно звіщати добру новину. Смиренно і тихо Він звіщав Царство Боже. Обравши 12 простих людей, з яких більшість були рибаки, три з половиною роки Він їх навчав, щоб Царство Боже розповсюдилось. В Його приниженні звершувався суд. Коли Він залишив небо, Він збіднів, але тієї бідності було достатньо, щоб явити славу неба, щоб кожна людина була дотична до слави, до величі Божої. «Він був зневажений, і ми в ніщо ставили Його» (Ісая 53) Він був принижений людьми. Для Ісуса Христа пекло підняло всі методи, щоб Його принизити як людину, як Бога, Який був в тілі.

Його мали зрадити за невелику ціну. Він був як Ягня перед своїм заколенням. Коли Він страждав, то жодна кістка Його не була поломана. Воїн побачив, що Він мертвий, взяв списа і пробив Його бік, щоб виконалося Писання про Месію. Все це збулося, щоб ми могли не сумніватися, що Месія Ісус Христос є наш Спаситель. Він прийшов, щоб спасти весь світ і особисто тебе. Він мав владу, доручення від Отця, і Він його виконав. Про доручення Церкви Ісус Христос сказав: «Ви приймете силу, коли на вас зійде Дух Святий. Ви будете моїми свідками аж до краю землі» Сьогодні помазання Духа Святого, Яке було на Ісусі Христі, перебуває на нас. Хто духа Христового немає, той не Його. Моя місія там, де я знаходжуся, де я живу. Як я її виконую? Яке завдання я сьогодні маю? Віруючі люди бувають подібні до того, хто взяв талант і закопав, нічого не зробив. Коли людина розуміє, що Господь її спас, вона є новим творінням.

Потрібно бути тим, хто ти є в Ісусі Христі. Коли Дух Христів в тобі, ти не зможеш сховати Того, Хто живе в тобі. Люди будуть бачити, відчувати це. За це потрібно буде страждати, платити. За це будуть ненавидіти. Христос сказав: «Мене слухали і вас будуть слухати. Мене гнали, і вас будуть гнати». Це місія, яку може виконати християнин. Ісус Христос дав нам можливість, щоб ми завжди дивилися на Голгофу, на хрест. Коли прийде Голгофа, страждання в ваше життя, коли потрібно буде віддати життя за Христа, тоді ви зможете бути ще щасливішими, коли ви постійно дивилися на Ісуса, на Голгофу. Ви пішли за Ним, залишили все, тому що Він пообіцяв вам спасіння і вічне життя. Він помер за всіх нас, але Він воскрес, вознісся на небо і сьогодні праворуч Отця.

Ми чекаємо другого приходу Господа Ісуса Христа на землю за Церквою. Господь по-особливому буде тоді говорити до Ізраїля. Сьогодні Він по-особливому має справу з Своєю Церквою. Багато людей ще не прийняли Господа, але вони можуть це зробити. Коли Господь Ісус омив учням ноги, Він наглядно показав, що ми маємо служити один одному так, як Він служив. Це не є приниження. Це честь. Коли ти служиш комусь, ти служиш самому Господу.

 СЛУШАТЬ проповедь Какого Мессию ожидают – Николай Каленик

Игорь Бойко Игорь Бойко Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург) Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург)

 СЛУШАТЬ проповедь Пребывайте в вере – Игорь Бойко
 СЛУШАТЬ проповедь Что было в сердце Марфы – Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург)

Ольга Ольга Борис Порфирович Мозговой Борис Порфирович Мозговой

 СЛУШАТЬ песнь Он нам велит за ним идти – Ольга

Семья Максименко Семья Максименко

 СЛУШАТЬ песнь Сидел слепец с протянутой рукою– Семья Максименко

Мужской хор Мужской хор

 СЛУШАТЬ песнь Страшно бушує життєвеє море– Мужской хор

Причастие Причастие

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Был у Христа-младенца сад – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Царь царей Великий Бог – Хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Игорь Стаднык Игорь Стаднык Сергей Дружинин Сергей Дружинин

