Как нас найти

Май 2017 Печать
Новости - Архив новостей
Автор: Administrator   
01.06.2017 00:00

7 мая 2017 г.

Утреннее богослужение

Борис Порфирович Мозговой Борис Порфирович Мозговой

Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло Тамара Тамара Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Ярослава Поступайло
 СЛУШАТЬ проповедь Николая Каленика

Причастие Причастие

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Ніч на Голгофу"

Богослужение Богослужение

 

Дневное богослужение

Влад Лепченко Влад Лепченко Сергей Сергей

 СЛУШАТЬ песнь Сергея "Моє серце зміцнилось"
 СЛУШАТЬ песнь Сергея "Свет нельзя отнять"

Катерина Катерина Людмила Людмила

Игорь Стадник Игорь Стадник Александр Максименко Александр Максименко Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Игоря Стадника
 СЛУШАТЬ проповедь Александра Максименко
 СЛУШАТЬ проповедь Николая Каленика

Причастие Причастие

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Ласка чудова Божа"
 СЛУШАТЬ песнь хора "Вірую"

 

Вечернее богослужение

Сергей Дружинин Сергей Дружинин Виктор Кротов Виктор Кротов

 СЛУШАТЬ проповедь Виктора Кротова

Татьяна Билоконь Татьяна Билоконь Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Николай Каленик Николай Каленик

 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Мартынюка

Читать стих Татьяны Билоконь - «Що ти посіяв будеш жати»

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Такий як є"

 


14 мая 2017 г.

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Господь живе серед хвали. Жертва, яку ми можемо приносити, - це є плід уст наших. Коли люди приходять до церкви і вони як мертві, то потрібно, щоб Божий Дух повіяв на них. Мертві кості можуть ожить, коли Дух Божий торкнеться їх. Ми належим до церкви Пятидесятниці, де Дух Божий може торкатися людей. Як важливо не чекати якихось неприємних обставин, а просто славити Бога. Бог кожного із нас спас. Видимі речі нас більше захоплюють, ніж духовні. Тоді не виходить славити Бога. Починаєш думати, що я такий грішник, що, можливо, Бог залишив мене. Якщо ти не залишив Бога, то Бог тебе ніколи не залишить. Якщо залишив, то вертайся.

«Хваліте Господа з небес, хваліте Його в висоті! Хваліте Його, всі Його Анголи, хваліте Його, усі війська Його: Хваліте Його, сонце й місяцю, хваліте Його, усі зорі ясні! Хваліте Його, небеса із небес, та води, що над небесами! Нехай Господа хвалять вони, бо Він наказав, і створились вони…» (Псалом 148)

За що вони мають хвалити Бога? За те, що Він прекрасно їх створив. Через них показана Божа премудрість. Людина, яка не читала Біблію, може подивитися на це все і сказати, що є Творець.

«…Він їх поставив на вічні віки, дав наказа, і не переступлять його! Хваліть Господа також з землі: риби великі й безодні усі, огонь та град, сніг та туман, вітер бурхливий, що виконує слово Його, гори та пагірки всі, плідне дерево та всі кедрини, звірина й вся худоба, все плазуюче та птаство крилате, земні царі й всі народи, князі та всі судді землі, юнаки та дівиці, старі разом із дітьми, нехай усі хвалять Господнє Ім'я, бо Його тільки Ймення звеличилось, величність Його на землі й небесах!»

Хвалити Господа можна по-різному. Як правильно поклонитися Богу? Добре, коли ти стоїш на колінах і підіймеш руки до неба. Це показує, що твоє серце відкрите перед Богом. Давид танцював і славив Бога. Так написано! Коли людина приходить в присутність Божу, вона має відчувати. Поклонятися й славити Господа дуже важливо. Робити це може тільки та людина, яка розуміє Бога, яка зустрілася з Ним, яка розуміє, що Бог є живий і Йому потрібно поклонятися. Люди сьогодні поклоняються ідолам, різним божкам, творінню. Кому ти сьогодні воздаєш славу? Ми воздаєм славу нашому Богу. Він достойний слави. Ми маємо це ісповідувати і робити відкрито, з благоговінням і повагою до Того, перед Ким ми стоїмо.

