Как нас найти

Октябрь 2017 Печать
Новости - Архив новостей
Автор: Administrator   
01.11.2017 00:00

1 октября 2017 г.

Утреннее богослужение

Андрей Мартынюк

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк

Якби не Господь, де б я був? Як би протікало моє життя? Сьогодні ми згадуємо Господню смерть, коли Він прийшов на цю низьку землю для того, щоб віддати Себе в жертву.

«…якщо ви спробували, що добрий Господь. Приступайте до Нього, до Каменя живого, дорогоцінного, що відкинули люди Його, але вибрав Бог. І самі, немов те каміння живе, будуйтеся в дім духовий, на священство святе, щоб приносити жертви духовні, приємні для Бога через Ісуса Христа» (1 Петра 2:3-5)

Коли поглянути на Святе Письмо, можна найти, наскільки люди сприйняли появу Ісуса Христа в цей світ. Не всі були задоволені. Задоволені були ті, хто очікували. Чи всі зраділи? Не всі. Цар не зрадів, але хотів знищити дитинку, яка з’явилася на світ.

Жертва, яка дві тисячі років тому була звершена на землі, дала нам сьогодні нове життя. «Жертви правди приносьте, і надійтесь на Господа» (Псалом 4:6) Ми є діти Божі. Ми є куплені дорогою ціною. За нас була вчинена жертва. Давид закликає, щоб ми небайдуже ставилися до цього, але щоб в нас була жертва праведності. Авраам повірив Богові, і це було залічено йому в праведність. Ми повірили, що Ісус Христос є Син Бога Живого. Він хоче, щоб жертва нашого життя була приємна Богові, щоб ми прагнули в своєму житті приносити жертви, угодні Богові. «Жертва безбожних огида для Господа…» (Приповісті 15:8)

Коли народ не хотів покорятися Господу, Господь проговорив до них:

«…нащо Мені многота ваших жертов? говорить Господь. Наситився Я цілопаленнями баранів і жиром ситих телят, а крови биків та овець і козлів не жадаю! Як приходите ви, щоб явитися перед обличчям Моїм, хто жадає того з руки вашої, щоб топтали подвір'я Мої? Не приносьте ви більше марнотного дару, ваше кадило огида для Мене воно; новомісяччя та ті суботи і скликання зборів, не можу знести Я марноти цієї!… Новомісяччя ваші й усі ваші свята ненавидить душа Моя їх: вони стали Мені тягарем, Я змучений зносити їх… Коли ж руки свої простягаєте, Я мружу від вас Свої очі! Навіть коли ви молитву примножуєте, Я не слухаю вас, ваші руки наповнені кров'ю…» (Ісаї 1:11-15)

Такі слова є приговором, коли людина відмовилася від Господа, коли народ втікав від того, щоб визнавати Живого Бога, не хотів приносити жертву хвали для Живого Бога, Який оберігав і давав хліб. Ізраїльський народ бачив славу Божу кожний день, але чомусь знову і знов вдавався до гріхів, видумував собі нових богів. Їм хотілося служити комусь іншому, а тільки не Живому Богу.

«Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе! Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь! Прийдіть, і будемо правуватися…» (Ісаї 1:16-18)

Чи ми прагнемо приносити жертву для нашого Господа і в чому заключається наша жертва? Ми сьогодні можемо принести жертву хвали нашому Богові, можемо прийти і прославити Того, Хто подарував нам життя вічне. «Проклятий, хто робить роботу Господню недбало…» (Єремія 48:10) Господь поставив мене на служіння, але як я це вчиняю? Господь хоче, щоб ми до Божого діла, до жертви, яку ми вчиняємо в Ім’я Ісуса Христа, ставилися з чистим серцем. Христос для мене не пожалів нічого. Він Себе не пожалів. Його били, а Він говорив: «Прости їм, Отче, бо вони не знають, що чинять». Коли Пилат поставив Христа, то люди підняли голос «Розіпни Його!» За що розіп’яти Сина Божого? Він віддає Своє життя в жертву, щоб ти мав спасіння. Наскільки люди сьогодні не хочуть повірити Тому, Хто Своє життя віддав в жертву за весь світ!

«І сказав Йому книжник: Добре, Учителю! Ти поправді сказав, що Один Він, і нема іншого, окрім Нього, і що Любити Його всім серцем, і всім розумом, і всією душею, і з цілої сили, і що Любити свого ближнього, як самого себе, це важливіше за всі цілопалення й жертви!» (Марка 12:32,33) Коли намалюєш в своїй уяві Голгофу і подивишся на хрест, скільки там було явлено любові?! Яка там була жертва любові?!

«Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу, і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість» (Римлян 12:1,2)

«Отже, будьте наслідувачами Богові, як улюблені діти, і поводьтеся в любові, як і Христос полюбив вас, і видав за нас Самого Себе, як дар і жертву Богові на приємні пахощі» (Ефесян 5 1,2)

Ми є сьогодні щасливі, тому що ми куплені дорогою ціною. Пізнавши, наскільки добрий до нас Господь, пам’ятаємо, що Він не пожалів Себе, щоб ми мали викуплення гріхів і мали надію на вічне життя.

 СЛУШАТЬ проповедь Приносите жертву праведности – Андрей Мартынюк

Глеб Глеб Игорь Стаднык Игорь Стаднык Тамара Тамара

Татьяна Белоконь Татьяна Белоконь Сергей Сергей Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ песнь Подвиг – Сергей
 СЛУШАТЬ проповедь Взирая на Начальника и Совершителя веры – Николай Каленик

Причастие Причастие

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора – Хто нам розкаже про божу любов
 СЛУШАТЬ песнь хора – С тех пор, как я Христа познал

 

Дневное богослужение

 СЛУШАТЬ проповедь Подними свой взор на Иисуса Христа – Александр Максименко
 СЛУШАТЬ проповедь Дорога христианина – Ярослав Поступайло
 СЛУШАТЬ проповедь Свет пришел в мир – Игорь Бойко

 

Вечернее богослужение

Григорий Грыцюк Григорий Грыцюк Евгений Цимура Евгений Цимура Татьяна Красеха Татьяна Красеха

 СЛУШАТЬ проповедь Будьте миротворцами – Евгений Цимура

Читать стих Варавва - Красеха Тетьяна

Василий Мамчич Василий Мамчич Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Используй благодать сейчас – Василий Мамчич
 СЛУШАТЬ проповедь Разница между младенцем и взрослым – Андрей Дежнюк
 СЛУШАТЬ проповедь Будьте единодушны – Николай Каленик

Хор Хор

Хор Хор

 


8 октября 2017 г.

Утреннее богослужение

Утреннее богослужение посетили представители служения Альянс Украина без сирот

Павел Зинченко Павел Зинченко Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк

Дмитрий Дмитрий Татьяна Татьяна Игорь Бойко Игорь Бойко

Хор Хор

 

Дневное богослужение

 СЛУШАТЬ проповедь Отношения в семье – Николай Каленик
 СЛУШАТЬ проповедь Смотри на жизнь глазами Бога
 СЛУШАТЬ проповедь По плодам их узнаете их – Андрей Купчак

 

Вечернее богослужение

Василий Высоцкий Василий Высоцкий Анатолий Каленик Анатолий Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Оставайтесь всегда с Богом – Павел Тоюнда
 СЛУШАТЬ проповедь Важно иметь близкое общение с Богом – Василий Высоцкий
 СЛУШАТЬ проповедь Читай и разумей Слово Божье – Анатолий Каленик

Хор Хор

 


15 октября 2017 г.

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

«Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя. Поправді, поправді кажу вам: Наступає година, і тепер уже є, коли голос Божого Сина почують померлі, а ті, що почують, оживуть. Бо як має Отець життя Сам у Собі, так і Синові дав життя мати в Самому Собі. І Він дав Йому силу чинити і суд, бо Він Людський Син. Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто в гробах, Його голос почують, і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду. Я нічого не можу робити Сам від Себе. Як Я чую, суджу, і Мій суд справедливий, не шукаю бо волі Своєї, але волі Отця, що послав Мене» (Від Івана 5:24-30)

Важливо мати майбутнє і мріяти про нього. Люди відходять у вічність, а багато з них не вірить у загробне життя і не знають, де вони будуть після смерті. Господь запевняє, що буде саме так, як написано в Біблії. Хтось оживе на вічне осудження, а хтось – для вічного життя.

Божий Син, бувши на землі, проповідував слова життя. Люди жили в своїх гріхах й беззаконнях – і смерть панувала над ними, – та почувши і прийнявши голос Божий, спасалися. Закхей, який був безбожником, коли почув голос Божий, навернувся до Нього від щирого серця, прийняв Ісуса і отримав вічне життя. Коли в темниці Павло і Сила прославляли Господа, то темниця захиталася – і кайдани поспадали з них. Коли начальник темниці побачив, що сталося, він хотів закінчити життя самогубством. Однак Павло завадив йому, бо сказав, що всі в'язні були на місці. Побачивши це, начальник сторожі здивувався і запросив всіх до себе додому. Почувши добру новину, він отримав спасіння.