Александр Жежеря Александр Жежеря Анатолий Каленик Анатолий Каленик Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

Богослужение Богослужение

Группа Группа

 

Вечернее богослужение

Николай Грызовский Николай Грызовский Андрей Озеруа Андрей Озеруа Алексей Сафонов (пастырь ц.Соборная, г.Киев) Алексей Сафонов (пастырь ц.Соборная, г.Киев)

 СЛУШАТЬ проповедь Власть Христа – Николай Грызовский
 СЛУШАТЬ проповедь Пределы – Андрей Озеруга
 СЛУШАТЬ проповедь Уста человека дают ключ – Алексей Сафонов (пастырь ц.Соборная, г.Киев)

Анастасия Поступайло Анастасия Поступайло Игорь Кулик Игорь Кулик Юрий Лукьянчук Юрий Лукьянчук

 СЛУШАТЬ стих Письмо Бога к человеку – Анастасия Поступайло
 СЛУШАТЬ проповедь Ради Него, ради Христа – Игорь Кулик

Читать стих Письмо Бога к человеку – Анастасия Поступайло

Хор Хор

Хор Хор

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь За кожен день віддати славу треба – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Манит сердце мечтою – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Навколо яскраві вогні – Хор

 


10 декабря 2017 г.

Утреннее богослужение

Валерий (ц.Филадельфия, г.Киев)

Валерий (ц.Филадельфия, г.Киев) Валерий (ц.Филадельфия, г.Киев)

Віра – це дар Божий. Він зробив все, щоб ми були спасенними. Але щоб віра стала дієвою, над цим потрібно працювати.

«Ми дякуємо Богові завжди за всіх вас, згадуючи вас у наших молитвах» (1 Солунян 1:2)

Щоб стати дієвим християнином, потрібно почати молитися за це. Все християнське життя починається з молитви. Ми маємо допомагати один одному стати кращими.

«Ми згадуємо безперестанку про ваше діло віри, і про працю любови, і про терпіння надії на Господа нашого Ісуса Христа, перед Богом і Отцем нашим…» (1 Солунян 1:3)

Апостол Павло говорить про діло віри в помісній церкві. Господь поклав на нас велику відповідальність — створення атмосфери в церкві. Дієва віра складається з простих речей. Потрібно поставити для себе правило, зробити щось для того, щоб світ став кращим. Господь очікує від нас віри в ділі.

Для того щоб досягнути певної цілі, нам необхідне терпіння. Терпіння — це невід'ємна риса духовно зрілої людини.

«І ви стали наслідувачі нам і Господеві, слово прийнявши в великому утискові з радістю Духа Святого…» (1 Солунян 1:6)

Щоб стати успішними в своєму ділі, потрібно задуматися над тим, з кого ми беремо приклад. Ісус Христос прийшов у цей світ, щоб стати прикладом для нас. Християнство є дуже практичною вірою. Теорія займає також вагоме місце, але більшість нашого життя - це практика.

«...так що ви стали взірцем для всіх віруючих у Македонії та в Ахаї...» (1 Солунян 1:7)

Дієва віра має потужну силу. Вона спроможна не тільки надихати тих, хто ходить до помісної церкви, але сильна віра надихає інші церкви. Життя помісної церкви солунян стало предметом розмови для всіх помісних церков.

«Бо пронеслося Слово Господнє від вас не тільки в Македонії та в Ахаї, а й до кожного міста прийшла ваша віра в Бога, так що вам непотрібно казати чогось» (1 Солунян 1:8)

Господь закликає нас стати дієвими людьми. На нас лежить відповідальність нести благу вістку Євангелії. Дуже важливо у дієвій вірі показати не себе, а Христа. Для того щоб успішно слідувати за Ісусом, потрібно щось залишити.