В книзі Вихід написано, що ізраїльський народ згрішив і сказав: «Зробимо собі бога і будемо поклонятися йому!» Вони зробили теля і почали казати, що то бог, який вивів їх із рабства. Ось тут сходить Мойсей із гори. Він приходить від Того, з Ким мав зустріч. Ці всі люди були в страху. Господь сказав: «Відступися і Я їх знищу за те, що вони не проявили терпеливість, що вони віддали славу не тому, хто вивів їх із Єгипту».

«А Мойсей узяв намета, та й нап'яв його поза табором, далеко від табору, і назвав його: скинія заповіту. І бувало, кожен, хто шукав Господа, входив до скинії заповіту, що поза табором. І бувало, коли виходив Мойсей до скинії, то підводився ввесь народ, і ставали кожен при вході свого намету, і дивилися за Мойсеєм, аж поки він не входив до скинії. І бувало, коли входив Мойсей до скинії, то сходив стовп хмари, і ставав при вході скинії, та й говорив Бог із Мойсеєм. (Вихід 33:7-9)

В такий непростий момент в ізраїльському народі Мойсей ставить намет і шукає Бога. Він виходить за стан для того, щоб мати зустріч з Богом. І Господь приходить, щоб лицем до лиця говорити із Мойсеєм. Що передувало цьому? Біля гори Хорив народ Божий смирився, познімав із себе всі прикраси і з благоговінням дивився, що робив Мойсей. Мойсей заступився за них. Якщо хмара опускалася, вони всі поклонялися, бо знали: присутність Бога серед них. Вони воздали славу Богу, шукали Бога. І Господь був милосердний до них. Коли ми розуміємо, що слава належить Богу, а не чомусь іншому, її потрібно воздати. Не так багато Господь хоче від нас. Що ми можемо Йому дати? Все, що ми маємо, це Його. Прослав Господа. Не лінуйся воздати Йому славу. Який Він прекрасний, сильний, могутній, який добрий, який милосердний, який довготерпеливий! Прослав Його!

«Хваліть Бога в святині Його, хваліте Його на могутнім Його небозводі! Хваліте Його за чини могутні Його, хваліте Його за могутню величність Його! Хваліте Його звуком трубним, хваліте Його на арфі та гуслах! Хваліте Його на бубні та танцем, хваліте Його на струнах та флейті! Хваліте Його на цимбалах дзвінких, хваліте Його на цимбалах гучних! Все, що дихає, хай Господа хвалить! Алілуя!» (Псалом 150)

 СЛУШАТЬ проповедь Николая Каленика

Павел Зинченко Павел Зинченко Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ проповедь Ярослава Поступайло

Сергей Сергей Александр Максименко Александр Максименко

 СЛУШАТЬ песнь Сергея "Від порогів дитинства"

Многодетные мамы Многодетные мамы

Богослужение Богослужение

Воскресная школа Воскресная школа

Сегодня на утреннее богослужение представили ответственных за такие районы (на фото слева на право):

  • Деснянский район - ответственный Андрей Мартынюк, помощники Андрей Бельчев и Александр Гольонко;
  • Шевченковский и Печерский районы – ответственный Павел Зинченко, помощники Андрей Купчак и Евгений Цимура;
  • Днипровский район - ответственный Ярослав Поступайло, помощники Дмитрий Борисов и Александр Продувалов

Ответственные за Деснянский, Шевченковский, Печерский и Днипровский районы. Ответственные за Деснянский, Шевченковский, Печерский и Днипровский районы.

Богослужение Богослужение

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Слався Вічний Бог"

 

Дневное богослужение

Виталий Свитач Виталий Свитач Сергей Каленик Сергей Каленик Кристина Кимлач Кристина Кимлач

Читать стих Кристины Кимлач - «Ім’я Ісуса»

Даниил Рыжук Даниил Рыжук Александр Кимлач Александр Кимлач Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ проповедь Даниила Рыжука
 СЛУШАТЬ проповедь Александра Кимлача

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь группы "К нам с небес любовь сошла"

Благословение детей Благословение детей

Благословение детей Благословение детей

 

Вечернее богослужение

Николай Грызовский Николай Грызовский Василий Высоцкий Василий Высоцкий Виталий Свитач Виталий Свитач

 СЛУШАТЬ проповедь Василия Высоцкого

Роман Цыбуля Роман Цыбуля Павел Тоюнда Павел Тоюнда

 СЛУШАТЬ проповедь Романа Цыбули

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Слово Твое для меня закон"
 СЛУШАТЬ песнь хора "Блаженны нищие духом"

 


21 мая 2017 г.