Можливо, довший час ти розумієш, що можна вкритися від смерті, яка ввійшла і панує через Адама, через гріх. Є можливість звільнитися і ожити, воскреснути. Це можливо лише з Богом!

«Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» (Від Матвія 11:28)

Ти можеш мати життя вічне. Щасливий той, хто прийняв Господа як свого особистого Спасителя і став дитям Божим. Людське минуле не гарантувало життя ні тепер, ані в майбутньому, проте теперішнє, якщо воно в Ісусі Христі, перекреслює все минуле і дає гарантію на майбутнє. Це надія для людства. Сьогодні важливо, щоб ти ожив в Ісусі Христі. Він може дати тобі життя. Коли людина в своє життя приймає Спасителя, то вона оживає і змінюється. Оживає людська душа і совість.

Ми маємо передати це Живе Слово своїм внукам та правнукам. Бог сильний, і в Ньому може сховатися і змінитися кожен. Проте настане час, коли завершиться людська історія. Почувши голос Божий й отримавши життя, нам потрібно його мати в самому собі і розповсюджувати іншим. Прийде час, коли ми відійдемо у вічність і будемо чекати Божого суду.

Чи бачили ви коли-небудь таких людей, які б робили тільки добро? Ви не знайдете таких, оскільки всі згрішили. Доброго немає нічого в людей. Бог дає здібність чинити добро, та часом наша доброта закінчується. Нехай твій кожен день буде війною, де ти разом із Господом будеш перемагати всіх духів зла, щоб ти міг свідчити і славити Господа в своєму житті!

 СЛУШАТЬ проповедь Мертвые оживут – Николай Каленик

Василий Мамчич Василий Мамчич Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Тамара Тамара

 СЛУШАТЬ проповедь Вчера, сегодня и завтра – Василий Мамчич

Хор Хор

Богослужение Богослужение

Богослужение Богослужение

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Про благодатну долю України – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Наша сила и правда и щит – Хор

 

Дневное богослужение

 СЛУШАТЬ песнь Бог мой Ты скала моя – группа
 СЛУШАТЬ проповедь Ревность по Господу – Виктор Кротов
 СЛУШАТЬ проповедь Безразличие – Роман Бойко

 

Вечернее богослужение

Виталий Свитач Виталий Свитач Григорий Грыцюк Григорий Грыцюк

 СЛУШАТЬ проповедь Что посеешь, то и пожнешь – Григорий Грыцюк

Игорь Кулык Игорь Кулык Роман Роман Игорь Бойко Игорь Бойко

 СЛУШАТЬ проповедь Выбор в жизни христианина – Игорь Кулык
 СЛУШАТЬ песнь Хлеб делю – Роман
 СЛУШАТЬ проповедь Что значит идти за Богом – Игорь Бойко

Ольга Ольга Наталья Наталья Александр Александр

 СЛУШАТЬ песнь В гору мої руки здійму – Хор

 


22 октября 2017 г.

Утреннее богослужение

Ярослав Поступайло

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

«І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього» (Буття 2:18)

«І назвав Адам імена всій худобі, і птаству небесному, і всій польовій звірині. Але Адамові помочі Він не знайшов, щоб подібна до нього була» (Буття 2:20)

Недобре людині бути самій. На жаль, є багато самотніх людей. Давид виріс в багатодітній сім’ї. Потім він став воїном. Коли Саул його переслідував, то не одна сотня людей ходила за Давидом. «Обернися до мене й помилуй мене, я ж бо самітний та бідний!» (Псалом 24:16) Давид, який ти самітний? В тебе так багато помічників! Але він мав таке переживання. Інколи в нашому житті бувають різні обставини, коли приходить самотність, коли вважаємо, що нас обділили увагою, чи, можливо, щось сталось в нашому житті. В Господа є вихід з цієї ситуації. В християнина завжди є вихід. Правильне положення християнина, коли він переходить в стан несамотності.