«Вони бо звіщають про нас, який був прихід наш до вас, і як ви навернулись до Бога від ідолів, щоб служити живому й правдивому Богові, і з неба очікувати Сина Його, що Його воскресив Він із мертвих, Ісуса, що визволює нас від майбутнього гніву» (1 Солунян 1:9,10)

Отож, потрібно віддати Богу своє серце, і Він зробить нас досконалими. Тоді наші справи будуть іти попереду нашої віри.

 СЛУШАТЬ проповедь Вера в действии – Валерий (ц.Филадельфия, г.Киев)

Виктор Кротов Виктор Кротов Вячеслав Захарчук Вячеслав Захарчук

 СЛУШАТЬ проповедь Через Христа мы примирились с Богом – Виктор Кротов
 СЛУШАТЬ проповедь Биография Джорджа Уайтфилда – Вячеслав Захарчук

Владимир (ц.Филадельфия, г.Киев) Владимир (ц.Филадельфия, г.Киев) Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург) Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург)

 СЛУШАТЬ проповедь Служение в Главном военном клиническом госпитале МО Украины – Владимир (ц.Филадельфия, г.Киев)
 СЛУШАТЬ проповедь Славьте Бога – Эльдар Фатуллаев (ц.Ковчег, г.Санкт-Петербург)

Хор Хор

 

Дневное богослужение

Тоюнда Павел Тоюнда Павел Виктор Продувалов Виктор Продувалов

 СЛУШАТЬ проповедь Покажите в вере вашей – Павел Тоюнда

Владыченко Евгений Владыченко Евгений Поступайло Ярослав Поступайло Ярослав

 СЛУШАТЬ проповедь Как мы реагирует на слово от Бога – Евгений Владыченко

Андрей Купчак Андрей Купчак

 СЛУШАТЬ проповедь Уверенность в невидимом – Андрей Купчак

Богослужение Богослужение

Хор Хор

 

Вечернее богослужение

Виталий Свитач Виталий Свитач Ирина Кухарь Ирина Кухарь

 СЛУШАТЬ стих Життя кольорове – Ирина

Читать стих Життя кольорове, то сум, а то радість – Ирина Кухарь

Сергей Каленик Сергей Каленик Александр Максименко Александр Максименко

 СЛУШАТЬ проповедь Какой бывает молитва – Сергей Каленик
 СЛУШАТЬ проповедь Чем ты наполнен сегодня – Александр Максименко

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Дмитрий Борисов Дмитрий Борисов Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь А надежда не постыжает – Ярослав Поступайло
 СЛУШАТЬ проповедь Богу важна внутренняя перемена – Дмитрий Борисов
 СЛУШАТЬ проповедь Искушения и испытания – Николай Каленик

Хор Хор

Хор Хор

Хор Хор

 


10 декабря 2017 г. - поездка в Жердова

Татьяна Белоконь Татьяна Белоконь Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк

Роман Скаржинец Роман Скаржинец Кристина Путвинскайте Кристина Путвинскайте

Игорь Стаднык Игорь Стаднык Надежда Надежда Николай Каленик Николай Каленик

Группа Группа

Мужской хор Мужской хор

Хор Хор

Богослужение Богослужение

Хор Хор

 


17 декабря 2017 г.

Утреннее богослужение

Михаил Кукса (епископ Черниговской обл.)

Михаил Кукса (епископ Черниговской обл.) Михаил Кукса (епископ Черниговской обл.)

Библия – это книга за пределами человеческого разумения, которая пребывает вовек. Если ты держишь эту книгу в сердце своем, то там уже есть вечность. В нее нужно поверить, и потом ты узнаешь, что жив Господь. Знания, которые даются от Бога, вразумляют, исправляют, направляют в небо. Жизнь пришла с неба. Даяния добрые происходят с небес. Это все от доброго и милосердного Бога. Для того чтобы это понять, нужно поверить, потому что приходящему к Богу надобно веровать. Без веры Богу угодить невозможно. Когда ты встречаешься с Иисусом, ты преображаешься в тот же образ. Только чистые сердцем увидят этот образ. А очистимся мы через Слово Божье. Если поверишь, то там откроется тебе бездна премудрости и богатства и ведения Божьего.