Утреннее богослужение

Игорь Бойко

Игорь Бойко Игорь Бойко

У меня было желание напомнить нам, что мы пятидесятники. Через две недели будет праздник Пятидесятницы. Это один из трёх великих праздников, в которые мужское население должно было приходить в храм, так как в храме был Бог. Там было множество народа и было сошествие Духа Святого. Пётр потом говорит об этом, вспоминает пророка Иоиля, который пророчествовал о сошествии Духа Святого. В 1-й главе Деяний говориться:

«…но вы примете силу, когда сойдёт на вас Дух Святой; и будете Мне свидетелями в Иерусалиме и во всей Иудее и Самарии и даже до края земли» (Деян. 1:8).

Это слова Иисуса Христа ученикам. Ученики не хотели, когда Иисус говорил, что Ему должно будет уйти. Но также Он говорил, что «…вам будет лучше, если Я уйду. Я умолю Отца, и Он пошлёт вам другого Утешителя, Духа Святого, Который пребудет с вами. И пребудет до скончания века».

Бог, когда сотворил человека и видя всё, что произошло со всем человечеством, что придётся отдать в жертву Сына Своего, предусмотрел ту вечность, когда мы будем иметь природу Божью. И это начинается здесь на земле благодаря Духу Святому. Иисус говорит: «Вы примите силу, когда сойдёт на вас Дух Святой». Ученики хотели проявить силу. Когда Иисуса не пустили в селение, то они хотели свести огонь с неба. Но Иисус ответил им замечательные слова: «не знаете, какого вы духа». Надо принять силу, чтобы поступить так, как говорит Библия: ответить на зло добром. Зло злом не побеждается. Зло побеждается добром. Этого оружия у диавола нет.

Что значит быть свидетелем Иисуса Христа? Можно про Бога рассказывать много. Но люди хотят видеть нашу жизнь. На это надо сила. Какими были ученики до крещения Духом Святым и после? Пётр – это яркая личность. Он заявил, что никогда не оставит Иисуса, но отрёкся потом от Него. В день Пятидесятницы три тысячи человек покаялось, но там было намного больше людей. Над ними даже насмехались. Но Пётр встал. Они были исполнены силы Духа Святого.

«Они не пьяны, как вы думаете, ибо теперь третий час дня; но это есть предречённое пророком Иоилем: И будет в последние дни, говорит Бог, излию от Духа Моего на всякую плоть, и будут пророчествовать сыны ваши и дочери ваши; и юноши ваши будут видеть видения, и старцы ваши сновидениями вразумляемы будут. И на рабов Моих и на рабынь Моих в те дни излию от Духа Моего, и будут пророчествовать» (Деян. 2:15-18)

Разные конфессии по-разному исповедуют крещение Духом Святым. Некоторые говорят, что это принадлежало только апостолам. Но Пётр говорил:

«Ибо вам принадлежит обетование и детям вашим и всем дальним, кого ни призовёт Господь Бог наш» (Деян. 2:39)

То есть это принадлежит не только апостолам, но и каждому человеку. Это дар Божий. Иоанн говорил, что за ним идёт Тот, Кто будет крестить Духом Святым и огнём. Духом Святым крестит Иисус Христос. Другие говорят, что крещение Духом Святым автоматически даётся при водном крещении, основываясь на том, что когда Иисус крестился, на Него сошёл Дух Святой в виде голубя. Мы исповедуем крещение Духом Святым со знанием иных языков.