«І знову я бачив марноту під сонцем: Буває самотній, і не має нікого він іншого, сина чи брата у нього нема, та немає кінця всьому зусиллю його, і не насититься око багатством його, і він не повість: Та для кого дбаю і позбавляю добра свою душу? Марнота й оце, і даремна робота воно… Краще двом, як одному, бо мають хорошу заплату за труд свій, і якби вони впали, підійме одне свого друга! Та горе одному, як він упаде, й нема другого, щоб підвести його… Також коли вдвох покладуться, то тепло їм буде, а як же зогрітись одному? А коли б хто напав на одного, то вдвох вони стануть на нього, і нитка потрійна не скоро пірветься!» (Екклезіяст 4:7-12)

«Шануй вдів, удів правдивих. А як має вдовиця яка дітей чи внучат, нехай учаться перше побожно шанувати родину свою, і віддячуватися батькам, бо це Богові вгодно. А вдовиця правдива й самотна надію складає на Бога, та перебуває день і ніч у молитвах і благаннях. А котра у розкошах живе, та живою померла. І це наказуй, щоб були непорочні. Коли ж хто про своїх, особливо ж про домашніх не дбає, той вирікся віри, і він гірший від невірного. А вдову вносити до списку не менше, як шістдесятлітню, що була за дружину одному чоловікові, засвідчену в добрих ділах, якщо дітей виховала, якщо подорожніх приймала, якщо ноги святим умивала, якщо помагала обездоленим, якщо всякий добрий учинок виконувала. Але вдів молодих не приймай, бо вони, розпалившися, хочуть, наперекір Христові, заміж виходити, через що мають осуд, бо від першої віри відкинулись. А разом із тим неробітні вони, бо вчаться ходити по домах, і не тільки неробітні, але й лепетливі, і занадто цікаві, і говорять, чого не годиться. Отож бо, я хочу, щоб молодші заміж виходили, родили дітей, домом рядили, не давали противникові ані жадного поводу для лихомовства» (1 Тим.5:3-14)

Апостол Павло давав поради, як треба поводитися в церкві. Дехто, не маючи дітей, чоловіків чи жінок, не є самотніми людьми. Вони проводять повноцінне життя, радіючи і допомагаючи іншим.

В людини з самого початку закладено спілкування. Адамові потрібна була Єва, а Єві потрібен був Адам. Нам теж потрібне спілкування. Чому людина стає самотньою? Людина прагне, щоб хтось їй приділив якусь увагу. Якщо не звертати увагу на людину, то вона може стати самотньою. Анна, яка залишилася вдовою, постійно перебувала в храмі, служила Господеві постом і молитвою. Ця людина не була самотньою. Ця жінка була корисною для інших. Нам зі своєї сторони потрібно прикласти зусилля, щоб позбутися самотності, поміняти своє мислення. Потрібно служити Господеві. Коли людина благословляє, до неї відгукуються інші люди. Питання в тому, в якому положенні моє серце. Чи відкритий я служити іншим людям? Чи готовий я іншим допомагати, благословляти, жертвувати? Господь, коли прийшов в наше життя, дав нам ресурси і можливості. В нас є що дати, коли Господь є в нашому житті. Можливо, ми не маємо матеріального достатку, але в нас є благословення і ми маємо його дати. В людині закладено, щоб віддавати свою любов комусь. Давайте віддавати її в правильному напрямку. Є люди, які потребують уваги. Є сироти, є вдови. Можна усиновити сироту. З Богом людина ніколи не має бути самотньою.

«Співайте Богові, виспівуйте Йменню Його, рівняйте дорогу Тому, Хто їде на хмарах, Господь Йому Ймення, та перед Ним веселіться! Сиротам батько й вдовицям суддя, то Бог у святому мешканні Своїм!» (Псалми 67:5,6)

Ні сироти, ні вдовиці не є самотні, якщо вони в руках Божих. Коли Христос ходив на землі, до Нього прийшли Його родичі. Христос поглянув на людей і сказав: «Ось моя рідня…Ті, хто слухає Мене, хто виконує волю Мою, ті Моя рідня». Якщо ти дитина Божа і ти слухаєш Його, в тебе є Батько і в тебе є дім. Давайте будемо берегти це. Коли сатана скаже, що ти не такий, в тебе проблеми, то ми твердо станемо на Слові Божому, на Божих заповідях. Я не самотній! В мене є Господь, в мене є дім. Самотність тікає, коли приходить Христос. З Христом не має самотності. Бог нас ніколи не залишає! Христос є поряд. Він готовий прийти і тебе підбадьорити, потішити і благословити.