На нашу территорию «тупика» пришел Христос. Он говорит отдать Ему грехи наши и беззакония, и Он научит нас так исчислять наши дни, чтобы нам приобрести сердце мудрое. Он в Себе Самом из двух строит одного нового человека, упразднив вражду плотью, взял грех наш на Свою плоть, умер и воскрес для нашего оправдания, и дал доступ к благодати. Он закон заповедей уничтожил и дал нам учение.

«Я не стыжусь благовествования Христова, ибо оно есть сила Божия для спасения всякого верующего»

Держись этого Евангелия, и Оно поднимет на небеса. Эти слова будут искоренять то, что не Отец насадил, но на том месте прорастет плод в жизнь вечную.

«Но Иисус, услышав это, сказал: не бойся, только веруй, и спасена будет» (Луки 8:50)

Иисус решал вопросы, которые невозможны человекам, и люди к Нему шли. У Иаира заболело дитё. Что Иаира тогда интересовало? Только бы она была спасена. Иаир готов был на отлучение от синагоги. Он готов на что-угодно. На пути к Иисусу прикоснулась женщина. К Иаиру прибежали из дома и сказали: «Не утруждай Учителя. Дочка твоя умерла». Христос поворачивается и говорит: «Не бойся, только…»

У Бога мотивация всех поступков есть любовь. Любовь его останется на веки вечные. Многие стихи в Библии начинаются словами «Вот…» Вот – это то, что находится перед глазами. Бог есть Спаситель, Начальник и Совершитель веры. Если Он понимает, что связался с теми, кто живет в плоти, а плоть не пользует нимало, то Он прекрасно понимает, что в плоти будет страх. Страх будет разрушать веру. Для того чтобы в тебе начала действовать вера, способная победить мир, нужно сначала убрать примеси. Бог не человек и хочет в нас воспитать детей Божьих без страха, без сомнения и без двоящихся мыслей. Будет Он говорить человеку, если у него нет страха, «Не бойся!»?! Значит, страх есть.

Обычно Бог действует там, где пустыни, где страдания, где человеческий разум не способен просчитать. Иисус понимал, что Отец знает больше и видит лучше. Он просил по человеческому разумению, но заканчивал Божьим. «Да будет воля Твоя! Не как Я хочу» Женщина прикоснулась – исцелилась, у Иаира дитё воскресло. Когда «только», оно может выглядеть некрасиво и чувствования могут быть в скорбях, то у нас остается только один глагол – «Только веруй!» Искупитель твой жив! Возможно, ты не понимаешь эти обстоятельства, эти скорби в твоей жизни. Ты крестился в смерть. Смерть – это приобретение.

Перед Ханааном была пустыня. У Христа была пустыня, у Иоанна Крестителя, у Израиля. В одних там сердце становилось как вода, а в других там появлялся иной дух, и они там были послушны Богу. Он всем одинаково светил, но не все одинаково к Нему обращались. Когда Бог допускал к Иову то, чего он боялся, Бог не издевался над человеком. Если Он допускает то, чего ты боишься, то Он будет с тобою. Чем больше скорбь, тем ближе Он будет к тебе. Богу легко избавить нас от скорбей. Бог не скорбь убирает, а Он с нами в скорби. Бог говорит: «Я избавлю тебя, долготою дней насыщу тебя». Иаир не остался один. Бог бодрствует над Словом Своим. В этот дом пришла смерть, а Он Тот, Кто принес жизнь. У Иаира есть одна задача: оставив все, только веровать.