«И Он повелел нам проповедовать людям и свидетельствовать, что Он есть определённый от Бога Судия живых и мёртвых. О Нем все пророки свидетельствуют, что всякий верующий в Него получит прощение грехов именем Его. Когда Пётр ещё продолжал эту речь, Дух Святой сошёл на всех, слушавших слово. И верующие из обрезанных, пришедшие с Петром, изумились, что дар Святого Духа излился и на язычников, ибо слышали их говорящих языками и величающих Бога. Тогда Пётр сказал: кто может запретить креститься водою тем, которые, как и мы, получили Святого Духа? И велел им креститься во имя Иисуса Христа. Потом они просили его пробыть у них несколько дней» (Деян. 10:42-48)

Это место Писания говорит нам о том, что мы крещены Духом, когда есть знамение иных языков.

Были ученики, которые покаялись и не слышали даже, что есть крещение Духом Святым. Они не крестились даже во Имя Иисуса. Павел им объяснил, и они приняли крещение.

«…сказал им: приняли ли вы Святого Духа, уверовав? Они же сказали ему: мы даже и не слыхали, есть ли Дух Святой. Он сказал им: во что же вы крестились? Они отвечали: во Иоанново крещение. Павел сказал: Иоанн крестил крещением покаяния, говоря людям, чтобы веровали в Грядущего по нем, то есть во Христа Иисуса. Услышав это, они крестились во имя Господа Иисуса, и, когда Павел возложил на них руки, нисшел на них Дух Святой, и они стали говорить иными языками и пророчествовать» (Деян. 19:2-6).

Эти два места Писания говорят о знамении иных языков, и что крещение Духом Святым может быть до водного крещения и после.

«Ибо все мы одним Духом крестились в одно тело...» (1 Коринфянам 12:13)

Само слово крещение означает погружение. Мы все напоены одним Духом. Мы соединены Духом Святым в одно тело. Дух Святой посещает каждого. Мы не знаем, что внутри, только наш дух знает. Божьего не знает никто. Нам это открыто Духом Святым. Дух Божий знает намерения Божьи. Для нас это привилегий. Если я верю в то, что Бог говорит, то мне надо это исполнить. Сила дана Духом Святым, чтобы мы исполнили, чтобы выстояли в испытаниях. Если Бог дарует испытания, то дарует и силу.

«Итак, смотрите, поступайте осторожно, не как неразумные, но как мудрые, дорожа временем, потому что дни лукавы. Итак, не будьте нерассудительны, но познавайте, что есть воля Божия. И не упивайтесь вином, от которого бывает распутство; но исполняйтесь Духом, назидая самих себя псалмами и славословиями и песнопениями духовными, поя и воспевая в сердцах ваших Господу, благодаря всегда за все Бога и Отца, во имя Господа нашего Иисуса Христа…» (Ефесянам 5:15-20)

Библия говорит, что от вина бывает распутство. Лучше исполняться Духом Святым. Исполнение Духом Святым заполняет все наши пустоты. У людей всегда есть желания. Наши желания – это наши недостатки. Бог говорит, чтобы мы желания свои открывали, и мир Божий, который превыше всякого ума, соблюдёт наше сердце и помышления в Иисусе Христе. Полнота, наполняющая все во всем, это есть Бог. Душа человека не успокоится, пока не найдёт Бога. Сила Духа Святого нужна, чтобы жить христианской жизнью, чтобы не просто называться, а быть детьми Божьими.

 СЛУШАТЬ проповедь Игоря Бойко

Андрей Мартынюк Андрей Мартынюк Надежда Надежда

Читать стих Надежды - «Слёзы у алтаря»

Андрей Дежнюк Андрей Дежнюк Ярослав Поступайло Ярослав Поступайло

 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Дежюка

Богослужение Богослужение

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "До Тебе Господь"

 

Вечернее богослужение

Григорий Грыцюк Григорий Грыцюк Никита Никита

Люся Бойко Люся Бойко Тимофей Максименко Тимофей Максименко

Диана Максименко Диана Максименко Евгений Евгений Маргарита и Александр Маргарита и Александр

 СЛУШАТЬ песнь Дианы Максименко "Прославлю я Тебя"
 СЛУШАТЬ песнь Маргариты и Александра "Відкрий своє серце"

Богдан Богдан Андрей Озеруга Андрей Озеруга Александр Максименко Александр Максименко

 СЛУШАТЬ проповедь Андрея Озеруги

Группа Группа

Детский оркестр Детский оркестр

 СЛУШАТЬ детский оркестр
 СЛУШАТЬ детский оркестр

 


28 мая 2017 г.