 СЛУШАТЬ проповедь Одиночество – Ярослав Поступайло

Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Марк Марк

 СЛУШАТЬ проповедь Наблюдай за ногою твоею – Андрей Дежнюк

Анатолий Каленик Анатолий Каленик Яна Яна Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ биографию Августин Аврелий – Анатолий Каленик
 СЛУШАТЬ песнь Перемагай - Яна

Детский хор Детский хор

 СЛУШАТЬ песнь Мой Бог, все это Ты – Дети

Детский хор Детский хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Благословінням Твоїм Господь наповнена земля – Хор

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

В дневном богослужении приняла участие группа неслышащих.

Марк Марк Глеб Глеб

 СЛУШАТЬ проповедь Что делать, чтобы получить жизнь вечную – Марк

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

Олег Олег Денис Огуля Денис Огуля

 СЛУШАТЬ проповедь Два основания
 СЛУШАТЬ проповедь Усталость

Декламация Декламация

Декламация Декламация

Песнь неслышащих Песнь неслышащих

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь Все покрывает – Группа
 СЛУШАТЬ песнь Дивный Спаситель – Группа

Группа Группа

Песнь неслышащих Песнь неслышащих

 

Вечернее богослужение

Сергей Каленик Сергей Каленик Евгений Владыченко Евгений Владыченко

 СЛУШАТЬ проповедь Суета – Сергей Каленик
 СЛУШАТЬ проповедь К чему приводят неправильные решения – Евгений Владыченко

Ольга Паламарчук Ольга Паламарчук Григорий Григорий Татьяна Устинчук Татьяна Устинчук

Читать стих Для нас тепер ця сива давнина - Ольга Паламарчук

 СЛУШАТЬ проповедь Наши планы и воля Божья – Григорий

Читать стих Життя нам дане раз - Татьяна Устинчук

Юрий Лукьянович Юрий Лукьянович Надежда Надежда Андрей Озеруга Андрей Озеруга

 СЛУШАТЬ проповедь Причины неуслышанных молитв – Юрий Лукьянович

Хор Хор

Хор Хор

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Слава Тобі – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Прости им Отец – Хор

 


29 октября 2017 г.

Утреннее богослужение

Игорь Кулык

Игорь Кулык Игорь Кулык

Христос, будучи на землі, проповідував Євангеліє. Потім Він дав учням Своїм доручення йти і проповідувати Євангеліє. Навіть переживаючи біль, утрату, ми знаємо, що Він живий.

«Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, від Нього спасіння моє! Тільки Він моя скеля й спасіння моє, Він твердиня моя, тому не захитаюся дуже! Доки будете ви нападати на людину? Усі хочете ви розтрощити її, немов мур той похилений, мов би паркан той валющий! Вони тільки й думають, як би зіпхнути її з висоти, вони полюбили неправду: благословляють своїми устами, в своєму ж нутрі проклинають!… Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, бо від Нього надія моя! Тільки Він моя скеля й спасіння моє, Він твердиня моя, тому не захитаюсь! У Бозі спасіння моє й моя слава, скеля сили моєї, моє пристановище в Бозі! Мій народе, кожного часу надійтесь на Нього, серце своє перед Ним виливайте, Бог для нас пристановище!» (Псалми 61:2-9)

Буває, що мільйони християн читають книгу Псалмів зі сльозами на очах. В цій книзі Бог відкривається не тільки богословськими термінами. Він відкривається близькими нам поняттями до нашої душі. Господь нам відкрився в Сині Своєму.

«Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, від Нього спасіння моє!» Подивімось на сьогоднішній світ: скільки болю, скільки війн, печалі, розрухи… А скільки сьогодні людей гине в гріхах!? Вони, можливо, шукають і не можуть знайти.

«…нехай буде відомо всім вам, і всім людям Ізраїлевим, що Ім'ям Ісуса Христа Назарянина, що Його розп'яли ви, то Його воскресив Бог із мертвих, Ним поставлений він перед вами здоровий! Він камінь, що ви, будівничі, відкинули, але каменем став Він наріжним! І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали» (Дії Апостолів 4:10-12)

Тільки в Ісусі спасіння і в Його Імені. Господь спасає людей Своїх від гріхів їхніх. Тільки Ісус дає спасіння! Тільки Ісус може вилікувати від гріха. Нас на небі приймуть тільки тому, що Він нас туди доведе. «Тільки Він моя скеля й спасіння моє, Він твердиня моя, тому не захитаюся дуже!» Все хитається, починаючи від курсу валюти і закінчуючи економікою. Немає нічого стабільного!

«Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!» (До Євреїв 13:8) Все змінюється, але тільки не Господь. Він є твердиня наша. Ми всі щасливі, тому що ми маємо цю твердиню під своїми ногами, цю основу, яка є Ісус Христос.

Сьогодні люди, коли щось трапляється, не знають, куди бігти, впадають у відчай. Тільки Ісус є наше пристановище. Господь ніби говорить: «Я завжди відкритий для вас! Я буду з вами. Тільки знайте, куди бігти». Коли щось трапиться, то знаймо, до Кого бігти, - до Ісуса Христа, бо тільки Він завжди відкритий прийняти. В найбільш відповідальний момент тільки Христос нас підкріпить. Він воскрес із мертвих! Він потішить! Господь – велика башта, де ми сховаємося. Тільки в Ньому знайдемо спокій.

«Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі» (До филип'ян 4:6,7)

Христос є наша надія. Його воскресіння дає нам надію на вічне життя. «Коли ми надіємося на Христа тільки в цьому житті, то ми найнещасніші від усіх людей!» (1 Коринтян 15:19)

«Бо пронеслося Слово Господнє від вас не тільки в Македонії та в Ахаї, а й до кожного міста прийшла ваша віра в Бога, так що вам непотрібно казати чогось. Вони бо звіщають про нас, який був прихід наш до вас, і як ви навернулись до Бога від ідолів, щоб служити живому й правдивому Богові, і з неба очікувати Сина Його, що Його воскресив Він із мертвих, Ісуса, що визволює нас від майбутнього гніву» (1 до Солунян 1:8-10)

Господь гряде! І ми Його чекаємо! Той, що створив тебе без тебе, тебе без тебе не спасе. Важливо зробити цей крок, тому що Христос створив нас з вільною волею, даючи вибір. Тільки Ісус є наша твердиня! Тільки Ісус є пристановище! Тільки Він дає надію не лише тут, але й надію на вічне життя.

 СЛУШАТЬ проповедь Только Господь, только Иисус – Игорь Кулык

Павел Зинченко Павел Зинченко Ольга Ольга

 СЛУШАТЬ проповедь Без веры угодить Богу невозможно – Павел Зинченко
 СЛУШАТЬ песнь Чи то радість прийде – Ольга

Александр (г. Ивано-Франковск) Александр (г. Ивано-Франковск) Александр (г. Ивано-Франковск) Александр (г. Ивано-Франковск) Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ песнь Як довго я Тебе шукав – Александр (г. Ивано-Франковск)
 СЛУШАТЬ песнь Вогонь любові – Александр (г. Ивано-Франковск)
 СЛУШАТЬ проповедь Бог помышляет, как не отвергнуть отверженного – Александр (г. Ивано-Франковск)
 СЛУШАТЬ проповедь Духовные преимущества – Николай Каленик

Дети Дети

Дети Дети

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь Господь дает надежду – Хор
 СЛУШАТЬ песнь Кто подобен Тебе – Хор

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Андрей Озеруга Андрей Озеруга Сергей Дружинин Сергей Дружинин

 СЛУШАТЬ проповедь Совершайте молитвы за всех человеков – Андрей Озеруга
 СЛУШАТЬ проповедь Всегда молитесь – Сергей Дружинин

Ольга Ольга Андрей Купчак Андрей Купчак

 СЛУШАТЬ проповедь Не смущайтесь не от когого страха – Андрей Купчак

Надежда Бойко Надежда Бойко Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк

Читать стих Одно лишь в мире место есть - Надежда Бойко

 СЛУШАТЬ проповедь Кому подобны они – Андрей Дежнюк

Группа Группа

 

Вечернее богослужение

Сергей Владимирович Сергей Владимирович Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск) Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)

 СЛУШАТЬ проповедь Вера побеждающая мир – Сергей Озеруга
 СЛУШАТЬ песнь Когда начнется бой – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)
 СЛУШАТЬ песнь Не надо нам – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)
 СЛУШАТЬ песнь Мимо пожарища – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)
 СЛУШАТЬ песнь Не только веровать – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)
 СЛУШАТЬ песнь Рулетка – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)
 СЛУШАТЬ песнь А душа тоскует словно птица – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)

Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск) Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск) Борис Порфирович Мозговой Борис Порфирович Мозговой

 СЛУШАТЬ проповедь Кто душу свою потеряет ради Христа, тот сбережет ее – Александр Гусев (ц.Гефсимания, г.Минск)

Хор Хор

 

Обновлено 05.12.2017 12:13
 

Календарь