Когда-то Седрах, Мисах и Авденаго положили неплохое желание в свое сердце – не оскверняться. До печи они служили Богу, а в печи Бог служил им. Бог ведет по тому пути, по которому должно идти, и научает полезному. Подведя нас к огню, Он даст наставление, даст все потребное. Нам, прилагая все старание, нужно показать в вере своей дела. Вера без дел мертва. Движущей силой этих действий является любовь. У Седраха, Мисаха и Авденаго было хорошее родословие. Они были из царского рода. Когда комфорт царский исчез, они были готовы. Значит, они где-то тренировались. Давид тренировался на львах и медведях. Он знал, как черпать у Бога силы.

Есть один момент, где Бог нас обязательно научит, что Он – Омега. Если ты идешь за Альфой, нужно порой поворачиваться и смотреть, идет ли Омега за тобой. Вспомни, что сделал тебе Бог. На место встречи, где Бог придет за нами, Он придет за ожидающими Его во спасение. На встречу з Богом мы должны выйти раньше. Да поможет нам Дух Святой, и послушание голосу Божьему, и исследование Писаний, и работа над собою! Все религии, все знания хорошие только тогда, когда мир и безопасность. В скорбях, в трудностях выживает только одно настоящее христианство, сложенное во Христе Иисусе Духом Святым. Да поможет Бог держаться Его и только веровать!

 СЛУШАТЬ проповедь Не бойся, только веруй – Михаил Кукса (епископ Черниговской обл.)

Павел Зинченко Павел Зинченко Игорь Бойко Игорь Бойко

 СЛУШАТЬ проповедь Как люди относятся к Библии – Павел Зинченко
 СЛУШАТЬ проповедь Познайте, как благ Господь – Игорь Бойко

Хор Хор

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь В серці спокій святий – Хор, песнь
 СЛУШАТЬ песнь Не смолкнет – Хор, песнь

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

 

Вечернее богослужение

Евгений Цимура Евгений Цимура Роман Цыбуля Роман Цыбуля Василий Высоцкий Василий Высоцкий

 СЛУШАТЬ проповедь Написано – Евгений Цимура
 СЛУШАТЬ проповедь Не стыдись говорить о Боге – Роман Цыбуля
 СЛУШАТЬ проповедь Перемены в жизни христианина – Василий Высоцкий

Семья Максименко Семья Максименко

 СЛУШАТЬ песнь Ти поклич Мене – Семья Максименко, песнь

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь О Боже мой благодарю – Группа, песнь

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Славная Церковь – Хор, песнь

 


24 декабря 2017 г.

Утреннее богослужение

Ярослав Поступайло

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

«Народження ж Ісуса Христа сталося так. Коли Його матір Марію заручено з Йосипом, то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона має в утробі від Духа Святого. А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її. Коли ж він те подумав, ось з'явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає: Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог. Як прокинувся ж Йосип зо сну, то зробив, як звелів йому Ангол Господній, і прийняв він дружину свою. І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила, а він дав Йому ймення Ісус» (Від Матвія 1:18-25)

Багато сучасних напрямків християнства не приділяють багато уваги Йосипу. Вони вважають, що його постать не є першочерговою в історії. Більше уваги приділяють Марії — матері Ісуса Христа, ніби то вона наділена надзвичайними можливостями, і щоб прийти до Христа, спочатку потрібно прийти до Марії.

Але хто ж такий Йосип? Він, бувши чоловіком праведним, вирішив відпустити Марію.

«Коли ж він те подумав, ось з'явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому ймення Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів» (Від Матвія 1:20-21)

І Йосип відгукнувся на слова Ангола і прийняв свою дружину. Він був слухняним, боявся Бога та виконував закон. І що особливе було в ньому – це те, що він зміг відпустити, щоб прийняти!

В нашому житті бувають такі моменти, що ми маємо щось або когось відпустити. Для того щоб прийняти щось від Господа, ми маємо щось відпустити. Це можуть бути нехороші стосунки зі світом, у церкві, і ми маємо їх відпустити. Якщо це можливо, то ми повинні бути в мирі зі всіма людьми. Зі своєї сторони потрібно зробити перший крок відпущення для того, щоб прийняти!