Утреннее богослужение

Николай Каленик

Николай Каленик Николай Каленик

Ми святкували Вознесіння Господа Ісуса Христа. Учні Господа пішли від того, що Христос піднявся на небо, побачивши це все і радіючи. І були разом. Вони очікували обітниці, яку Господь обіцяв для них післати. Він сказав, що Я вас не залишу самих. Я буду з вами. Дух Святий прийде і утішить їхні серця, буде завжди з церквою.

Чи є такі люди, які взагалі нічого не вміють робити? Є люди, які мають дарові від Бога здібності. Люди в церкві мають більше, ніж люди без Бога. Ми маємо милість від Господа, що Він простив нам наші гріхи. В Ісусі Христі ми стали новим творінням. Він зробив наше серце здібним прийняти дари духовні, так як наш дух ожив. Показником духовності людини є її плоди.

«А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість: Закону нема на таких!» (Галатам 5:22-23)

Коли це все є в одній людині, то її можна вважати блаженною, святою, духовною.

«А щодо духовних дарів, то не хочу я, браття, щоб не відали ви» (1 Коринтянам 12:1)

Як діють дари духовні? Павло розяснював, як мають діяти дари, через кого і для чого вони посилаються в церкву. Дари дає Дух Святий, як Йому угодно. Потрібне також наше бажання. Духовні дари даються для користі, для збудування церкви. Тому потрібно бажати духовних дарів, ревнувати про них.

«І кожному дається виявлення Духа на користь. Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом, а іншому віра тим же Духом, а іншому дари вздоровлення тим же Духом, а іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов. А все оце чинить один і той Самий Дух, уділяючи кожному осібно, як Він хоче» (1 до Коринтян 12:7-11)

Я хотів би говорити про дар пророцтва. Павло говорив: «Дбайте про любов, і про духовне пильнуйте, а найбільше щоб пророкувати» (1 до Коринтян 14:1)

Чому він говорив про те, щоб люди хотіли мати цей дар? Цим даром можна підбадьорювати людей, наставляти, утішати, служити один одному.

«І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів…» (До Ефесян 4:11)

Тут говориться, що Христос поставив людей за пророків у церкві, тому що церква є Христовою. «Бо ми знаємо частинно, і пророкуємо частинно…» (1 до Коринтян 13:9) Коли ми молимося, Дух Святий сходить, і ми маємо відкриття від Бога чи через сновидіння, чи через видіння, чи через Своє Слово. Ти розумієш: Бог послав тобі те, що ти не міг видумати, маєш впевненість і віру, що це слово від Бога. Деколи ми боїмося таких речей. Але ніколи не бійтеся говорити, коли це є від Духа Святого. Людина, яку наповняє Дух Святий, є сміливою, бо говорить не від себе, а як Дух дає промовляти.

Дари духовні діють з любовю. Без любові духовні дари не працюють у церкві, а руйнують християн, церкви. Сьогодні в 21-му столітті, коли будуть лжепророки, християни мають відрізняти правдивих пророків від лжепророків, які будуть навіть чудеса і знамена робити. Християни будуть відчувати своїм нутром, що це не від Бога. Духовні дари проявляються під натхненням Духа Святого. Всі ми з вами є посудинами, яких Сам Господь освятив, очистив, зробив Своїм храмом. Для Господа важливе наше чисте серце, і Він буде використовуввати нас, коли захоче.

«А хто пророкує, той людям говорить на збудування, і на умовлення, і на розраду» (1 до Коринтян 14:3)

У Старому Завіті пророки мали різну місію. Деякі пророкували тільки до певного народу, для певної ситуації, а деяким було відкрито про прихід Месії. В цьому їхня велич. Вони не тільки бачили Його народження, але й страждання. Дар пророкування – це важливе служіння в церкві. Воно збудовує, втішає людей, щоб люди навернулися до святості, до Господа, рухалися вперед, бо Бог обіцяв ніколи не залишити. Дух Святий нічого крім того, що записано в Божому Слові, не говорить. Коли люди говорять щось інше, не поспішайте вірити цьому. Дослідіть пророче слово, чи воно правдиве, щоб ми не були зведені. Люди будуть маніпулювати і духовними речами в останні часи, щоб захопити за собою людей, щоб бути духовними людьми в очах інших, але наш погляд на Ісуса Христа.