«Ми, сильні, повинні нести слабості безсилих, а не собі догоджати. Кожен із нас нехай догоджає ближньому на добро для збудування. Бо й Христос не Собі догоджав, але як написано: Зневаги тих, хто Тебе зневажає, упали на Мене. А все, що давніше написане, написане нам на науку, щоб терпінням і потіхою з Писання ми мали надію. А Бог терпеливости й потіхи нехай дасть вам бути однодумними між собою за Христом Ісусом, щоб ви однодушно, одними устами славили Бога й Отця Господа нашого Ісуса Христа. Приймайте тому один одного, як і Христос прийняв нас до Божої слави» (До Римлян 15:1-7)

 СЛУШАТЬ проповедь Чтобы принять необходимо отпустить – Ярослав Поступайло

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Дети Дети

 СЛУШАТЬ проповедь Исполнить доверенное – Андрей Мартынюк
 СЛУШАТЬ песнь В небі засвітилась ясна зоря – Дети

Ольга Ольга Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ песнь Родился ныне в городе Давида – Ольга
 СЛУШАТЬ проповедь Поиск – Николай Каленик

Дети Дети

 СЛУШАТЬ стихи детей

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Господу всі поклонімося – Хор
 СЛУШАТЬ песнь В небе херувимы – Хор

 


24 декабря 2017 г. - Служение на Софиевской площади

24 декабря на Софиевской площади состоялась молитва за Украину и праздничный Рождественский концерт.

 


25 декабря 2017 г. - Рождество Христово

Вечернее богослужение

Денис Огуля Денис Огуля Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ проповедь Разное ожидание Христа – Денис Огуля
 СЛУШАТЬ проповедь С нами Бог – Ярослав Поступайло

Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Наталья Тимощук Наталья Тимощук Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Трудный путь Иосифа и Марии – Андрей Дежнюк
 СЛУШАТЬ стих Для блага твоего и моего – Наталья Тимощук
 СЛУШАТЬ проповедь Будь в планах Божьих – Николай Каленик

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Как прекрасен этот день – Сергей и Настя

Детский Хор Детский Хор

 СЛУШАТЬ песнь Светлый праздник Рождества – Детский хор
 СЛУШАТЬ стих Стемніло, ніч у домі
 СЛУШАТЬ песнь Спустилась ночь на Вифлеем – Детский хор

Детский Хор Детский Хор

Детский Хор Детский Хор

 СЛУШАТЬ песнь Взглянь в небесах ликованья песни – Детский хор
 СЛУШАТЬ стих В цей урочистий славний час – Диана Максименко
 СЛУШАТЬ песнь Я слыхал как Иисус в этот мир пришёл – Детский хор

Стихи Стихи

 СЛУШАТЬ детские стихи

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Знову перед нами сива давнина – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Що то за предиво, в світі новина – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Спас народився від Діви Марії – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Ой, над Вифлеємом, над щасливим краєм – Хор

 


31 декабря 2017 г.

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Прихід Господа близько. Він гряде! Десь глибоко всередині ми любимо життя і хочемо жити на землі. Ми молимося, щоб на землі було б добре. Бог дав любов до життя. Господь полюбив нас, щоб ми могли жити. Він віддав Свого Сина, Який прийшов на землю й став людиною, щоб кожному із нас подарувати вічне життя. Яка наша відповідь на Божу любов? Ми можемо її прийняти, а можемо відкинути. Ніхто в Царство Боже силою не заставляє. Вибір є для людини. Покаяння наше – це коли ми говоримо, що ми недостойні, не заслуговуємо цієї любові. І коли ми усвідомлюємо це, то ми отримуємо спасіння. Це перший крок для того, щоб прийняти Божу любов. Ми кличемо в своє життя Господа, призиваємо Його Ім’я. Ми приймаємо Його, щоб Він був у нашому серці. На все вистачало в нас місця, а для Господа не було. Коли ми розуміємо Божу любов, ми виділяємо Йому найкраще місце в нашому серці. Коли ми приймаємо Господа як Спасителя, багато наших планів потрібно змінити.

«Промовив тоді Ісус учням Своїм: «Коли хоче йти вслід за Мною, - хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, тай іде вслід за Мною. Бо хто хоче спасти свою душу, той погубить її, хто ж за Мене свою душу погубить, той знайде її. Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою?» (Матвія 16:24-26)

Це повне посвячення Йому! Це повна зміна в житті. Йдучи за Господом, ми не можемо бути на відстані з Ним, не можемо бути далекі. Потрібно бути з Ним, потрібно з Ним з’єднатися.

«А хто з Господом злучується, стає одним духом із Ним» (1 Коринтян 6:17)

Ми єдині з Ним. Це привілей церкви. Всі ми поєднані в Ісусі Христі Господі нашому, Який там на хресті, проливши Кров, родив нас, дарувавши нам спасіння. Сьогодні ти маєш доступ зайти в святе святих, в присутність Божу. В історії щось сталося, коли на хресті висів Син Божий, і Він сказав «Звершилося!». Зверху донизу розірвалася завіса. Зруйнована була та перешкода, яка стояла між людиною і Богом, через смерть Сина Божого. Перемога звершилася!

Христос страждав. Це була агонія, неймовірні муки. Те, що Господь переніс, ніхто не зміг би перенести. Заради спасіння всіх людей Він взяв наші гріхи й беззаконня на Себе. Я згадую про це і пишаюся моїм Господом, бо Він звершив заради мого спасіння таку велику перемогу. Коли ми прийшли до води і нас погрузили в воду, ми ототожнили себе в смерті Господа Ісуса. Ми були поховані з Ним, щоб з Ним і воскреснути, щоб мати життя вічне. Ми звіщаємо про Його смерть, бо в цьому наша перемога, визволення людства від пекла, від царства темряви.

Коли ми поєдналися з Ним, то все те, що було перевагою в нашому житті, має стати другорядним. Апостол Павло сказав: «Те, що було перевагою для мене, то заради Христа я вважаю за сміття!». Апостол Павло сміливо про це заявляв. Він не соромився, тому що він так жив. Він посвятив своє життя для служіння Господу. Заради Господа варто так жити. Нам не потрібно забувати про те, що відбулося дві тисячі років тому. Якою ціною було заплачено за твоє і моє спасіння!? Набагато кращим є те, що приготовив для нас Господь. Це Його оселі, це Його Царство, коли ми дійсно будемо разом з Ним, коли залишимо це тіло. Ми маємо цим тішитися.

Як важливо жити так, нібито Господь сьогодні прийде! Апостольська церква жила в часи перед приходом Господа Ісуса Христа. Він тільки що вознісся на небо, а вони вже чекали на Нього. Вони жили так кожного дня. Це готовність номер один! Це бажання бути з Ним! Давайте так будемо жити! Господи, Ти приготовив вічність! Нехай Дух Божий наповнить ваші серця!

 СЛУШАТЬ проповедь Кто хочет идти за Христом должен отречься себя – Николай Каленик

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Игорь Бойко Игорь Бойко Тамара Листовничая Тамара Листовничая

 СЛУШАТЬ проповедь Христос есть образ невидимого Бога – Ярослав Поступайло
 СЛУШАТЬ проповедь Плоть Иисуса это завеса в святое – Бойко Игорь
 СЛУШАТЬ стих Йде рік новий – Тамара Листовничая

Сергей Алькин Сергей Алькин Благословение Ольги Благословение Ольги Благословение Захара Благословение Захара

 СЛУШАТЬ песнь Потому что мы верим – Сергей Алькин

Причастие Причастие

Благословение детей Благословение детей

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Тисячі зір – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Про благодатну долю України – Хор

 

Обновлено 21.02.2018 10:52
 

Календарь