«Коли ж усі пророкують, а ввійде якийсь невіруючий чи сторонній, то всі докоряють йому, усі судять його, і так таємниці серця його виявляються, і так він падає ницьма і вклоняється Богові й каже: Бог справді між вами! То що ж, браття? Коли сходитесь ви, то кожен із вас псалом має, має науку, має мову, об'явлення має, має вияснення, нехай буде все це на збудування!» (1 до Коринтян 14:24-26)

Дух Святий обєднує людей, щоб на інших мовах прославити Господа, коли люди співають духом. Пророче слово має бути чинне, воно не робить безладу. Духи пророчі коряться пророкам. Якщо вам Бог відкриває щось про когось, потрібно прийти особисто і сказати. Апостол Петро в своєму післанні говорив:

«І ми маємо слово пророче певніше. Бо пророцтва ніколи не було з волі людської, а звіщали його святі Божі мужі, проваджені Духом Святим» (2 Петра 1:19, 21)

Іоанн Хреститель був найбільшим пророком. Він відкрив Того, про Якого пророкували, і сказав: «Ось Агнець Божий!» Іоанн від утроби матері був наповнений Духа Святого. Дуже важливо, щоб пророче слово говорили святі люди. Пророцтво може бути неправдиве. Неправдиві пророцтва даються тим, хто шукає своєї волі. В історії теж є такі випадки, як, наприклад, за пророка Михея. Коли ми шукаємо волі Божої, нам не потрібно дивитися на пророка, а на Господа. І важливо починати шукати Бога в собі. «Стану на сторожі і буду думати про те, що скаже в мені Господь». Є певні ситуаціїї, де ми не знаємо, що треба робити, і кажемо: «Боже, відкрий мені!» Коли людина потребує, Бог обовязково дасть відкриття чи через обставини, чи через людину.

Ми маємо бути смиренними людьми, віддавати всю шану для Господа. Дари духовні не дають право маніпулювати людьми, добавляти свого. За всі ці речі Бог спитає. Коли чиста посудина, Бог дає їй дар. І така людина має бути наповнена любовю до Господа, до народу Божого, до грішників. Я хотів би, щоб ми розуміли, як Дух Святий діє в церкві.

 СЛУШАТЬ проповедь Николая Каленика

Игорь Кулык Игорь Кулык Павел Зинченко Павел Зинченко Тамара Тамара

 СЛУШАТЬ проповедь Павла Зинченко

Надежда Надежда Александр Максименко Александр Максименко

Богослужение Богослужение

Мужской хор Мужской хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "О візьмись Ти Милий Боже"

Хор Хор

 СЛУШАТЬ песнь хора "Господь дает надежду"

Благословение воскресной школы Благословение воскресной школы

 

Вечернее богослужение

Вечернее богослужение посетили гости из миссионерской школы.

Назар Зозуля Назар Зозуля Павел Тоюнда Павел Тоюнда

 СЛУШАТЬ проповедь Назара Зозули

Гостья Гостья Гость Гость

 СЛУШАТЬ стих гостьи
 СЛУШАТЬ песнь гостя "Коли ходжу я стежкою правди"

Игорь Игорь Вера Мовчан Вера Мовчан Вячеслав Захарчу Вячеслав Захарчу

Читать стих Веры Мовчан - «Когда покажется тебе твоя судьба»

 СЛУШАТЬ проповедь Вячеслава Захарчука

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь группы "Я хочу успеть сказать"

Гости из миссионерской школы Гости из миссионерской школы

Группа Группа

 СЛУШАТЬ песнь группы "Я іду до мети"

 


28 мая 2017 г. - Семинар для родителей

28 травня в церкві пройшов семінар для батьків на тему "Як привити дитині любов до церкви", на якому розглядали практичне питання про те, як привчити дітей різного віку сидіти на служінні. На семінарі вислухали слово пастиря, основні правила виховання посидючості, а також мали місце дискусія та запитання досвідченим багатодітним мамам.

 

Обновлено 01.08.2017 10:41
 

Календарь